Skocz do zawartości

P.T


Krzysztof Tomczak

Rekomendowane odpowiedzi

ja podejrzewam, że widok fpp i tpp będą zamienne. fpp dla wyciągnięcia tego co najlepsze z horrorów formatu "found footege", tpp żeby yano był zadowolony. nie zdziwiłbym się też gdyby w grze były obecne momenty ze statycznymi ujęciami. hideo pokazał, że lubi irytować gracza anachronicznymi elementami gameplayu chociażby w metal gear solid: sons of liberty.

Edytowane przez tk___tk
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja liczę na drobną powtórkę z The Room

 

 

Ten domek będzie hubem, z którego będziemy przenosić się do różnych miejsc (i czasów) w Silent Hill, dodatkowo będą się odkrywały w nim nowe pomieszczenia, korytarze itp. Marzy mi się również spotkanie kilku postaci z poprzednich części (Maria <3)

 

Edytowane przez teddy
Odnośnik do komentarza

Ja nie obraziłbym jakby były jakieś "nawiązania" do poprzednich cześci tak jak to było w przypadku SH1 i SH3. Kojima potrafi i chciałbym jakiś opad szczeny i jakiekolwiek połączenie z SH2. No ale Kojima potrafi też przedobrzyć (MGS4). Co ma być to będzie, na chwilę obecną jestem zachwycony teaserem i jestem dobrej myśli.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Po tym co mówił kodżima na evencie, można być już pewnym tego, że ich gra ma przede wszystki STRASZYĆ. Teraz pytanie: jak to zrealizują? Atmosferą przede wszystki niepewności i bardzo angażującej wyobraźnię, jak SH2 i Amnesia? Bardzo ciekawe jak to przedstawią? Bo to, że będzie otwarty świat, jest na 80% pewne.

Edytowane przez Marian446
Odnośnik do komentarza
Na Q&A z Kojimą tyle razy padł tytuł SILENT HILLS, że już spokojnie można zmienić nazwę tematu.

 

myślę, że spokojnie można zostawić ten temat i otworzyć nowy pt. silent hills w multiplarformach bo gra zapewne wyjdzie na od dwóch do czterech konsolach oraz na platformie STEM  ;).

 

 

 

Hideo mowił o tym o czym pisałem, wiedzą  o granicy za która graczowi nie cche sie już grac w horror z  powodu zbytniego napiecia, ale jak powiedzial maja to gdzies i chca zrobic odsiew.

 

to zrobiło na mnie niesamowite wrażenie. prosto z mostu - "we don't care".

Edytowane przez tk___tk
Odnośnik do komentarza

ja liczę, że to jednak będzie kompletne zerwanie z wszystkimi dotychczasowymi odsłonami i reboot w prawdziwym tego słowa znaczeniu. oby ta gra miała z sh jedynie klimat i kilka kluczowych, niezbędnych dla osiągnięcia prawdziwego odświeżenia serii konceptów.

 

Też tak mi się wydaje i mocno na to liczę. Tej serii potrzebny jest konkretny powiew świeżości.

Odnośnik do komentarza

Bardzo możliwe, że ostateczna gra nie będzie miała z tym demkiem nic wspólnego. Kojima mówił, że bardzo się starali by osiągnąć wygląd "gry indie" i celowo pogorszyli grafikę, a FOX Engine stać na wiele więcej. Nie wiem ile w tym prawdy, a ile przechwałek ale P.T. wygląda bardzo dobrze :)

Edytowane przez Czappi
Odnośnik do komentarza

tester mocny! ciary szły na każdym kroku, ze mała bania :)

p.s

dobrze ze jest nagrywanie filmików. dzieki temu przyjrzałem sie zjawie w wc i macie racje. nie wygląda ona na Fox engine, a zupełnie sztampowo, jak z czeskiego SH   ;) jutro dokończę, bo dzis nie mam juz nerwów, a do roboty trzeba wstać.. pytanie tylko czy zasnę :( kozak, jestem pełen podziwu. ciekawe, co na to Słupek?

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

Mocne to to, ale jestem gdzieś przy końcu i zaliczyłem zwiechę. Reszta w spoilerze, niech przeczyta kto skończył.

 

Skończyłem tę akcję z czerwonymi korytarzami, potem znowu wracają kolory, znika światło i na zegarze wybija 00:00. Nawiedza mnie zjawa, obczajam wszystko co się da i dupa, nic więcej się nie dzieje... straciłem tak dużo czasu chodząc i przybliżając na wszystko, ale nic to nie daje. Co trzeba wtedy zrobić? Wiem, że powinien zadzwonić telefon.

 

Edytowane przez mclusky
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...