Skocz do zawartości

DriveClub - Rywalizacja Forumkowa - pierwszy post!


Rekomendowane odpowiedzi

miejsca od 7-12 mieszcza sie w 0:00,9XX, nice jest mega scisk w pierwszej 10, czk ma jeszcze zapas, ze trzy razy pierwszy sektor przejechalem przed jego duchem (pierwszy czerwony zakret). Ta gra jest wogole niesprawiedliwa, jak dam ciala na pierwszym sektorze, to dwa pozostale jade idealnie. jak wyjdzie mi pierwszy to dam ciala w dwoch pozostalych :D jak zyc??

Odnośnik do komentarza

miejsca od 7-12 mieszcza sie w 0:00,9XX, nice jest mega scisk w pierwszej 10, czk ma jeszcze zapas, ze trzy razy pierwszy sektor przejechalem przed jego duchem (pierwszy czerwony zakret). Ta gra jest wogole niesprawiedliwa, jak dam ciala na pierwszym sektorze, to dwa pozostale jade idealnie. jak wyjdzie mi pierwszy to dam ciala w dwoch pozostalych :D jak zyc??

 

Hehe mam to samo. Jak mam przewagę po 2 pierwszych sektorach to przed zakrętem w prawo z górki już mam spinkę,żeby tylko nie spieprzyć :D akurat w tym przejezdzie mi wyszedł 2 i 3 sektor,ale trzeba się namęczyć aby całe kółko było fajne.

 

Chyba pobijemy rekord prób,1000 w zasięgu ręki ;) Pewnie dlatego,że każdy musi się rozpędzić,bo bez tego jesteśmy 10 km/h w plecy na starcie.

Odnośnik do komentarza

 

 

Czaku. Ta płynność w zakrętach to tylko od kierownicy. Nie da się tak DualShockiem 4 trzymać perfekcyjnie linię w zakręcie. I ta kontrola Gazu też jest od pedałów. 

 

Perfekcyjnie udało ci się połączyć jazdę na kierownicy z kamerą zza samochodu. Już podejrzałem to po filmikach z jazdy w tunelach w poprzednim wyzwaniu. Twoje odejście na starcie też mnie zastanawiało bo próbowałem niemal wszystkiego. Ale teraz dopiero jestem o tym w 100% przekonany.  :thumbsup:

 

To jest trochę nie fair panowie. Kto używa pada ten nie ma szans z kierownicami. Taka prawda. Powinny być oddzielne wyzwania podzielone na Pady i kierownice. 

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Czaku. Ta płynność w zakrętach to tylko od kierownicy. Nie da się tak DualShockiem 4 trzymać perfekcyjnie linię w zakręcie. I ta kontrola Gazu też jest od pedałów. 

 

Perfekcyjnie udało ci się połączyć jazdę na kierownicy z kamerą zza samochodu. Już podejrzałem to po filmikach z jazdy w tunelach w poprzednim wyzwaniu. Twoje odejście na starcie też mnie zastanawiało bo próbowałem niemal wszystkiego. Ale teraz dopiero jestem o tym w 100% przekonany.  :thumbsup:

 

To jest trochę nie fair panowie. Kto używa pada ten nie ma szans z kierownicami. Taka prawda. Powinny być oddzielne wyzwania podzielone na Pady i kierownice. 

 

 

Że co? Nigdy w życie nie miałem przyjemności jeździć na kierownicy :D Po pierwsze to nawet nie stać mnie na kierownicę, bez przesady. Żeby jeszcze była jakaś porządna na ps4

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Że co? Nigdy w życie nie miałem przyjemności jeździć na kierownicy :D Po pierwsze to nawet nie stać mnie na kierownicę, bez przesady. Żeby jeszcze była jakaś porządna na ps4

 

 

Oglądając twoje przejazdy po prostu takie odnoszę wrażenie. Bo ta płynność jest niesamowita, i do tego jeszcze auto trzyma wyścigową linię w zakręcie. Moje np. ma duży oversteer. Czyli przód auta zawsze mi z zakręty wyjeżdża. Dlatego muszę je pokonywać wolniej. 

 

Jestem świadom tego że wrażenia najczęściej są błędne. Dlatego przepraszam jeśli rzeczywiście śmigasz na DS4 to ja zakładam moją czapkę DriveClub żeby po chwili ją przed tobą zdjąć.  :hi:

 

Btw nagroda za ostatni event stycznia wysłana powinna dość przed weekendem więc panowie czaku nam odpuści bo będzie zajęty.  :sweat:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ta gra wymaga świętej cierpliwości. Od 1.18.029 schodziłem 3 razy po 0.0xx ale wreszcie się udało 1.17.733. Mój najlepszy czas jeszcze 0.2 sec jest lepszy jak się poskłada sektory ale prędzej pada rozwalę :) ale na 6 miejsce się udało wskoczyć. Powyżej tylko cyborgi :) swoją drogą między 8 a 18 miejscem jest 0.0350 sec różnicy. Normalnie jak kwalifikacje F1

Edytowane przez LwiaNerka
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...