Skocz do zawartości

DriveClub - Rywalizacja Forumkowa - pierwszy post!


Rekomendowane odpowiedzi

  przy podliczaniu pkt, wezcie pod uwage moj czas z filmu 1:28,220, powinienem byc na 15 miejscu, ale znow serwery nie dzialaly. bedzie zaliczone?

28tyq2g.jpg

czyli od 15 miejsca powinni ludzie powedrowac o jedna pozycje w dol i next event w takim przypadku powinien wybierac namiotnikPL. jak sie myle to prosze o sprostowanie

Edytowane przez gebus_3008
Odnośnik do komentarza

Tabela po Wyzwaniu NR 2

 

 

 

1. czaku92_pl 97
2. Welna_pl 94
3. MathiuPL 93
4. KrayziePL 92
5. PL_Dudek_PL 86
6. LwiaNerka 81
7. TomeKatto 79
8. REZOK_PL 76
9. Szymek_pl 76
10. Kame_PL 75
11. Goltar 73
12. namiotnikPL 72
13. gebus_3008 72
14. Paquito_PL 70
15. cwieri 67
16. Bluker-PL 66
17. Rmac32 64
18. Dzidek 64
19. dar-kos 63
20. koosa_ 62
21. orionPL92 61
22. YariQ 50
23. Premierre 48
24. P1stak_ 45
25. Baniol 45
26. kuba85_pl 42
27. LubieCycunie 40
28. punisher85_pl 37
29. Szejdi 37
30. SzczurekPB 36
31. kolo89 35
32. Dan_pl 33
33. eX4ct_PL 32
34. oddball85nh 30
35. sunnyluk 28
36. Cosmoss90 25
37. Yaevinn 23
38. Kymel_pl 22
39. neonmsf 21
40. pokrytysniegiem 21
41. Wooyek_pl 19
42. Bartiz_X 18
43. fakir87 18
44. MateOPL86 16
45. Emtebe 15
46. triboy 15
47. Triboy 14
48. Marik1982 14
49. K_es 12
50. Vril 11
51. fanek744 10
52. figus87 8
53. dApo_87 5
54. kufir_pl 2
55. VoytecCFC 1

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Panowie powiedzcie mi czy też wam się zdarza tak jak mnie, że podczas poprzedniego wyzwania (Zagato) przez ponad dwa dni trwania, nie wyświetlało mi ducha przejazdu Czaka??

Ogólnie z tymi duchami podczas tego wyzwania miałem jakieś cuda.

Przez dwa dni nie pokazywało mi przejazdu Czaka, taka samo nie pokazywało mojego najlepszego przejazdu (ducha).

Później sporadycznie zdarzało się że mój duch się nie pojawiał.

Miał ktoś taka sytuację ??

Odnośnik do komentarza

Była podobało sytuacja z moim czasem, ktory nie zsynchronizowal się. W takim wypadku czas nie zmienial kolejnosci w tabeli, tylko punkty byly liczone jak za miejsce, które odpowiadaloby wynikiem w tabeli. Czyli tabela zostaje i masz punkty jak za 15 pozycje

 

 

punkty dostana ludzie tak jak jest tabela + ty dostaniesz dodatkowo troche wiecej niz w tabeli bo miałes lepszy czas

Dzieki chlopaki za wyjasnienie 

Odnośnik do komentarza

Panowie powiedzcie mi czy też wam się zdarza tak jak mnie, że podczas poprzedniego wyzwania (Zagato) przez ponad dwa dni trwania, nie wyświetlało mi ducha przejazdu Czaka??

Ogólnie z tymi duchami podczas tego wyzwania miałem jakieś cuda.

Przez dwa dni nie pokazywało mi przejazdu Czaka, taka samo nie pokazywało mojego najlepszego przejazdu (ducha).

Później sporadycznie zdarzało się że mój duch się nie pojawiał.

Miał ktoś taka sytuację ??

Czasami się zdarza, że nie załaduje ducha w ogóle albo załaduje dopiero po jakimś czasie, ale nie było takiego problemu przez cały czas.

