Skocz do zawartości

Assassin's Creed Syndicate


Rekomendowane odpowiedzi

Też biore na premiere, Unity mi sie podoba i może nie ma szału, ale lubie sobie pobiegać po Paryżu i co uwielbiam w tych grach to zwiedzanie i opisy historycznych miejsc i zabytków. A że mieszkam w Londynie to fajnie będzie odkrywać znajome miejsca oraz nowe miejsca miasta i potem porównywać z rzeczywistością :)

Czekam z niecierpliwością

Odnośnik do komentarza

Za(pipi)iste pod jakim wzgledem? Narzekaja na Gacka gdzie w serii AC nie zmienia sie nic od premiery jedynki.

O zgrozo pewnie tez zagram ale po sporym zejsciu z ceny i zalataniu bety.

 

Jak się nic nie zmienia? Co nową część masz inną epokę, fabułe, setting i klimat a w batmanie co ciągle biegasz tym samym uszatym typem i magicznym zbiegiem okolicznosci co chwile gotham pustoszeje. Seria AC>Batman. Nawet system walki z Asysyna zerżnełi twórcy batka.

Odnośnik do komentarza

KoBik, ale tak zawsze jest. Ludzie psioczą na CoD, że kampania na kilka godzin i w ogóle Majkel Bej, że tryb wieloosobwy, jest taki nie inny, a seria sprzedaje się fenomenalnie. Z reedycjami jest podobnie. Gracze, że meh, odgrzany kotlet, ale twórcy by tego nie wypuszczali, gdyby się dobrze produkt nie sprzedawał. Mam wszystkie potyczki asasynów z templariuszami. Seria trzyma poziom, choć nie sposób maksymalnej odtwórczości jej zarzucić. Mimo to gra się (bardzo)dobrze.

Z drugiej strony gdyby częstotliwość ich ukazywania się była mniejsza (tak jak z Far Krajami przykładowo), ten efekt znużenia byłby zapewne znacznie zmniejszony. Oby tylko jej premiera nie była takim pośmiewiskiem jej w przypadku Unity, choć jak tak będzie, sami sobie będą winni.

Odnośnik do komentarza

Ja wiem, że tak było w poprzednich częściach i to nie jest nic nowego, po prostu głośno się zastanawiam.

 

Cholera, przecież od tego

podświetlania to się niedobrze robi, nie potrafiłbym grać w takie gów.no.

Spokojnie, czytaliśmy cicho w myślach.

 

Ja właśnie wróciłem do Unity. Dla komfortu Syndicate chyba zaliczę chyba na PC.

 

 

Odnośnik do komentarza

Unity kupiłem zaraz po premierze, pograłem kilka godzin i nie zauważyłem problemu z błędami oraz optymalizacją. Jednak wiadomo jak to jest. Mnie raczej chodzi o sama jakość animacji. To co przy Braterstwie robiło ogromne wrażenie, niekoniecznie wywołuje "ochy i achy" lata później na kolejnej generacji sprzętu. Animacja wydaje się wręcz niezmieniona, Powróciłem w tamtym tygodniu do przygód Arno i jest źle w tym segmencie. Strasznie klockowato.

Z asasynami część graczy ma już tak - choć to raczej obrazuje założenia wydawnicze, ponieważ Black Flag mimo wszytko nieco świeżości wniósł (no i te szanty <3).

yxxgaIJ.jpg

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...