Skocz do zawartości

DriveClub - Rywalizacja Forumkowa - pierwszy post!


Rekomendowane odpowiedzi

to sie welna wpierdo.liles, pisalo w pierwszym poscie ze 28 osoba wymysla nowy event, ok niech bedzie teraz twoj, a kolejny sobana ale nieladnie :P 

 

btw jakby ktos sie dziwil to passy do konta rywalizacjadc ma tez teraz welna bo on w sumie je zalozyl i pomogl wbijac levele bo zaczynalo sie od 1

Odnośnik do komentarza

nie no trzymamy sie zasady ze ktores tam miejsce wyznacza event, wyjatkowo welna wyszedl przed szereg bo sam wymyslil i nawet sam rzucil z konta "rywalizacjadc", pierwszy post zaktualizowany

 

trasa i autko ok, szkoda ze prawie nie jezdzilem na tej trasie, nie ma flag wiec zanim sie naucze na co pozwala dany zakret to juz pewnie skonczy sie event wiec obstawiam ze bede tym razem blisko Fanka

Odnośnik do komentarza

Kurna, powiem tak: ta trasa jest idealna dla naszych cyborgów, juz widze jak czku drugiego odstawia o 2sekundy :) mam czas 1:29,XXX i nie wim co dalej uciac :/

P.S. czaku licze na materialy szkoleniowe (czytaj, filmik :D

P.S.2. mam pytanie co do trofika "czysta jazda", musze przejechac wyscig bez zadnego uderzenia w inny samochod czy chodzi tylko o kary za kolizje?? jaki poziom trudnosci ma byc i czy musze byc pierwszy czy w pierwszej trojce?? probowalem kilku mozliwosci i lipa trofeum nie wpada

Edytowane przez gebus_3008
Odnośnik do komentarza

trasa i autko ok, szkoda ze prawie nie jezdzilem na tej trasie, nie ma flag wiec zanim sie naucze na co pozwala dany zakret to juz pewnie skonczy sie event wiec obstawiam ze bede tym razem blisko Fanka

 

nie tym razem przyjacielu, jest weekend

 

no Czaku wrzuca najlepsze tutoriale :P

 

Odnośnik do komentarza

Poczekajcie, akurat tą trasę już trochę jeździłem wcześniej to zobaczę zaraz co da się wykręcić :) autko chyba też spoko,mało jeździłem nim ale raczej stabilne. Jak coś zdziałam to wrzucę filmik.

 

Jesteśmy w kontakcie  :ogor:

 

PS. Łapcie przejazd na  szybko, ogólnie pierwszą szykanę można ścinać jeszcze bardziej, auto jednak trochę rzuca,trzeba delikatnie z gazem i gałką. Trzeci sektor do poprawy jeszcze, ogólnie jeszcze sporo można nadrobić. 

 

Edytowane przez czak92
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

a tak wogole to tak z ciekawosci, ale nikt nie potwierdzil otrzymania nagrody :) jedynie widzialem ze czaku pomyka w Dying Light. pochwalcie sie, co??

 

P.S. juz wiem gdzie urwac swoj czas w obecnym evencie, ale nie za bardzo mam na niego czas, praca i do niedzieli mam teraz szkole :/ Welna do Ciebie pytanie: do ktorej w niedziele trwa wyzwanie?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...