Skocz do zawartości

P.T


Krzysztof Tomczak

Rekomendowane odpowiedzi

Przecie dualshock4 ma mica w sobie :-)

Chyba chodzi Ci o głośnik, a nie mikrofon nie ?

 

Wepnięcie tej sznurówki(headset) dodawanej do konsoli pomogło osobom, które nie mogły skończyć demka. Dodatkowo po tym jak "internet to odkrył" Kojima wrzucił coś takiego na twittera:

 

KLIK

 

 

 

 

 

"204863"is Kojimas birthdate:)

 

Hideo troll level = master

 

 

The S in 7780s is for 'Silent Hill', but when you translate that directly into Japanese, 'silent' is 'shizuka' and 'hill' is 'oka'," Kojima said. "Now, there's a prefecture in Japan called Shizuoka, so gamers in Japan call Silent Hill 'Shizuoka'. If you Google 7780, somewhere in the results you'll get 7780 square kilometres, which is actually the area for the real Shizuoka!"

;)

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza

dobra kuźwa... poddałem się. ponad godzinę meczyłem się z zdobyciem "true endingu" - nie udało się. Próbowałem wszystkiego, w pewnym momencie, nawet kolor latarki zmienił mi się na zielony (lol), a później zrobiłem glitcha na duchu, który zamiast wpadać we mnie uciekał przede mną i wpadał w scianę. Jeden "śmiech" mi wpada po tych 10 krokach, a potem... no juz nic.  

Odnośnik do komentarza

nt5Iz9i.png?1

Masahiro Ito:

untitledfdsadsffadsfaq6k41.png

 

Byłoby zbyt pięknie. 

To byłby bajer, muzyka, design potworów  pewniakami.  del Toro pewnie jest w stanie zrobić coś interesującego z fabułą.Tylko uważać, żeby Kojima klimatu nie skopał dziwnymi wrzutkami i nanomaszynami,  Ciekawe tylko jak duży wpływ na kształt nowego SH będzie miało Insane?

Odnośnik do komentarza

Przeszedłem. Świetny patent z tym mikrofonem. Szkoda, że nie wykorzystano też głośniczka w padzie - maszkara mogłaby coś nam syczeć i drzeć się w padzie, reagując na nasze gadanie z majka. Świetna promocja gry. Tak się powinno robić demka. Ciekawe jak będzie wyglądał finalny produkt. 

Odnośnik do komentarza
 

Przeszedłem. Świetny patent z tym mikrofonem. Szkoda, że nie wykorzystano też głośniczka w padzie - maszkara mogłaby coś nam syczeć i drzeć się w padzie, reagując na nasze gadanie z majka. Świetna promocja gry. Tak się powinno robić demka. Ciekawe jak będzie wyglądał finalny produkt. 

 

 

FRT6ioG.png

 

Jeżeli chodzi o ten głośniczek to jakby zrobili coś takiego to zapewne dużo padów by się przywitało ze ścianą lub co gorsza z telewizorem ;P

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza

 

 

Przeszedłem. Świetny patent z tym mikrofonem. Szkoda, że nie wykorzystano też głośniczka w padzie - maszkara mogłaby coś nam syczeć i drzeć się w padzie, reagując na nasze gadanie z majka. Świetna promocja gry. Tak się powinno robić demka. Ciekawe jak będzie wyglądał finalny produkt. 

 

 

FRT6ioG.png

 

Jeżeli chodzi o ten głośniczek to jakby zrobili coś takiego to zapewne dużo padów by się przywitało ze ścianą lub co gorsza z telewizorem ;P

 

 

czyli potwierdzają się wszystkie moje podejrzenia - super. open world w przypadku silent hill to nic innego jak możliwość stworzenia średniej wielkości amerykańskiego miasteczka, które pewnie będzie można eksplorować w większym stopniu niż kiedykolwiek dotychczas. co nie wyklucza wysokiej jakości głównej linii fabularnej podobnie jak zapewne będzie to w przypadku the phantom pain. żadna gra mnie nie jarała od dawna tak jak to potencjalne cudeńko :).

Edytowane przez tk___tk
Odnośnik do komentarza

Wczoraj o 23 z kobitką moją zaatakowalismy temat i masakra. Demo udało sie skończyć i odebrać telefon.

Ja miałem gęsią skórkę, natomiast ten dziwny, falujący widok fpp spowodował wymioty u dziewczyny.

 

Nie wiem co tak słabo

moja się popłakała i mało co nie rozwaliła mi słuchawek gdy dorwała ją zjawa hiehie. Faktycznie świetny tytuł do "co-op'a" :D

Odnośnik do komentarza

 

 

Wczoraj o 23 z kobitką moją zaatakowalismy temat i masakra. Demo udało sie skończyć i odebrać telefon.

Ja miałem gęsią skórkę, natomiast ten dziwny, falujący widok fpp spowodował wymioty u dziewczyny.

 

Nie wiem co tak słabo

moja się popłakała i mało co nie rozwaliła mi słuchawek gdy dorwała ją zjawa hiehie. Faktycznie świetny tytuł do "co-op'a" :D

No zdecydowanie będziemy w to ciu,pać, ale pewnie kobitki jak zwykle bedą oszukiwać - jednym okiem a to na FB, a to na telefon itp.

 

Ale ryje psychę pięknie, bardzo mi sie podoba :)

Odnośnik do komentarza

R3 na uchylonych drzwiach :)

 

Tak, otworzyły się za pierwszym razem. Tam znalazłem latarkę. Ale po wyjsciu i odejściu korytarza ze dwa razy już przybliżenie na nie ich nie otwiera.

 

Ja wygodę nie kumam tego dema. Utknąłem po wyjściu z toalety. W radiu gość gada, podaje jakieś liczby. WC uchylone ale nie mogę tam wejść. Pierwszy raz się motam tak w grze a to przecież tylko teaser.

 

 

drzwi się nie świecą jak psu jajca i już problem. ehhh....

Naprawdę?

Odnośnik do komentarza

Rozpierdziela mnie ten teaser, nie pamiętam już kiedy ostatni raz bałem się w ogóle odpalać grę ;)

 

Ostatnio kobita grała, ja odwrócony coś tam przy kompie robię no ale słyszę wszystko i sie mimochodem nakręcam. W pewnym momencie Lisa ją złapała, a moja tak krzyknęła, ze prawie popuściłem. Cudo :)

 

ibwkMhVpXZ6odz.gif

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...