Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam nadzieje ze tych slynnych bogow nordyckich bedzie pelno i beda turbo akcje, mitologia nordycka i asgard jest wspanialy, niech na boga nie ograniczy sie to do rozkmin z synem, snieznych terenow, randomowego niziolka, drzewca i kilku wiekszych

 

Ja wiem ze to tylko trailer ale sony z reguly lubi duzo w nich pokazywac,a tu brak ikonicznych postaci z kanonu tej mitologii troche boli i budzi niepokoj

 

No i ta kamera...no i ten czas gry....i dotychczasowe gameplaye....ehhh

Odnośnik do komentarza

Żadnego wrażenia nie zrobił na mnie ten trailer i wiem, że to zwiastun stawiający bardziej na przedstawienie historii ale nawet to mnie nie zainteresowało. No coś słaby trailer wybrali na ujawnienie daty premiery. Jestem ciekaw jaka będzie gra ale hajpu obecnie nie mam. 

Odnośnik do komentarza

Ja to bym widział nowego GoW'a w takiej oprawie graficznej jak zaprezentowanej na nowych zwiastunach, ale z kamerą jak w Rising/Bajonetce, bez tego gów,niaka, z jeszcze bardziej rozwiniętym systemem kombosów  i z akcją jak w poprzednikach. Taka zmiana by mnie zadowoliła.

 

Robienie z Kratosa father figure, nadmiar ekspozycji i chodzone sekwencje? No słabo. Chciałbym napisać, że to wina ostatniego zwiastuna, ale na każdym materiale jest to samo.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Ficuś napisał:

systemem walki tez sie nie chwala, wrecz wstydza....ile go pokazali? dwa krotkie pokazy bez polotu, no ale jest grafika i bedzie QTE z zblizeniami na pory kratosa wiec material do gifow dostarczony

 

Do 20 kwietnia jeszcze moga pokazac to i owo, ale jak dla mnie to gra moze byc owiana tajemnica jak najdluzej, bo wlasnie w taki sposob lubie na gre czekac. Czas pokaze. Tak czy siak Day One u mnie.

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Ficuś napisał:

systemem walki tez sie nie chwala, wrecz wstydza....ile go pokazali? dwa krotkie pokazy bez polotu, no ale jest grafika i bedzie QTE z zblizeniami na pory kratosa wiec material do gifow dostarczony

Materiały są hoiowe i ogólnie gdyby nie to ze mam inne "info" co do tego systemu walki i gry to bym się mocno sapał i ola gre. A tak to jednak troche czekam, maja byc walki z typami na 3 ekrany i zaje.biste walki z bossami, single na 25h bez robienia side questów itp. Szkoda tylko że z tego co wiem będze mało broni 

3 bronie - 2 białe + piąchopiryna

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Ficuś napisał:

[...]mitologia nordycka i asgard jest wspanialy, niech na boga nie ograniczy sie to do rozkmin z synem, snieznych terenow, randomowego niziolka, drzewca i kilku wiekszych

 

Ja wiem ze to tylko trailer ale sony z reguly lubi duzo w nich pokazywac,a tu brak ikonicznych postaci z kanonu tej mitologii troche boli i budzi niepokoj


Serio Ficuś? Znasz ty w ogóle mitologię nordycką, czy tylko Marvel? Bo pokazują dużo (albo sugerują), w ostatnim trailerze nawet bardzo. Randomowy niziołek to Brokkr, krasnolud - kowal (tak, krasnolud kowal w popkulturze wziął się od niego i jego brata w zasadzie), to on wykuł Mjolnira, Draupnira (złoty pierścień Odyna) i wygrał tym zakład z Lokim. "Drzewiec" to Mimir, mędrzec, jego obcięta głowa doradzała Odynowi (w grze jak widać Kratos będzie właścicielem). Jako nieliczny posiada wiedzę o korzeniach Yggdrasilu.

P.S
Co do późniejszego wpisu: w grze nie będzie QTE, więc nie wiem gdzie je widzisz.

@Wezyr
Nie będzie systemu rodem z Batmana: przyciski odpowiedzialne za walkę  R2 - mocny atak, R1 - lekki atak, L2 - celowanie, L2 i R2 - rzut Leviathanem (topór), L1 - tarcza (mająca w grze ofensywne funkcje), trójkąt - przywołanie topora, kwadrat atak Atreusa (do przedłużania combo i wywoływania ataków obszarowych, opartych na tym jakich wrogów to dotknie). Tyle wiadomo na razie. Pod kółkiem pewnie rolka.

 

  • Plusik 8
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Hendrix napisał:

Nie będzie systemu rodem z Batmana: przyciski odpowiedzialne za walkę  R2 - mocny atak, R1 - lekki atak, L2 - celowanie, L2 i R2 - rzut Leviathanem (topór), L1 - tarcza (mająca w grze ofensywne funkcje), trójkąt - przywołanie topora, kwadrat atak Atreusa (do przedłużania combo i wywoływania ataków obszarowych, opartych na tym jakich wrogów to dotknie). Tyle wiadomo na razie. Pod kółkiem pewnie rolka.

 

OKi, poczekam z na jakąś dłuższą prezentację. Motoryka postaci na fragmentach które widziałem przypominała mi Shadow of War czy innego Ryse właśnie (ślizganie się od postaci do postaci).

