Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bede mial jutro z polskiej dystrybucji.

Z angielskiej sam u Czezkiego zamowilem ale prywatnie bo nie wytrzymie do premiery tym bardziej ze moj dostawca lubi tak dac kurierowi ze przyniesie mi jitro o 16 50 jak zamykam o 17 xD

 

A ja musze juz dzis grac ROZUMIESZ MUSZE

 

 

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza

Ciekawi mnie jak dużo osób zrobi cały opcjonalny kontent gry. Z tego co sam Cory mówił - prawie połowa świata, to dodatkowe miesjcówki, bossowie, itemy. No i niektórzy dodatkowi bossowie są podobno bardzo trudni.

@milan
offtop z metacritic:

Spoiler

No właśnie w ogóle nie zaokrąglają, ba!, miejsca na liście Metacritic liczone są właśnie do dwóch miejsc po przecinku (np. gra która ma 93.33 będzie wyżej niż gra która ma 93.30). Oceny wstawiane u nich, to oceny, które dostają od danych stron/blogów/magazynów. Obsługują wszystkie oceny od 0-100, więc jeśli ktoś rzeczywiście daje 91 albo 94, to dokładnie taka ocena jest uwzględniana, Oczywiście wiedzą co kryje się pod 9-ką, bo to ocena, którą dostają prosto ze źródła. Dużo stron stosuje skalę 5-punktową zresztą, więc druga najwyższa ocena 4/5, idzie na stronę jako 8-ka. To zdecydowanie nie jest perfekcyjny system :v  Strona, która nie stosuje średniej ważonej to Opencritic,

.

Odnośnik do komentarza
27 minut temu, XM. napisał:

Teddy to polecasz od razu na pierwszy strzał najtrudniejszy poziom trudności?

Jak najbardziej. Tylko ze ostrzegam ze jest naprawde trudno. Ja akurat lubie wyzwania ale w grach ktore na to zasluguja. Ta zasluguje z nawiazka.. Jest strasznie wymagajaca ale w sprawiedliwy sposob, nie ma tu taniosci z ds2. Nawet jak walczysz z kilkoma przeciwnikami to masz indykatory pokazujace nadchodzace ataki zza plecow oraz mini me wykrzykujacego odpowiednie komunikaty wiec idzie tez robic uniki czy parry na sluch. Jak giniesz to wiesz ze zyebales zanim otrzymasz smiertelny cios a nie "WTF co tu sie stalo".

 

Dodatkowo w odroznieniu od soulsow jest tu strasznie latwo zaladowac parry oraz zrobic unik. Wszystko w trakcie wyprowadzania ciosow, paluchy mi lataly po calym padzie i naprawde korzysta sie z calego (narazie dosc skromnego) arsenalu. Podejrzewam ze na nizszych poziomach nie trzeba tego robic i gra moze troche stracic. Jest tu nawet croud control w postaci zamrozenia jednego leszcze rzutem toporem w leb i rozprawieniu sie z innymi na piesci xD

 

Nie moge sie doczekac az wroce z pracy

  • Plusik 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Jak ktos ma watpliwosci to moze zaczac na najwyzszym, pierwsza potyczka jest po jakichs 10 minutach zbierania grzybow po lesie i naprawde bardzo dobrze pokazuje z czym bedziemy mieli do czynienia. Czlowiek po ktoryms tam podejsciu mysli ze to juz wszystko a tu kolejna fala xD

Edytowane przez teddy
Odnośnik do komentarza

Też pewnie zacznę na przedostatnim i powtórzę na ostatnim. Przejście gry na Give me a God of War będzie dodatkową atrakcją.

@milan
 

Spoiler

Jeśli chodzi o przełożenie 8 i 9 to tak, ale średnia ważona występuję. Nie znam dokładnej formuły, ale dajmy na to: 10/10 od IGN jest przekładane na 100/100 i mnożone np. przez 5, wtedy oceny IGN ma siłę 5 pełnych recenzji (ale to tylko przykład, nie zdziwiłbym się gdyby największe publikacje miały większy mnożnik niż 5, Edge i IGN już nie raz potrafiły obniżyć średnią :v )

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...