Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy nie wymiękne xD Poziom leci mocno do góry po paru godzinach, każda potyczka to batalia, niektóre trwają po jakieś pare ładnych minut i 1 błąd = trup. Gram od 19 i chyba z 5 potyczek przeszedłem, prawie paluchów zginać nie mogę. Chyba trzeba bedzie poznac historie jak każul i dopiero god of warowac, niezle dowalili z tym poziomem

 

e albo dobra hooj tam czas isc do zabki po jakies suple zeby uzupelnic elektrolity i wracac do gry, nie beda mnie tu draugury terroryzowac xD

Edytowane przez teddy
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, walek napisał:

Na jakim poziomie grasz teddy? I ile ich jest?

Na najwyzszym, sa 4 poziomy.

 

Dobra poszło, trzeba było rozchodzić trochę nerwy po pokoju i na chłodno ocenic sytuacje. Szybka analiza, wszystkie cooldowny na najsilniejszego przeciwnika, potem wykorzystanie otoczenia (mozna zwalac przeciwnikow w przepasc, samemu nie spadniemy) no i spokojne dobicie dwoch twardzieli. Boze jaka ta gra jest miodna, nie czulem takiej satysfakcji z wygrywania potyczek od czasu dark souls 1. A tu jeszcze nawet nie zaczalem sie bawic kombinowaniem z ekwipunkiem, ulepszeniami, runami aaaaaaaaiiiiiiiii

Edytowane przez teddy
  • Plusik 5
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

I pomyśleć, że jeszcze się wachałem czy nie odmówić rezerwacji bo ostatnio mam kryzys growy i żadna gierka (poza Path of Exile) mnie nie bawi. Co odpalalem jakis tytul to sie szwedalem bez celu 15 i odpalalem inny, a potem wylaczalem konsole i plulem sobie w brode ze znowu tego prosiaka sprowadzilem pod strzeche. Dzieki Kratos

Odnośnik do komentarza
36 minut temu, milan napisał:

ragi, kupuj, pamiętasz jak się razem chichraliśmy ze Szkocji  w u4?

 

kusi (pipi) kusi

 

mój problem fantastycznie przedstawia poniższy gif. najpierw zacieram ręce po wrażeniach pana piotra i teddiego, a potem widzę zwiastuny i gameplaye

 

IgMyx.gif

Odnośnik do komentarza

Dla ciekawych systemu wrzuciłem 1 walke z dwoma trudniejszymi przeciwnikami na serwer. Lokacja otwarta - walka trwa kolo 3 minut, trochę nie trafiam, trochę lamie, ale dla ciekawskich można sobie zobaczyc jak to wyglada w ruchu mniej wiecej i dlaczego tak mocno przypomina Dark Souls.

 (polowe ciosów mam nadal zablokowanych), lekkich też nie używam (bo jestem na 2 strzaly xD) 

 

 

Tez brakuje mi mocne QTE, uwazam, ze sa za rzadko, niektóre pojedynki moglyby byc jeszcze bardziej brutalne, a tak niekiedy walczmy z mini bosem 5min, by na koncu wcisnac 1 przycisk odpowiedzialny za Finisher - jedyny minus poki co, no i nadal nic nie przebilo poczatkowej walki, oczekuje, z jeszcze nie raz mnie ta gra tak zaskoczy.

 

 

Edytowane przez easye
  • Plusik 1
  • Lubię! 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...