Skocz do zawartości

Street Fighter V


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ok pogralem grubo ponad 100 walk wbilem prawie 120.000 Player Pts i prawie 60.000 Pts dla Nasha Player Player LVL5 Nash na 24 ;d

 

Strasznie prosta ta gra wszystko opiera sie na refleksie i strasznie malo pola do popisu jezeli chodzi o kombinowanie. Pomimo tego gra sie swietnie must have na premiere :D

Odnośnik do komentarza

Hehe Szacun ja zagrałem wczoraj może z osiem walk po czym wywaliło mnie z serwera i straciłem ochotę na obtłukiwanie w kółko samych Ryu i Chun-Li. W nocy dostałem info od kumpla, że Ptaszynę odblokowali więc dzisiaj pewnie nad nim posiedzę po pracy.

 

@Ukyo - własnie ta prostota systemu bardzo mi się podoba w tej częsci gry

Odnośnik do komentarza

No powiedzmy ze ta prostota ma swoje zalety ale tez sporo wad gdzie największa jest wymuszenie na tobie jak najbardziej prostego stylu gry z małą ilością miejsca na jakiś freeflow Nashem kampisz na crossupa a Birdie na cLP,cLP,cLP,Banka,Super. Chyba tylko z tego co widzialem to Ken, Vega i Cammy pozwalają na kreatywności Ken dzięki VSkill, Vega bo ma 2 postawy i Cammy bo to Cammy xD

Odnośnik do komentarza

Gram tak samo jak ty po Knockdownie M/H SB zaleznie od recovery przeciwnika. Nash nie ma zadnego combosa z Lowa poza cLK,c,LP,CLP,qcbLK wiec jedyna opcja dajaca jakikolwiek Damage jest CrossUp z jMK albo Teleportem ktory masz raz na runde :F A gram tak ze wygrywam 85% walk :D :D :D

Odnośnik do komentarza

BETA powraca!

http://www.capcom-unity.com/combofiend/blog/2015/08/26/street-fighter-v-worldwide-beta-test-update

Zaczyna się 28 Sierpnia i ma potrwać do drugiego Wrzesnia. Możliwe będą przerwy w działaniu serwerów.

The worldwide beta test will begin on August 28th at 4pm PST (August 29th 12:00am BST/ 8:00am JST), and will continue for five days and end on September 2nd at 7am PST (3:00pm BST/11:00pm JST). Outside of the servers being shut down for periodic maintenance, we expect everything to run continuously throughout the entire five day beta period.

 

Odnośnik do komentarza

Grałem 4h, rozegrałem 40 walk. 5 przegrałem. 90% graczy to yolo Raju robiący qcb+K z drugiego końca ekranu i maszujący EX srk na pałę przy każdej nadarzającej się ku temu okazji. Sam jestem scrubem ale nie aż takim. Myslałem, żeby zrzucić kilka replayów na yt ale...tak naprawdę nie ma się czym chwalić. Poziom jest bardzo słaby.

 

 

MP+MK Nasha...pochłania fireballe...To nie wystarczy, że ma qcf+K na zonerów :D ?

Próbowałem grać Birdiem...nie potrafię. Zupełnie nie leży mi styl gry tą postacią.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...