Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

35 minut temu, aux napisał:

Niezłe jaja z tymi aktualizacjami. Chyba codziennie jest nowa, jeszcze mi się nie zdarzyło włączyć gierki od razu.

 

 

Dlatego ja już gdzieś od roku nie gram w gry na premierę, tylko tak dwa, trzy miechy później jak już wszystko jest załatane itd (chodzi mi o tytuły, które chcę grać od razu, nie o "kupkę wstydu").

Np. teraz pięknie mi się gra w AC: Origins :D

GoWa odpalam za dwa miechy ha! Wytrzymam spokojnie.

Odnośnik do komentarza

No właśnie teraz wgrałem. Pewnie dodali zakończenie :)

 

W sumie chyba będę robił jak wy z tą konsolą żeby się samo wgrywało.

 

A co do polskiej wersji to mnie się bardzo podoba. Dziurman daję rade, porąbani bracia tak samo. Dzieciak trochę odstaje, ale nie jest źle. Bluzgi jak najbardziej występują. Rozmowy się świetne. W ogóle pływanie łódką i słuchanie bohaterów to czysta przyjemność.

Edytowane przez aux
Odnośnik do komentarza

@YETI

Ten atak runiczny z gifa pewnie jest jednym z moich ulubionych, jest w mojej rotacji (często zmieniam), w ogóle w życiu nie podejrzewałem, że taką ich ilość wsadzą do gry, jest tego naprawdę DUŻO.

Uwielbiam ten system walki, najlepsze połączenie slashera i action rpg. Przed premierą nie przypuszczałem, że spodoba mi się bardziej niż system w Niohu.

Odnośnik do komentarza

@XM. przewidział :cool:

 

Cytat

Ogólnie gra powstaje dopiero niecały rok, nie ma co liczyć na premierę przed 4 kw. 2016, a nawet obstawiam Marzec 2017.
Jeśli Sony nie będzie pośpieszać to będzie to megatona - polecam ściągnąć z PSN filmik o GoWie i posłuchać sobie o ewentualnym sequelu czy tez zakończeniu "trójki" przez Jaffego czy właśnie Cory'ego. Mistrzostwo świata i jestem w 100% pewien, że te pomysły teraz mocno latają po biurach SSM.

 

choć nie do końca

 

Cytat

Nie widzę tutaj ani miejsca na open world, ani na Metroidvanie, ale oczywiście jestem otwarty na wszelkie tego typu zmiany, byle wykonane z głową.

 

 

Odnośnik do komentarza

o jakim filmiku mowa ?? obejrzy sie jeszcze??

tak wgl  to miedzy normalem a hardem tez widze jest duza roznica nie tylko w dmg ale ruchach przeciwnika.  Wredny wrzucal walke z jakim typem ktorego spotkalem wczoraj...mysle sb znam Cie kolego...troszke sie zdziwilem jak wszystkie ciosy wyprowadzal z czerownym pierscieniem i nie dalo sie goscia zblokowac :)

 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Faka napisał:

Brok najlepszy npc zaraz obok mądrali jeśli chodzi o ich gadki xd

Zaraz obok krasnoluda Zoltan'a Chivay'a - tak mi sie z nim kojarzy ;)  

 

 

3 godziny temu, YETI napisał:

Podpowiedz, że w angliku lecą kutasy i chvje. 

:wub:

Poziom super easy ?

Edytowane przez MEVEK
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Slyszalem, ze w dalszych etapach jest dostepna mapa na znjadzki. Czy na niej zaznaczone sa te kruki “duszki”? Mam zamiar wyczysic cala kraine ze znajdzek. Ps. Pytanie do posiadaczy 4K HDR. Czy HDR mocno podbija w trybie “Favor Performance” wizualia gry? (4K mnie nie interesuje). Zastanawiam sie nad kupnem monitors Benq 28 Cali 4K hdr ( Tv nie chce) za ponad 2 tys zl. Ale z tego co slyszalem to ten feature hdr jest przy roznych cennach inny. I czy wart jest on za 2 tys? Zobacze widoczny upgrade oprawy?

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, suteq napisał:

Czy te wszystkie znajdzki można od razu sprzedawać czy trzeba je trzymać aż się nie ukończy wyzwania z nimi związanego? 


Niby można, ale zastanawia mnie, czy jest jakiś większy bonus za sprzedanie od razu kompletnego setu - pierwsze cztery zabawki tak sprzedałem i chyba więcej kasy wpadło niż za każdą z osobna.
 

