Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Ma_niek napisał:

Ja piedole jedyne o co pytaja to czy bedzie 4k a czy bedzie hdr a jak klatki.Gracze

Ci co sa zainteresowani (posiadacze PRo) maja prawo wiedziec...gdzie maja o to zapytac?? TO ze GRA im sie udala pisza w recenzjach

Pomijam takie posty jak ten z pikselami ale wiesc ze bedzie mozna ograc GoWa w "60 fps" to chyba fajna sprawa cnie??

Odnośnik do komentarza

Bo cyferki są najważniejsze teraz widzę ze dopiero gow według niektórych pokaże przepaść między amator a pro. Kurde a ja myślałem ze można było już dopatrzeć się 2 generacji różnicy przy innych grach^^ ja tam czekam na tego gowa i wiem ze się nie zawiodę nawet jak chrupnie czasem a tekstury czasem się nie doczytają. Gra ma cieszy a nie powodować szukania dziury w całym

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, kacprzak1991 napisał:

Bo cyferki są najważniejsze emoji6.png teraz widzę ze dopiero gow według niektórych pokaże przepaść między amator a pro. Kurde a ja myślałem ze można było już dopatrzeć się 2 generacji różnicy przy innych grach^^ ja tam czekam na tego gowa i wiem ze się nie zawiodę nawet jak chrupnie czasem a tekstury czasem się nie doczytają. Gra ma cieszy a nie powodować szukania dziury w całym

 

 

Nie, nie GoW nie jest pierwszy i nie,  nie to nie jest różnica w teskturze czy chrupnięciu, a w szerokim gamucie barw, hdr (tekstury, wyższa rozdziałka czy dodane efekty cząstkowe to tylko dodatek do tych dwóch ficzerów) i jak dev ogrania dobrze te rzeczy to naprawdę różnica nie jest kosmetyczna i ociera się o nową generację, w porównaniu do gierek bez tych opcji.

Czas to zaakceptować.  Jest to tak samo oczywiste jak to, że na zwykłej PS4 i TV HD exy od Sony i tak będą wyglądać spoko, a na grywalność napewno nie wpływają te bajery. 

Zależy kto co lubi. Ja topowe gierki ze swojego hobby lubię ogrywać w jak najlepszych warunkach i na bank to jeszcze spotęguje tę kozak gierkę.

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

Jedyny ex na PS4, który był niedo(pipi)any pod względem technicznym i rzeczywiście negatywnie wplywal na przyjemność z gry to TLG. Poza TLG każdy z nich wygląda i działa minimum dobrze, wiec nie wiem w czym problem. W 8 generacji czy tam 8.5 nie ma takiego ogromnego przeskoku jak wcześniej.

Na pewno jest spoko jak trzeba ubierać przeciwsłoneczne okulary, żeby się ochronić przed słoneczkiem albo jak obraz w U4 jest ostry jak zyleta(bez ziarna hehe), ale bez przesady.

Odnośnik do komentarza

@SlimShady  Jeżeli dla Ciebie hdr to oślepiające słoneczko to faktycznie nie ma tematu i widać że nie masz wiedzy nt. hdr.

Aha no i nigdzie nie widziałem stwierdzeń że na facie i tv fhd exy na Sony wyglądają źle. Z nowym GoW zapewne będzie podobnie.

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

Przyznaje, ze swoja wiedze na temat HDR-a czerpie z pewnego filmiku jak 2-och typów(ponoc ekspertow) brandzluje się do swiatla z latarki w Infamous, ale to nie jest temat na takie rozkminy.

Co do nowego GoW-a to chyba będzie trzeba sobie zrobić przerwę od neta, nie chce żeby ktoś mi zdradzil kto jest origami killerem albo, ze na końcu 

Spoiler

lecą napisy

 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, kacprzak1991 napisał:

Kusi mnie obejrzenie tej recki na tvgry ale same miejscówki to będzie spoiler...


Nie tykam żadnej recki, a na pewno nie "video-recenzji". Żadnego trailera, dev-diary itp. Już tylko tydzień do premiery, więc nie wiem, po co sobie psuć zabawę.
Ja, według niektórych tutaj, będę ogrywał GoWa jak zwierzę - zaledwie 55"Bravia Full HD i PS4Plebs - w doopie mam półgeneracje i nie mam zamiaru wspierać (nawet jakby mnie było na takie fanaberie stać - a nie stać niestety) procederu upgrade'u sprzętu, bo nie po to jestem graczem konsolowym, żebym teraz bawił się w akcje rodem z PeCetów.
TV zmienię na premierę PS5 (mam dwa, więc weź tu sensownie wytłumacz żonie, ale także sobie, chęć zmiany, skoro obydwa są Full HD i w pełni sprawne) i do tej pory bazowa PS4 jest wystarczająca, żeby doprowadzać do opadu szczęki z powodu oszałamiających wizualiów (The Order 1886, U4 czy Horizon).

