Skocz do zawartości

Assassin's Creed Syndicate


Rekomendowane odpowiedzi

Nawet przez chwilę byłem zainteresowany przez ciekawy setting, ale od razu mi przeszło po obejrzeniu fragmentu rozgrywki.

 

Dlatego dziwię się ludziom, którzy tak płaczą o feudalną Japonię - nawet jakby coś takiego kiedyś powstało to z pewnością nadal byłaby to ta sama drewniana gra co zawsze.

Edytowane przez Kre3k
Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

nadal npc stoją po ławkach, w całkiem naturalny sposób, naśladując Bronka. Złamanego grosza na to (pipi) nie wydam, wspierajta dalej ten syf, może skończy się na odcinku jak w Klanie, gdy Kotulanka się zachlała. 

 

Ale co cie boli dupa świetna historia się szykuje jak każda poprzednia część od ubisoftu ale zawsze hejterzy się znajdą. Jak ci sie nie podoba to zrób lepiej.

Odnośnik do komentarza

 

 

nadal npc stoją po ławkach, w całkiem naturalny sposób, naśladując Bronka. Złamanego grosza na to (pipi) nie wydam, wspierajta dalej ten syf, może skończy się na odcinku jak w Klanie, gdy Kotulanka się zachlała.

Ale co cie boli dupa świetna historia się szykuje jak każda poprzednia część od ubisoftu ale zawsze hejterzy się znajdą. Jak ci sie nie podoba to zrób lepiej.

Bedzie tego.

 

Tu nawet sett nie pomoze.

Odnośnik do komentarza

Za cholerę nie rozumiem, jeśli się komuś coś nie podoba to przecież może nie kupować, a płacz frustratów o zakończenie cyklu jest co najmniej śmieszny, po prostu nie brać i dać innym (zainteresowanym) cieszyć się serią. To tak jakby nagle zakończyli GTA, serię za którą stoi kilkadziesiąt (?) milionów osób, AC jest na rynku dekadę krócej a wyznawców wcale nie mniej, a to znak że na nowe odsłony jest ogromne zapotrzebowanie i wcale mnie to nie dziwi. Co prawda nie popieram cyklu wydawniczego (było fajnie przez pewien okres czasu, teraz za dużo), aczkolwiek uważam, że pomimo tego to wciąż jedna z najlepszych serii w branży licząc od samego początku. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dokładnie. Ciekawe czy uda się usprawnić kod na tyle, by na konsolach (stawiam na PS4) udało się 1080p i w stałych trzydziestu utrzymać. Unity pomimo tej wojny na cyferki, jest jedną z najlepiej prezentujących się obecnie gier.
Syndicate ten stan rzeczy zapewne utrzyma, choć stylistyka, nieco mroczniejsza, bardziej mi odpowiada.

 
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Ja z tą grą mam mały problem. Dotychczas, czyli do premiery Unity czekałem na premierę każdej części z wywalonym jęzorem. Jednak Unity mnie trochę zawiódł. Nie chodzi oczywiście o bugi lecz o klimat i gameplay. 

Gdyby  zamiast progresu czasu rozgrywania poszczególnych części cofali by się w czasie lub zachowali alternatywny czasookres to moim zdaniem było by lepiej.

Lub też zamiast Paryża bardziej przytuliłbym np. Egipt. To by było niesamowite. 

W Unity wiało nudą, tam kompletnmie nic się nie działo. No chyba, że ktoś lubi Paryż ....

 

Nie chcę marudzić bo mało co wiem o Syndicate, ale obawiam się, że dostaniemy powtórkę z Unity ..... kupie na pewno, ale jak mocno stanieje.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Syndicate na pewno będzie dobre jak każda z części. Można narzekać na Asasyny ale nie można odmówić tego, że to wciągające gierki. Każda z odsłon potrafiła mnie przykuć do konsoli więc coś w tym jest.

 

Tylko mam wrażenie, że w Syndicate Ubi łamie schematy bycia Asasynem. Frye pewnie wychodzi z ukrycia i obija mordki wszystkim jak leci. Zobaczymy jak to wyjaśnią. Też kupię jak stanieje bo na październik szykują się inne gierki.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...