Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mimo, ze ogralem kazdego GoWa i wiekszosc mam w edycjach "specjalnych" to teraz bardziej czekam na nowego Rune niz na kolejne "przygody" Kratosa. Po prostu nie wierze, ze nagle gra wyjdzie poza swoje rzeznicze ramy i dostaniemy cos czego nigdy wczesniej nie widzielismy, polane doskonala fabula o egzystencji i opiece nad dziecmi. Fabula i przeslanie w GoD, no prosze ja was xD

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Ficuś napisał:

wczoraj ktos to wrzucal ale bylem pewny ze ten screen z gory to jest nowy z tego buildu i downgrad to bylo droczenie, a nie stan faktyczny

Ja wrzucałem inny screen z tej samej miejscówki i właśnie nie czailem o co chodzi bluberowi ze niby lepiej wygląda skoro widać jak na dłoni przepaść generacji między screenami.

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, XM. napisał:

Ja wrzucałem inny screen z tej samej miejscówki i właśnie nie czailem o co chodzi bluberowi ze niby lepiej wygląda skoro widać jak na dłoni przepaść generacji między screenami.

Ja myślałem, że dolny screen jest z nowego buildu a tutaj ta obesrana mgła :| 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Pacquiao napisał:

Pojawił się gdzieś temat ceny tej podstawowej edycji limitowanej ze steelbookiem i artbookiem?

70 funtów tylko z game.UK

 

 

A to bluber przepraszam, całuje raczki i pozdrawiam, myślałem ze kto ogarnął trailer ten od razu wiedział ze górny to nowy.

Edytowane przez XM.
Odnośnik do komentarza

No ciekawe jaki będzie ten nowy GOW. Ciesze się że premiera nie była jakoś specjalnie zapowiadana i twórcy nie musieli się spieszyć z dotrzymaniem daty.

Ze świetnym GOW III była sytuacja odwrotna, branża kręciła nosem że gra sie opóźnia i wypuścili, po czym w recenzjach wypominani że końcówka słaba. Do czego przyznali się tez twórcy gry, miało być inaczej a wyszło jak wyszło. Mitologia Nordycka może być interesująca, trailer fajny będzie się na pewno dobrze grało i oglądało.

Ciekaw jestem jak recenzenci odbiorą ten tytuł, sam na pewno ogram ale nie na premierę.

 

"Poczekam, popatrzę (na spadające ceny) i wreszcie sam; też włączę się do akcji" ;)

Edytowane przez kufir
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...