Skocz do zawartości

P.T


Krzysztof Tomczak

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Condemned 2 :banderas:

Project zero 2 :banderas:

Siren :banderas:

A nawet i jakis remake the suffering bym przyjal z checia.

 

Tak naprawde procz tew2 i moze re7 to bieda straszna z horrorami. Outlast 2 tez cos probowal ale meh. Strasznie malo okultyzmu teraz jest grane 

 

Juz chu.j tam z seria sh ale kojima wraz z sony mogliby cos je,bnac na podobe pod inna marka i na to licze

Ps: O medievilu tez sie mowilo ze nie ma szans ze to trup ktory nikogo

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, kanabis napisał:

Condemned 2 :banderas:

Project zero 2 :banderas:

Siren :banderas:

A nawet i jakis remake the suffering bym przyjal z checia.

 

Tak naprawde procz tew2 i moze re7 to bieda straszna z horrorami. Outlast 2 tez cos probowal ale meh. Strasznie malo okultyzmu teraz jest grane 

 

Juz chu.j tam z seria sh ale kojima wraz z sony mogliby cos je,bnac na podobe pod inna marka i na to licze

Ps: O medievilu tez sie mowilo ze nie ma szans ze to trup ktory nikogo

No jeszcze alien isolation było spoko na tej generacji a tak średnie indyki. Bo mnie gry bloobera nie chwyciły poza observerem a to nie był horror. 

 

No dobra, soma była spoczko z indyków więcej nie pamiętam. Podobno ten nowy polski jest spoko co debiutował w październiku na steam the beast inside. Jeszcze nie grałem to się nie wypowiem

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Kron997 napisał:

Jeśli mowa o sensownych thrillerach to polecam gorąco Darkwood

zapomniałem o tym. Wspaniały indyczek. Grałem w niego jak autorzy go za free dawali tak mi się podobał że sobie kupiłem. Znowu polski indyk tak swoją drogą. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 lata później...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...