Skocz do zawartości

Assassin's Creed Syndicate


Rekomendowane odpowiedzi

10-minutowe demo\

 

 

Syndicate = Unity w Londynie. Od razu rzuca się w oko świetna gra aktorska. Dla mnie czad i na pewno kupię tak jak poprzednie części. Mam nadzieję, że na premierę technicznie gra będzie w lepszej formie niż poprzedniczka bo mieli więcej czasu by przysiąść nad silnikiem, który wygląda rewelacyjnie. Klimat jak zwykle daje radę, a po The Order pisałem, że Asasyn w tym settingu może pozamiatać.

 

Liczę na lepszą historię od Arno, może nawet będzie możliwość gry więcej niż 1 postacią tak jak to się robi ostatnio modne, bo prawdopodobnie siostra bliźniaczka Jacoba będzie też grywalna.

 

Podczas oglądania streama ulice wydały się szerokie i dość puste, bo tych dorożek nie jeździ tyle ile samochodów w GTA, ale przecież mniej więcej tak wyglądał ruch na ulicach w tamtych czasach. :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jako wieloletni fan serii zakupię na pewno, jednak nawet w najmniejszym stopniu nie liczę, że otrzymamy poziom fenomenalnych pierwszych odsłon. Spoglądając kilka wiosen wstecz, człowiek cieszył się niesamowicie, że kontynuacja dwójki ukaże się zaledwie rok po jej premierze. Nikt się wówczas nie spodziewał, że taki plan wydawniczy przewidziany jest również na następne lata. Mija szósty rok od premiery drugiej osłony, a ja wciąż uważam, iż była to najlepsza część i jeden z czołowych tytułów w ogóle. Obecnie chyba tylko kaptur oraz mechanika łączą tę serię w całość, gdyż dawnego kunsztu znaleźć się nie da (są przebłyski miejscami, ale to nie to samo). Mam chociaż nadzieję, że w trakcie eksploracji Londynu przygrywać nam będzie nastrojowa melodia z czasów Jespera Kyda, ogromnym błędem było usunięcie tak istotnego elementu serii w Unity (szukanie skrzyń i znajdziek bez muzyki było męczące). Ponadto w moim odczuciu mamy do czynienia ze zbyt małymi odstępami czasowymi między nowymi odsłonami, seria potrzebuje cofnięcia nas w czasie o co najmniej tysiąc lat, a dopiero wówczas uderzenie czymś nowocześniejszym. Nieśmiałe przeskoki o 50-100 lat w przód-tył z części na część to zły pomysł.

 

No cóż, liczę że mimo wszystko będzie bardzo dobrze, jednak po cichu oczekuję na Reboot serii w niedalekiej przyszłości, gdyż to już nie to samo co przed 2010 rokiem.

Edytowane przez Piggyman
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...