  • Plusik 7
  • Lubię! 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Wredny napisał:


Nie tykam żadnej recki, a na pewno nie "video-recenzji". Żadnego trailera, dev-diary itp. Już tylko tydzień do premiery, więc nie wiem, po co sobie psuć zabawę.
Ja, według niektórych tutaj, będę ogrywał GoWa jak zwierzę - zaledwie 55"Bravia Full HD i PS4Plebs - w doopie mam półgeneracje i nie mam zamiaru wspierać (nawet jakby mnie było na takie fanaberie stać - a nie stać niestety) procederu upgrade'u sprzętu, bo nie po to jestem graczem konsolowym, żebym teraz bawił się w akcje rodem z PeCetów.
TV zmienię na premierę PS5 (mam dwa, więc weź tu sensownie wytłumacz żonie, ale także sobie, chęć zmiany, skoro obydwa są Full HD i w pełni sprawne) i do tej pory bazowa PS4 jest wystarczająca, żeby doprowadzać do opadu szczęki z powodu oszałamiających wizualiów (The Order 1886, U4 czy Horizon).

 

Panie przecie ty kupujesz w roku w uj gierek, a nie byłoby cię stać na 400-500 zł aby kupić lepszy sprzęt? Tak tyle mnie kosztowała ta wymiana. Wydaje mi się, że gierki to twoje główne hobby więc tym bardziej mnie dziwi, że szkoda Tobie wydać te kilka stów na 3 lata.

Co do TV to wiadomo, że nie kupie się go na 1-2 lata (chyba?).

 

Dla mnie te pieniądze są warte np. tego, że ogram sobie nowego Gowa w najlepszej jakości. Wredny daj spokój nie ma co być takim romantykiem i nie kupować bo nie, bo PC itp. Sam jestem konsolowcem z krwi i kości (od zawsze wierny) ale chyba trzeba zaakceptować, że normalne generacje umierają i 1,5 tys zł na konsolę na 7 lat to może być mało:lapka:

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, balon napisał:

 

Panie przecie ty kupujesz w roku w uj gierek, a nie byłoby cię stać na 400-500 zł aby kupić lepszy sprzęt? Tak tyle mnie kosztowała ta wymiana. Wydaje mi się, że gierki to twoje główne hobby więc tym bardziej mnie dziwi, że szkoda Tobie wydać te kilka stów na 3 lata.

Co do TV to wiadomo, że nie kupie się go na 1-2 lata (chyba?).

 

Dla mnie te pieniądze są warte np. tego, że ogram sobie nowego Gowa w najlepszej jakości. Wredny daj spokój nie ma co być takim romantykiem i nie kupować bo nie, bo PC itp. Sam jestem konsolowcem z krwi i kości (od zawsze wierny) ale chyba trzeba zaakceptować, że normalne generacje umierają i 1,5 tys zł na konsolę na 7 lat to może być mało:lapka:

 

Nie chodzi o pieniądze. Nie stać go na przekonanie żony. 

Odnośnik do komentarza

Zawsze są ważniejsze wydatki, a gier owszem - kupuję dużo, ale to zawsze wydatek rozłozony w czasie, a nie jednorazowe wyebanie kilku tysiaków, żeby mieć kilka pikseli więcej.
Dopóki nikt mi tych gier na zwykłym PS4 nie kastruje, żeby moje oczy bolał fakt nieposiadania PRO, dopóty nie widzę powodu na finansowanie takich fanaberii, bo wystarczy mi to, co mam obecnie. Do tego pewnie za max 2 lata wyjdzie PS5 i wtedy co? Kolejna zabawka? Wydatki na gry (i je same) mogę przed żoną jakoś ukryć, przynajmniej częściowo, ale TV i konsola? Ciężko byłoby się z tego jakoś wytłumaczyć :)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, balon napisał:

No nic. Teraz wiem dlaczego grasz tylko na playstation, omijając tyle growego dobra.


A w tym akurat przypadku kasa jest tylko wymówką, ale lubię ją stosować, bo zwyczajnie nie mam czasu na ogrywanie wszystkiego na jednej platformie, a co dopiero dwóch lub trzech...
No mój gamecard na dole - to moja wizytówka gracza, lubię mieć wszystko w jednym miejscu, więc poniekąd jestem skazany na sprzęty Sony, przynajmniej dopóki będą wspierać system trofeów :)

A jeśli chodzi o GoWa to ma ktoś może fotke polskiej wersji okładki? Bo już nie mogę się doczekać, by ujrzeć, gdzie tym razem wyebali tę paskudną lochę o polskiej wersji językowej (widziałem dzis reklamę Spidermana - tragedia, jak tym spaskudzili arta).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...