Skocz do zawartości

P.T


Krzysztof Tomczak

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Gość Orzeszek

Wczoraj udało mi sie pograć, przeszedłem całość, imo jesli gra bedzie w podobnej konwencji utrzymana, to bedzie goty. bardzo mi sie podobało, grałem co prawda na %%%  i w towarzystwie i gra nie straszyła jak miała straszyć, ale kilka razy uderzyło mnie ciepło. świetne patenty z słuchawką, genialna oprawa audio wizualna, niby kolejny slendero-outlastowy horrorek, ale widze trochę świerzosci, oby mniej było "taniego straszenia" a więcej dygania się czy otworzyć dane dzwi czy przejśc obok.

 

Jak to będzie ex, bede musiał kupic ps4.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

 

w kiblu jest dziura w ścianie, musisz pójść korytarzem tak by samemu zobaczyc przez tą dziurę co sie dzieje w łazience

to juz koncówka, graj z headset mikrofon bedzie potrzebny

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

jak dla mnie to może zostać, jak jest.  gameplay z P.T daje większe wrażenia, niż sie spodziewałem.

wystarczy, ze giera utrzyma ten poziom, co juz ma i mam pełne gacie. dodajmy to tego jeszcze , jakieś chore akcje z trailera i ja dziękuje.

dla mnie wygląda to na najstraszniejsza grę wszech czasów.. poważnie - nigdy wcześniej sie tak nie balem.

myślę, ze to wiele wyjaśnia.

Odnośnik do komentarza

skonczylem demko - grafika, udzwiekowienie, klimat - GENIALNE ale juz same zagadki z demka bardzo nieintuicyjne i strasznie bladzilem by posunac akcje do przodu pomimo tego ze demko to tak naprawde jeden korytarz z pokojem

wydaje mi się, że taka była intencja twórców. Sam Hideo wspominał chyba coś o tym, że rozkmina zajmie graczom pewnie z tydzień. W pełnej wersji wątpię aby trzeba było się aż tak gimnastykować i posiłkować poradnikami. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Nie doszukałem się takiego tematu nigdzie więc zakładam nowy, ale aż nie chce mi się wierzyć że nikt tego wcześniej nie przechodził. Chodzi o  P.T. Demo. Ta gra/trailer to w moim odczuciu coś genialnego, i adnotacja na pss o tym aby nie grać jak ma się słabe serce nie jest przesadzona ;) Dla ścisłości : https://store.sonyentertainmentnetwork.com/#!/pl-pl/gry/pt-demo/cid=EP4511-CUSA01114_00-PPPPPPPPTTTTTTTT

 

Wczoraj usiedliśmy do tego z dwoma kumplami, wieczór ciemno, ważną rolę gra dźwięk więc ustawiamy tv czy też głośniki zdecydowanie głośniej niż zwykle i dobrze jest wspomóc się jakimiś śmiesznymi papieroskami. Enyłej ta gra/trailer powoduje, (może tylko w naszym wypadku) stan przedzawałowy. Jestem ciekaw czy ukończyliście ten tytuł, jakie macie odczucia i oczekiwania po tym co zaserwował Kojima w tym demku. 

 

Wszelkie teorie na temat co jak i dlaczego również mile widziane, nie udało nam się wczoraj skończyć tej gry, dziś podejście drugie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...