Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

58 minut temu, kanabis napisał:

Balon ale tutaj juz przeciez sa opinie ludzi GRAJACYCH przed premiera wiec chyba zwyczajnie chodzilo o bol du.py ze kolejna osoba pogra przed premiera a biedny moderator musi czekac. Slabe. No ale olewam 

 

Mi wczoraj usunal posta, w ktorym jaralem sie, ze mam juz wyslane, wiec bardzo mozliwe. Zal xd

 

I zeby ten post tez nie polecial - nowy God of War bedzie bardzo fajny i bardzo fajnie, ze pierwsze wrazenia na forum sa pozytywne :)

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Voytec napisał:

Człowiek jest już nakręcony przeokrutnie. Oglądać żadnych materiałów już nie ma sensu, ale trzeba się zaczaić i grę spróbować już dzisiaj albo jutro wyrwać!

Ja właśnie oglądałem tylko 2 trailery i pierwsza prezentacje gry, wiec praktycznie niczego nie wiem o gierce.

 

HYPE over 9999. Ostatni raz miałem tak przy Wiedzmine 3.

Odnośnik do komentarza

nawet jakbys ogladal kazdy oficjalny material to tez bys malo wiedzial o gierce, nawet chyba glowny zly z tego co ja widzialem ani razu nie byl pokazany, miejscowki z reguly tez poczatkowe - brawo dla ssm za taki rodzaj reklamy, nie nawidze zwiastunow i promocji gierki zdradzajacych wszystko

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Ficuś napisał:

nawet jakbys ogladal kazdy oficjalny material to tez bys malo wiedzial o gierce, nawet chyba glowny zly z tego co ja widzialem ani razu nie byl pokazany, miejscowki z reguly tez poczatkowe - brawo dla ssm za taki rodzaj reklamy, nie nawidze zwiastunow i promocji gierki zdradzajacych wszystko

Tak naprawdę recenzja arhn.eu najwięcej zdradzała i żałuje, że oglądałem.

 

 

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, YETI napisał:

Spotify przypomina, że gdy będziemy dziś jechać sobie na rowerze w ten piękny dzień będziemy mogli posłuchać muzyki z gry.
https://twitter.com/Spotify/status/984853880906354688?s=19

Muzyka już leci i umila dzień w robocie, nawet koleżance zza biurka naprzeciwko się podoba.

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, Rayos napisał:

 

Co takiego recenzja Archona zdradzała? Obejrzałem i nie widziałem nic czego by wcześniej oficjalne źródła nie podały 

W sumie to tylko potwierdził moje obawy.

Spoiler

 

Tzn. nienadzwyczajne boss fighty w ilości znikomej, mini bossowie bez pomysłu, brak zapadających w pamięci starć itp.

Takie coś jest dla mnie większym spoilerem niż sama fabuła.

 

 

Jednak czekam jak cholera.

 

2qiwm13.jpg

 

Byle do piątku.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...