Skocz do zawartości

Street Fighter V


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Jaki hejt? To jest ZNUDZENIE widzeniem w kółko tych samych postaci w kolejnych odsłonach serii a nie żaden hejt!

 

edit: Oczywiscie w rezultacie na bank skończy się tak jak w USF4 czyli wróci 2/3 ekipy z całej serii ;)

 

edit2: Trochę to dziwne, że dali tą postać. Nie była popularna (czyt. dobra) na turniejach. Taki bardziej gimmick fighter, którego w sieci ludzie używają na słabszych graczy nie potrafiących się bronić przed jego atakami.

 

@Ukyo - tak jak napisałem. Design jest ok. Żałuję tylko, że zamiast pokazać nowych, dają to samo co w poprzedniej częsci gry...

Edytowane przez ornit
Odnośnik do komentarza

sam wklejalem - na 16 postaci na premiere tylko 4 nowych - pokazali tego nowo zelandczyka wiec jeszcze trojka zostala

 

ogolnie w bijatykach zawsze bedzie spor czy dawac nowych czy starych oraz o sam roster- w mkx na 24 postaci masz 8 nowych twarzy to byl hejt, ze wywalili starych, znowu znajac zycie jakby nowych bylo paru to bylo narzekanie, ze kazdy mortal to jedni i ci sami

Odnośnik do komentarza

Dzieki za info!

 

Rozegrałem dwie walki, przesiedziałem sporą ilosć czasu w treningu w oczekiwaniu na te walki. Z Kanadą było ok, z USA - c(pipi). Grałem Nashem. Już widzę swoją postać :D Stworzyli go na nowo, gra się nim zupełnie inaczej niż starym Nashem z Alphy. Przede wszystkim - Nie ma chargy! Nie da się też cancelować jego ataków idących na low. Poza tym jego specjale mają takie lagi, że nie da się ich używać jako anti-airów. Chyba tylko qcb+HK ale to am takie opóźnienie...Na szczęscie na skaczących jest s.MK/s.HK.

 

Jedyne bnb jakie obczaiłem to c.lk, s.lp>s.MP x qcb+LK/MK i ewentualnie supercancelujemy w tego czaderskiego supera, którym Nash wbija się od tylca ;) V-attack spoko. Chyba lepsza wersja teleportująca nas nad przeciwnika. Nie wiem tylko co dokładnie robi MP+MK. Chyba kradnie tym energię...

 

Ogólnie gra awsome i sprawiła na mnie ogromne wrażenie. Trochę tu czuć SF4 i SF3. Nie mogę się doczekać premiery.

 

 

Czy Bisonem nie da się cancelować c.lk i c.mk w specjale? Nic mi nim nie wychodziło.

 

edit: Info dla zainteresowanych dostępne są tylko 4 postacie - Ryu, Chun, Nash i Bison.

 

edit 2: siedziałem łącznie 3,5h i spotkałem tylko dwóch przeciwników...

Edytowane przez ornit
Odnośnik do komentarza

@Ukyo - dzięki, następnym razem sprawdzę.

 

Wydaje mi się, że już wyłączyli BETĘ. Zamiast komunikatu o odmowie połączenia z serwerem dostaję info, że BETA jest nieaktywna.

 

Co się jednak nagrałem to moje i utrzymuję swoje zdanie, że jesli podobnie będzie wyglądać wersja finałowa to mamy Mesjasza.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...