7 godzin temu, Faka napisał:

Brok najlepszy npc zaraz obok mądrali jeśli chodzi o ich gadki xd


Trochę taki na siłę wulgarny jest - jego przewrażliwiony na punkcie higieny brat jest dla mnie bardziej zabawny.
 

6 godzin temu, _daras_ napisał:

Dlatego ja już gdzieś od roku nie gram w gry na premierę, tylko tak dwa, trzy miechy później jak już wszystko jest załatane itd (chodzi mi o tytuły, które chcę grać od razu, nie o "kupkę wstydu").

Np. teraz pięknie mi się gra w AC: Origins :D

GoWa odpalam za dwa miechy ha! Wytrzymam spokojnie.


Tak sobie tłumacz - olałeś najlepszą grę generacji :)
Tu wszystko było już załatane w dniu premiery - praktycznie nie ma błędów, perełka doszlifowana pod każdym względem. Stąd też się dziwię, jak codziennie wieczorem odpalam grę, a tu jakiś popierdółkowaty patch wielkości 45MB np...
Dodali już foto mode?

Odnośnik do komentarza

Przełamałem sie pod naporem hype'u i tez dzis dostalem swoja kopie gry. Odpalilem na chwile bo duzo roboty mialem, skonczylo sie tak ze olalem to co mialem zrobic i napieprzalem 6 godzin prawie :obama:

 

Co za giera, a jak to wyglada w 4K i HDR, które niedawno nabyłem,  ojaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa. Pewnie nic  jeszcze nie widzialem a juz wiem ze gierka warta kazdych pieniedzy :banderas:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
55 minut temu, walek napisał:

Slyszalem, ze w dalszych etapach jest dostepna mapa na znjadzki. Czy na niej zaznaczone sa te kruki “duszki”? Mam zamiar wyczysic cala kraine ze znajdzek. Ps. Pytanie do posiadaczy 4K HDR. Czy HDR mocno podbija w trybie “Favor Performance” wizualia gry? (4K mnie nie interesuje). Zastanawiam sie nad kupnem monitors Benq 28 Cali 4K hdr ( Tv nie chce) za ponad 2 tys zl. Ale z tego co slyszalem to ten feature hdr jest przy roznych cennach inny. I czy wart jest on za 2 tys? Zobacze widoczny upgrade oprawy?

Cooooo? Mam 48 cali 4k i żeby zauważć w pełni uhd musze wsadzić nos w tv a ty mówisz o 28 hehe

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Ależ mnie ten szczyl teraz wkoorvia! Sam bym go odyebał najchętniej. Albo go Kratos elegancko naprostuje, albo będzie miał na sumieniu kolejne swoje dziecko, bo z tego bachora w stanie obecnym nic dobrego nie wyrośnie :)
Może gameplayowo Atreus>Ellie, ale jako osoba/charakter to jednak młoda z TLoU długo nie zostanie pobita.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Wredny napisał:

Ależ mnie ten szczyl teraz wkoorvia! Sam bym go odyebał najchętniej. Albo go Kratos elegancko naprostuje, albo będzie miał na sumieniu kolejne swoje dziecko, bo z tego bachora w stanie obecnym nic dobrego nie wyrośnie :)
Może gameplayowo Atreus>Ellie, ale jako osoba/charakter to jednak młoda z TLoU długo nie zostanie pobita.

Jesteś chyba dalej ode mnie, ale dla mnie jak na razie Atreus to jedna z najmocniejszych stron nowego GoWa. Świetnie zagrany (trailery wskazywały na co innego moim zdaniem) a wiadomo jak trudno o udany casting dzieciaków. Ciekawi mnie jak potoczy się historia jak odkryje kim jest Kratos i co się stało z jego siostrą :D

Edytowane przez Voytec
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Voytec napisał:

Jesteś chyba dalej ode mnie, ale dla mnie jak na razie Atreus to jedna z najmocniejszych stron nowego GoWa. Świetnie zagrany (trailery wskazywały na co innego moim zdaniem) a wiadomo jak trudno o udany casting dzieciaków. Ciekawi mnie jak potoczy się historia jak odkryje kim jest Kratos i co się stało z jego siostrą :D


Jestem dalej, to pewne. I oczywiście pisząc, że mnie wkoorvia, prawię komplement zarówno scenarzyście, jak i aktorowi go odgrywającemu, bo jest w tym tak autentyczny (a na dodatek to w sumie naturalna reakcja tak młodego gnojka na pewne wydarzenia), że wywołuje u mnie takie emocje. Więcej nie piszę, bo to byłby spoiler, ale sam będziesz chciał przełożyć go przez kolano w późniejszym etapie gry :) 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...