Swoją drogą dziwnie jest to zrobione, że jak serwer nie wyrabia to nie ładuje się nawet nasz własny duch, w końcu to powinno być zapisane na dysku konsoli.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja mam gorsze jaja z duchami, bo ładują mi się dwa. Pierwszy należący do najlepszego czasu, często czaku. I drugi mój, ale po dwóch / trzech okrążeniach mój duch wariuje i nawet jak mam swojego duszka za sobą i lepszy sektor który powinien być na zielono to mój między czas pokazuje się zawsze na czerwono i to ze stratą ponad 25 sekund. Pomimo że przejechałem sektor lepiej. Ale nie to jest najgorsze, bo nie zalicza mi lepszych okrążeń. Jak widzę że mam stratę w sektorze ponad 25 sekund co jest nie realne to muszę wychodzić z wyzwania i zaczynać od nowa bo nawet jak pojadę okrążenie szybciej to mi nie zaliczy. 

 

Czy ktoś też tak ma ?? 

Odnośnik do komentarza

you are first ;) watpisz w to?? i podejrzewam ze tak zostanie

 

Bez przesad, wczoraj juz ktoś był blisko(MathiuPl bodajże). Do roboty panowie, tym razem bez filmiku :( wybaczcie. Sama w sobie trasa jest łatwa, ale auto to istny czołg. Bywały już gorsze( najgorzej wspominam chyba Mercedesa AMG z nocnej trasy).

 

 

Ja mam gorsze jaja z duchami, bo ładują mi się dwa. Pierwszy należący do najlepszego czasu, często czaku. I drugi mój, ale po dwóch / trzech okrążeniach mój duch wariuje i nawet jak mam swojego duszka za sobą i lepszy sektor który powinien być na zielono to mój między czas pokazuje się zawsze na czerwono i to ze stratą ponad 25 sekund. Pomimo że przejechałem sektor lepiej. Ale nie to jest najgorsze, bo nie zalicza mi lepszych okrążeń. Jak widzę że mam stratę w sektorze ponad 25 sekund co jest nie realne to muszę wychodzić z wyzwania i zaczynać od nowa bo nawet jak pojadę okrążenie szybciej to mi nie zaliczy. 

 

Czy ktoś też tak ma ?? 

 

Ja mam tak zawsze,że stratę mi pokazuje po 25 sekund. Dopiero po kilku okrążeniach , gdy pobije swój czas wszystko wraca do normy i różnicę pokazuje prawidłowo. Co do ducha to za dużo nie moge powiedzieć,bo nie używam,ale wydaje mi się,że duch najlepszego przejazdu u mnie nie istnieje. Dopiero gdy przejadę jedno kółko, wtedy widzę na minimapie 2 kropeczki(najlepszy wynik; najlepszy czas w danej próbie; strzałeczka aktualnego przejazdu). Jeszcze kilka tygodni wstecz takich problemów nie było...

Odnośnik do komentarza

tak ja tez tak mam, tylko zaobserwowalem ze moj duch to jest duch mojego najlepszego przejazdu, ale od momentu odpalenie danego przejazdu czyli od odpalenia za kazdym razem wyzwania i sie nie zaktualizuje dopoki nie poprawisz swojego najlepszego czasu ever w danym evencie. moze troche zagmatwanie to wytlumaczylem, ale mam nadzieje ze zrozumiesz :)

Odnośnik do komentarza

Gębuś mam wrażenie że jest właśnie tak jak mówisz.

W danej sesji gry uzyskuje swój najlepszy czas i ten duch mi się pokazuje.

Wyłączę konsolę, uruchomię ponownie DC powiedzmy za 2H i zaczynam bez ducha, dopiero jak zrobię najlepszy czas kiedykolwiek to się zaktualizuje.

Mam też wrażenie że cała akcja z duchami jest całkowicie przypadkowa i związana z ogólnymi problemami z serwerami DC.

Takie sytuacje nie są reguła i występują absolutnie przypadkowo i bez wyraźnych przyczyn. W 3 eventach w których brałem zawsze miałem jakieś problemy z duchami, lecz za każdym razem inne.

A powiedzcie jak jest z danym "wyzwaniem" w evencie tzn. optymalna linia przejazdu, śr. prędkość lub drift.

Raz pojawia mi się na danym zakręcie linia, innym razem prędkość. Jest jakaś reguła na to ??

Swoją drogą ta optymalna linia przejazdu nie zawsze jest najszybsza ;)

Edytowane przez BlukeR
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...