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

nie wiem ale troche zażenowanie po obejrzeniu polskiej wersji trailera

"jesteśmy MĘŻCZYZNAMI?"

"nie, jesteś czymś więcej"

WTF?

ktoś sie zaybeał w sony między men a man? no nie wierze że nikt tego nie wyłapał że to chvjowo brzmi.

Głos kratosa za bardzo podbity basem, ale pewnie jeszcze to zmienią, trailer gow 3 z lindą a finalnie róznił się więc who knows.

 

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

Przecież Ficuś hejtuje KAŻDĄ gre Sony po obejrzeniu trailera, a pozniej pierwszy biegnie pod sklep aby gdzieś wycebulić, myślałem że już każdy to ogarnął

 

Ciężko dogodzić ludziom, przypomnijcie sobie pierwszy trailer z tym dużym potworem z kamieniem, z którego polała się lawa, jak to za(pipi)yście epicko wyglądało, a to nawet żaden boss chyba nie był. Dobrze że nie pokazali walk z bossami, niech nie pokazują będzie niespodzianka. Ten wąż hydra który czołgał się w tle, morski smok i masa których nie widzieliśmy. Gra nastawiona będzie na akcje i rozwałke jak to God of war, przeplatane z relacjami z synem (można się domyślić).

Jeśli zachowają taką równowage jak w Uncharted 4, więcej nie chce :)

 

No i bardzo dobrze, że odeszli od starego klasycznego GoW i poszli w coś innego, niektórzy nazwą Tomb Raider przez kamere, ale co innego można jeszcze wymyśleć? Pewnie tylko Kojima wie ;)

Jak w ogóle można hejtować tytuł jednego z najlepszych studio w branży gier po paru trailerach, 100% zaufania do nich!

 

edit: Ficuś poszukałbym, na to poświęciłbym jeszcze czas, ale nie chce mi sie pozniej odpisywać na Twoje posty, więc odpuszcze.

Największa beka była z FFXV to wiadomo, choć akurat nie ex.

edit2: w CW nie byłem od miesięcy

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

piszesz Fanek kazdy ex a przyklad podajesz jeden (bo innego nie ma) - FFXV co ani nie jest exem, fanem serii jestem, mialem okazje kupic po taniosci praktycznie w premiere i przeszedlem bo serie lubie i szybko sprzedalem, zdania o tym, ze to crap nie zmienilem nigdy

 

i ta sciema ze cw nie ma tu nic do rzeczy i to co tam pisze - jakos wiele osob tutaj pisze to samo o gow co ja i inni im przytakuja, dawaja plusy, a nikt sie nie doczepia, no ale to ficus z cw wiec od razu policja na posterunku bo zdrajca playstation z cw

Odnośnik do komentarza

Jeszcze a propos tego dlaczego tak wyglądają materiały promocyjne gry. Nowy GoW, w przeciwieństwie do większości gier był robiony cały na raz, dosłownie. Wszystkie elementy gry były kończone w tym samym czasie (produkowane także), więc nie było standardowego w miarę linearnego postępu prac nad grą i bardziej dopieszczonych elementów. Stąd taki, a nie inny wybór na razie (zwykle devsi nienawidzą prac na trailerami, aż ciężko mi wyobrazić sobie jak problematyczne było to w przypadku tej pozycji). Mi pasuje, bo zostałem kupiony już po E3 i najchętniej nie oglądałbym już niczego o grze.

Jednak jestem pewien, że (niestety) ujrzymy jeszcze wieeeeeeele materiałów z GoW, łącznie pewnie z b-rollkami z eventów dla prasy i filmikami objaśniającymi systemy w grze itp. Oby tylko nie było tak jak w przypadku GoW3, gdzie dosłownie wszystko było przedstawione w trailerach :v

P.S

Posty nade mną widzę jakość deluxe.

 

Edytowane przez Hendrix
Odnośnik do komentarza

Ja olewam materiały, nawet tego trailera nie oglądam bo XM pisał o spoilerach.

 

@Ficuś   co do plusów i minusów to mega ciężko mi się wypowiadać po tak szczątkowych newsach dla mnie obecnie wygląda to tak:

+ duży budżete

+ gierka 100% sp

+ brak przepustki sezonowej

+ zaje bisty główny bohater

+ długość rozgrywki

+ mitologia nordycka

+ śnieg! uwielbiam śnieg w grach

+ co już widać po trailerach to kozacka grafa i dobra muza (lubię jak moje sprzęty AV mogą się wykazać)

+ robi to dobre studio

+ system walki prawdopodobnie na plus

 

- brak skoku

- prawdopodobnie zmniejszenie dynamiki rozgrywki

- brak elementów platformowych (duży minus, fajne urozmaicenie w poprzednich częściach)

- oby gówniak nie zamulał

 

Po wstępnej analizie +/- jestem spokojny o gierkę.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Obejrzałem trailer w dwóch wersjach, polski dubbing jest straszny. Klimacik prima sort, bardzo fajnie, że zrobili z Kratosa trochę rozsądniejszą osobę. Grafika widzę, że urywa dupę, jestem zainteresowany a to już coś bo po bardzo wtórnej i męczącej trójce miałem serii dość, tylko ciekawe jak w to się gra ale generalnie chyba wciągnę day one. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...