Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jakis czas temu przechodziłem na Hardzie ale zatrzymałem się na tych cholernych wyzwaniach Archimedesa. Wstąpienie to świetna gierka jest ogółem. Graficznie nawet dalej robi.

 

O nowego Kratosa się nie martwię bo to na pewno będzie świetny tytuł. Po prostu już trochę inny. To tak jak z Uncharted 4 na tle pozostałych części.

Odnośnik do komentarza

Ja właśnie robię sobie powtórkę wszystkich gier z serii GoW. Czyli 6 części plus w każdym platyna. Zacząłem od Wstąpienia i zonk na dzień dobry. Żeby wbić platyne muszę kupić network passa za 42 zł :yao: Kupiłem kilka lat temu uzywke i kodzik był już wykorzystany. Zapomniałem nawet że kiedyś było coś takiego jak network pass. 42 zeta żeby zaliczyć tutorial online i dostać za to pucharek o.O no co zrobisz jak nic nie zrobisz. Trzeba kupić :(

Odnośnik do komentarza

Przeszedłem ponownie Trójkę kilka dni temu w ramach replaya przed "czwórką". I chyba bym się zarzygał jakby nowa część miała mieć "starą mechanikę". Zastanawiałbym się czy ściągać gierkę z Plusa, już Ascension wyeksploatowało serię do granic możliwości (jak dla mnie najgorsza część obok CoO chociaż nadal dobra gierka).

 

Choćby nowy GoW miał się okazać najgorszy z serii (:yao:) to i tak lepiej tak niż to samo tylko w nowej mitologii. Klon TLoU!? Może w końcu pierwszy chociaż trochę zbliżony poziomem do mesjasza.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Papaj napisał:

W ogóle jak można narzekać na wyczerpaną formułę/rozgrywkę serii GoW, skoro ostatnia gra z serii wyszła 5 lat temu? Powtarzacie co rok te gry, czy jak? 

Ja się po GoWie 3 tak zraziłem, że kolejna taka część to jak wódkowstręt. Mimo, że zatrułeś się wódą pól roku temu to i tak cię telepie na samą myśl. 

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, Słupek napisał:

Przeszedłem ponownie Trójkę kilka dni temu w ramach replaya przed "czwórką". I chyba bym się zarzygał jakby nowa część miała mieć "starą mechanikę". Zastanawiałbym się czy ściągać gierkę z Plusa, już Ascension wyeksploatowało serię do granic możliwości (jak dla mnie najgorsza część obok CoO chociaż nadal dobra gierka).

 

Choćby nowy GoW miał się okazać najgorszy z serii (:yao:) to i tak lepiej tak niż to samo tylko w nowej mitologii. Klon TLoU!? Może w końcu pierwszy chociaż trochę zbliżony poziomem do mesjasza.

 

Ja ostatnio w GoWa grałem 4 lata temu( właściwie to wszystkie częsci ponownie skończyłem) i jakbym dostał teraz nową część z innym bohaterem i mitologią ale w tej samej formule, to grałbym jak poyebany. Ba, stęskniłem sie na tyle, że kupiłem sobie na Steamie Castlevanie LoS, bo chce pograć w coś co jest choć trochę zblożone do mechanik starych GoWów. Ale rozumiem, jak ludzie faktycznie co jakiś czas powtarzają te gry, to formuła może sie znudzić. 

No i jakim cudem nowa cześć ma być klonem TLoU? Przecież tam esencją zabawy był survival i skradanie? Jak ma sie to do GoWa? Najlepszym klonem TloU jest obecnie The Evil Within 2.

Odnośnik do komentarza

Nakład na bank nie był jakiś wielki. Teraz straszą o końcu limitek wg klasycznej metody.

 

"

- Przepraszam macie jeszcze jakieś wolne pokoje w hotelu?

- Już sprawdzam czy mamy jeszcze jakieś wolne pokoje (z góry wie, że ma).

Po chwili,

- ooo tak mam 2 ostatnie pokoje, rezerwować? (oczywiście pokoi jest znacznie więcej)

- oczywiście, już przelewam pieniążki (boże jakie szczęście, jaki to musi być super hotel jak wszystko zajęte!)

 

Drogie konsolomaniaki, nie ma co łykać takich marketingowych przekazów. Choć w tym przypadku czuję, że gierka mega się sprzeda no ale bez przesady.

 

p.s. jeżeli ten koniec kolekcjonerki wygląda tak jak u nas, sprawdziłem na szybko i w Euro RTV bez problemu do zamówienia, to faktycznie wsio wyprzedane.

Edytowane przez balon
  • Plusik 2
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

No tak jak balon mówi. To nie jest żadne niepewne Nier, że rzut limitek jest faktycznie limitowany tylko wielka kampania reklamowa znanego AAA. Takie "wyprzedano na całym świecie" ma służyć nakręcaniu hype'u, bo od prawdy jest to dalekie jak Białystok od cywilizacji zachodniej.

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Nemesis napisał:

Pewnie hype za miesiąc w okolicach premiery bankowo zrobi swoje więc i ja będę oczekiwał każdego newsa związanego z grą. Ale żadnej limitki raczej kupować nie zamierzam. Zresztą chyba już ich nawet nie ma w sklepach. 

 

Nie no to ja też nie mam zamiaru tak szaleć - ja chcę po prostu "grać w grę". Zresztą nie lubię tych wszystkich limitek, steelbooków i innych pierdół - najbardziej lubię zwykłe premierówki.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...