Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, milan napisał:

Gorsze niż czekanie na ogłoszenia parafialne

 

Co nie? Im dłużej gram tym lepiej, dotarłem właśnie do większej lokacji. Można sobie pozwiedzać i samemu zadecydować czy jesteśmy gotowi na jakąś potyczkę czy lepiej wrócić dopakowanym. Do tego doszło trochę itemkow i już człowiek zastanawia się w jaki build investować cebuliony. Guwniakowi od tych atrakcji chyba pierwsze włosy na jajkach wyrosły bo doszły mu nowe ataki, które pięknie można kombować z silną ręką ojca.

 

@Siara_iwj ciężko powiedzieć, gra wygląda fantastycznie i jest dość dynamiczna, ale jako pasażer to bym się irytował że to ja nie gram xD Lecialbym po swoja kopie tego samego dnia co bym to zobaczył. Jedno jest pewne jak chcesz jakiemuś każulowi sprzedać tą gierkę to zrob sobie save przed walka z drugim bossem i odpalaj to gosciom, satysfakcja gwarantowana

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
15 minut temu, teddy napisał:

Jedno jest pewne jak chcesz jakiemuś każulowi sprzedać tą gierkę to zrob sobie save przed walka z drugim bossem i odpalaj to gosciom, satysfakcja gwarantowana


Yep, podejrzewam, że na streamach nie jedną kopię sprzeda.

Spoiler dotyczący owej walki:
 

Spoiler

MMA liga Boska, pojedynek z Connorem McGregorem xDDDD  A tak na serio, potwierdziło się to co myślałem, a propos tego kim jest.

 

Odnośnik do komentarza

Na hardzie łatwo nie jest, zdarzyły mi się już walki co powtarzałem po kilka razy, najgorzej jak mamy kilku przeciwników + strzały z dystansu trzeba być mega skupionym, tańczyć i nie mrugać okiem ale ja tam narazie nie zmieniam. 

 

Co do samej gry to SZTOS GOTY i co tam jeszcze chcecie. Jak o 10 siadłem tak niedawno skończyłem sesję. Wszystko jest tu przemyślane, fajnie wplecione elementy RPG, system walki z każdym nowym skillem nabiera rumieńców, świetna muzyka, graficzny kosior no i tryb wydajności chodzi bardzo dobrze (zdarzają się dropy ale bez tragedii) 

 

Ciekawi mnie czy dostaniemy jakiś fast travel i czy wszędzie da się później wrócić? 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, ragus napisał:
5 godzin temu, _Be_ napisał:

Pytanie dla grających można wyłączyć ten alter o ataku? 

 

można, wyłączyłem i teraz sam muszę dbać o to, żeby mnie coś z tyłu nie zaskoczyło

 

Bartkowi wydaje mi się chodziło nie o świecące strzałki za plecami Kratosa, tylko o te różnokolorowe fale rozchodzące się wokół ataków, zanim przeciwnik trafi Kratosa. Tego chyba nie można wyłączyć ale przydaje się, bo sygnalizuje, które ataki są nieblokowalne.

 

Dzisiaj pograłem trochę ponad 3h, z czego 20min przeglądałem ekwipunek i wybierałem optymalny build na kolejne starcia - to już nie jest ten sam gow :sapek:

 

 

 

...ale jedna z najlepszych gier na ps4 jak najbardziej CO ZA SZTOS DAWAĆ WEEKEND!!! Pozdrawiam wirującym siusiakiem wszystkich tych, którzy robili sobie bekę, że to będzie klon TLOU.

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, teddy napisał:

Jedno jest pewne jak chcesz jakiemuś każulowi sprzedać tą gierkę to zrob sobie save przed walka z drugim bossem i odpalaj to gosciom, satysfakcja gwarantowana

 

pierwsze skojarzenie co do tej walki

 

 

xd

Odnośnik do komentarza

Właśnie skończyłem kilkugodzinną sesje.

Co to jest za gra :banderas:

Poznałem jedną osóbkę, wpłynąłem na suchego przestwór oceanu i zamiast cisnąć główny watęk skupiłem się na czynnościach pobocznych. Tutaj jedno, tam drugie aż natknąłem się na misje związana z posagiem Thora. Sam posag jednak nie przykuł tak mojej uwagi co leżąca obok niego wyspa z fortem króla dwarfow. To, co tam się od(pipi)alo i fakt iż jest to 100% opcjonalna rzecz sprawiły, że moja szczęka wyładowała na podłodzę. Sam etap w pewnym momencie przypomniał mi pierwsze, jakże charakterystyczne miejsce z Demon Souls (niektórzy pewnie od razu będą mieć takie same odczucia). Wyspę wyczyściłem, zebrałem loot i zadowolony udałem się dalej. 

 

W tle przygrywała epicka muza, a i rozmowy z gowniakiem były całkiem całkiem! Walka to poeazja, a motywy wzięte z gier rpg tj. zbieranie surowców i ulepszanie sprzętu były strzałem w 10! Ciagle coś poprawiam, zmieniam runy, modyfikuje warianty pod walkę. Dodatkowo Gowniak stał się dosyć pomocny - powala wrogów, wytraca z równowagi, obija, przytrzymuje słowem nie przeszkadza! Ba jest naprawdę niezły.

 

Po tych kilku godzinach z grą trzeba sobie jasno powiedzieć, że nowy god of war pod względem narracji, prowadzenia gameplayu, walki, muzyki (ogólnie efektów dźwiękowych), grafiki po prostu miażdży jaja. Ta gra to czysta zabawa i jeden z nielicznych tytułów, który sprawia brak chęci odejścia od konsoli. Magia!

Edytowane przez Starh
  • Plusik 9
Odnośnik do komentarza

Jak narazie zagralem sobie okolo 3 godzinki. Tak jak wiekszosc tutaj jestem zachwycony. Jedyne co mnie dziwi, to porownywanie tej gry do Souls, czy Nioh. To jak porownywanie formuly 1 do wyscigu zolwi. Po zdobyciu szybkiego sprintu, ustawienie sobie czulosci kamery na max (10), rolowaniu podczas walk, wykonowaniu unikow itd., GoW zamienia sie w dynamiczna, krwawa, artystyczna jatke niczym Devil May Cry. I w to mi graj! Gralem na poczatku na NOrmal, ale przelaczylem na Hard (trzeci poziom). Zaliczylem doch Boss'ow, jak narazie ani zadnego zgonu nie zaliczylem. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, bartiz napisał:

Ciekawi mnie czy dostaniemy jakiś fast travel i czy wszędzie da się później wrócić? 

Dostajemy i wszędzie da się raczej wrócić, a nawet trzeba! Nie wiem jak im się to udało, ale co 30 minut mógłbym nagrywać jakiś spektakularny film, do tego 3 dzień z rzędu zarywam noc a ciągle mam wrażenie że nic nie widziałem! Pomysl w jaki odkrywamy coraz to nowsze miejscówki, to absolutne mistrzostwo świata! Ta gra to Perfekcja! 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...