Skocz do zawartości

DriveClub - Rywalizacja Forumkowa - pierwszy post!


Rekomendowane odpowiedzi

Mnie kciuk boli od poprzedniego wyzwania więc pośmigam dopiero gdy przestanie.

 

A nagrody zostały wysłane. Kody niestety dopiero dziś poszły a jest to spowodowane atakami Terrorystów we Francji. Nawet nie pytajcie o co chodzi, taki ten świat jest dzisiaj popi3rdolony.  

to ty u zabojadow siedzisz?? ostatni to tam musi byc napieta sytuacja :/ muslimy j3bane

Odnośnik do komentarza

 

3 dni czyli do ok 21:20

Jako widz postronny rozumiem, że nowe wyzwanie pojawi się jeszcze w niedziele? Jeżeli nie to lepiej jest wydłużyć czas eventu.

 

 

Wydłużyć czas trwającego wyzwania nie można, po zakończeniu nie można tam wejść. Jedynie sprawdzić wyniki. Więc lepiej by było umieszczać nowe. O ile jest to możliwe bo samo wysyłanie trzeba też ogarnąć. Jeśli wyzwań w Lutym ma być 10 to pilnujcie kalendarza :D 

Odnośnik do komentarza

Nie widze problemu w umieszczeniu wyzwania zanim skonczy sie Nr.2 

nie umieszczamy dwoch wyzwan na raz, raz aktywne moze byc tylko jedno

 

btw chlopacy drodzy wczoraj wydarzyla sie u mnie tragedia rodzinna, niestety pewnie znikne z forumka na pare tygodni, rowniez nie bede miec glowy do wlaczania ps4 i robiania z grami czegokolwiek wiec Welna przejmuje stery forumkowych eventow - ma pasy do konta wiec bedzie rzadzic, odezwe sie jak sie wszystko u mnie ulozy

 

pozdro maniacy

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Soban , podrzuc warunki wyzwania nr 3

 

Wyzwania LUTY aktualna tabela

 

 

1. czaku92_pl 51
2. Welna_pl 50
3. KrayziePL 49
4. MathiuPL 48
5. REZOK_PL 47
6. LwiaNerka 46
7. P1stak_ 45
8. PL_Dudek_PL 44
9. TomeKatto 43
10. namiotnikPL 42
11. orionPL92 41
12. gebus_3008 40
13. Goltar 39
14. Rmac32 38
15. Kame_PL 37
16. dar-kos 36
17. Szymek_pl 35
18. cwieri 34
19. Dzidek 33
20. eX4ct_PL 32
21. Paquito_PL 31
22. koosa_ 30
23. punisher85_pl 29
24. sunnyluk 28
25. YariQ 27
26. Bluker-PL 26
27. SzczurekPB 25
28. Premierre 24
29. Baniol 23
30. Kymel_pl 22
31. kuba85_pl 21
32. Dan_pl 20
33. Cosmoss90 19
34. Bartiz_X 18
35. kolo89 17
36. oddball85nh 16
37. LubieCycunie 15
38. Triboy 14
39. Yaevinn 13
40. K_es 12
41. Emtebe 11
42. Wooyek_pl 10
43. Marik1982 9
44. Vril 8
45. figus87 7
46. fakir87 6
47. dApo_87 5
48. neonmsf 4
49. fanek744 3
50. pokrytysniegiem 2
51. VoytecCFC 1

 

Edytowane przez Welna
Odnośnik do komentarza

Jak mnie to auto wkurza. W życiu bym takim nie chciał w realu jeździć :) zszedlem juz poniżej 1.28 i wiem ze mam 0.4 do 0.5 zapasu jeszcze wiec kolo 2 3 miejsca mam szanse:) w ogole to tak zauważyłem ze jestem w stanie mieć do czaku ok 0.8 do 0.9 sec straty i to jest m9j najlepszy czas (tak już chyba że 4 eventy mialem) wiec tu realnie kolo pl. Dudek. Pl bede:)

Te 0.8 straty to juz sobie tłumacze manualną skrzynią wiec poprawić tego nie dam rady :)

Odnośnik do komentarza

 

btw chlopacy drodzy wczoraj wydarzyla sie u mnie tragedia rodzinna, niestety pewnie znikne z forumka na pare tygodni, rowniez nie bede miec glowy do wlaczania ps4 i robiania z grami czegokolwiek wiec Welna przejmuje stery forumkowych eventow - ma pasy do konta wiec bedzie rzadzic, odezwe sie jak sie wszystko u mnie ulozy

 

pozdro maniacy

Powodzenia i glowa do gory

Odnośnik do komentarza

To tylko ten przejazd, jakis taki dziwny byl. Gralem dzis na szybko, bo pozno wstalem i do roboty sie spieszylem, mowie sobie na moment odpale DC, zeby wyniki sprawdzic i sie przejechac bez nastawienia na poprawe czasu, a tu masz wpadlo :D moze ze trzy okrazenia pojechalem i wszystkie takie lipne byly ze wogole sie takiego czasu nie spodziewalem

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...