Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Datę premiery GoW3 podali na sam koniec stycznia (premiera była 16 marca).  No i gra ma pewnie rozpisany plan marketingowy, który bierze pod uwagę krótki, ale intensywny okres promowania produktu. W przyszłym tygodniu spodziewam się podania daty, a później standard i spot na Superbowl (też tradycja serii), reklamy w tv, nowy trailer etc.

Poza tym na serio - daty premiery gier będziemy poznawać co raz bliżej tej właściwej, taki obecnie jest trend (nie ma co się dziwić, większość pre-orderów i tak jest w ciągu ostatnich dwóch tygodni przed debiutem danej gry na rynku).

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, suteq napisał:

No ja liczę na premierę marcową bo inaczej to pierwszy kwartał będzie bardzo słaby. :( 

 

A ja liczę na słaby pierwszy kwartał, bo jestem zasypany grami z zeszłego roku (również tymi z pierwszego kwartału 2017) :P
Do tego dochodzi rychła premiera Shadow of the Colossus - jak żyć? :)

Odnośnik do komentarza

Ja też, jeszcze jak! Przygarnąłbym nawet te chamskie porty z PS2 z podbitą rozdzielczością i dorzuconymi trofeami. Tak samo zresztą marzą mi się MGS-y i Silent Hille 2-4, ale to już zupełnie inny temat i marzenia ściętej głowy. :(

 

No ale gdyby pierwszy i drugi God of War dostały rimejki takie jak Shadow of the Colossus to by było dopiero orgiastycznie :fsg:

Odnośnik do komentarza

Nie uczmy wydawców robić remastery na odwal. Już i tak jesteśmy zalewani słabymi portami. Remastery? Tylko takie jak ostatnio Abe i Crash (choć to już remake'i). W sumie chcę tylko jedną rzecz z przeszłości w nowych szatach: CrashTeam Racing, kurwo! Obowiązkowo online. MGS-y? Zostawcie w spokoju. Tylko Metal Geary z MSX-a można ożywić. Fabułę przenieść na ramki MGSV tylko bez open worlda, a bardziej z rozległymi sekcjami jak w MGS3.

 

Oczywiście Kratos day one. Dobrze, że bez online. We Wstąpieniu był tylko ciekawostką. Grałem w bete i średnio mnie zainteresował tryb multi. GoW to był, jest i zawsze będzie krwawy przepierdol przez mitologię. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Kolekcjonerka sprzedawana przez Amazon US sugeruje datę premiery na 20 kwietnia, piątek, więc raczej nie jest to placeholder. Data wydaje się też prawdopodobna ze względu na to, że Ni No Kuni 2, Far Cry 5 i Yakuza 6 wychodzą pod koniec marca (pierwsze dwie gry mają marketing od Sony, plus dochodzi wcześniejsza premiera MLB 2018). Zresztą i tak niedługo się dowiemy.

 

  • Plusik 2
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Też wolałbym kwiecień, wtedy Ni No Kuni będzie zakupem na premierę, w innym wypadku byłby dopiero kupiony na promocji, pewnie cyfrowo.

O, a propos cyfrowych i fizycznych gier i opłacalności w naszej ulubionej branży. Przykładowo: gra w pudełku kosztuje 24,99$, wersja cyfrowa tej samej gry kosztuje 14.99$, wydawca gry zarobi bardziej na cyfrowej, mimo różnicy 10$ w cenie. Z fizycznego nośnika po odjęciu standardowych opłat zyska coś ok. 7$, z cyfrowej kopii powyżej 10$. (tak mi się przypomniało przez temat o gamepassie)

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...