Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

gra jest guwniana pozdrawiam :lapka:

Lepiej bym tego nie ujął.

Poza tym Skyrim i ME2 w pierwszej dziesiątce ?

Co tam w ogóle robią góvna pokroju Plants vs Zombies, DA: Origins,Fallout3,Saints RowIV i Battlefied 3?

Dali DE:Human Revolution,a pierwszego Deus Exa już nie. A przecież HR to klasa niżej niż jedynka.

Lista robiona przez współczesnych gimbo graczy, choć widać,że jakieś niedobitki wyjadaczy też starały się przeforsować choć część sensownych tytułów...

Odnośnik do komentarza

w czasach aberacji monochromosomowej i occlution takie cos niby kluje w oczy ale jak gralem w ta gierke w tamtych czasach to nawet nie zwrocilem na to uwagi (tak ma byc i juz)

No raczej, tyle, ze to falowanie dotyczylo (oprocz scenek) takze widzianej przez 100% gry broni.

W formie tabelki tutaj:

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=93852

 

Co sądzita? :lapka:

 

Bioshock na 3 a System Shock 2 brak. Thief II na 11, Thief Gold (lol) na 61. Dalej nie czytalem.

Odnośnik do komentarza

 

no ale far cry 2 :whyyy:

Czytałem gdzieś, że część ludzi uznaję tę grę za taką, która jakoś tam oddaje przedmiotowe traktowanie przez rządy / korporacje / watażków / zwykłych ludzi. Sam grałem w tę grę jakieś 5 minut, ale może coś w tym jest, nie wiem.

Jest niby jakiś mod który poprawia częśc z mechanizmów i nawraca grę na tory obrane przez założycieli.

 

Zagrałbym gdybym miał czas na cokolwiek.

Odnośnik do komentarza

Przed chwilą skończyłem Sanitarium. Boże, co to za genialna gra. Co tam się odpi*rdalało(szczególnie Chapter 2) to głowa mała. :obama:

 

Naprawdę jedna z lepszych, jak nie najlepsza fabuła w gierkach, w jakie grałem. 

 

:fsg: /10

 

Dzięki kubsonę. :rose:

Odnośnik do komentarza

No kurna nobody. To the moon do mnie nie przemówił, bo znudziły mnie gry "opowieści" jakiś czas temu, tak samo jak gry Telltale i inne PRESS X TO JASON. Torment mnie nie przekonał, bo nie lubię drużynowych RPG. No kur.wa nie mogę się do tego przekonać za nic.

 

Do SH2 nie mam wymówki, chyba formata robiłem i straciłem savy. :dunno:

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

sanitarium jest cudowne, juz wiele razy pisalismy ze wtedy to byly zlote czasy pc - dostawalo sie komputer do nauki do liceum pod koniec podstawowki, a tam takie killery jak commandos, kknd, red alert, Z, mokney island3, discworld2, homeworld, half life1, system shock2, blade runner, homm3, dungeon keeper, syte okruchy z konsol jak thps2,ff7 - wtedy rynek pc mial soczyste, genialne exy, teraz sa sporadycznie i w wiekszosci to jakies mmo lub indorowe projekty

Odnośnik do komentarza

ja z tamtych lat nie mogę odżałować elegancko odrywanych kończyn i głów przeciwników, a nawet npc (Soldier Of Fortune, RE1 i 2, GTA 3). :doom:

jeszcze do Vice City byliśmy w stanie beztrosko odrywać serią z M16 każdą część ciała. w SA i RE4 już tylko głowę, a w GTA V dekapitacje już kompletnie zaniknęły. [*]

 

dziś tylko promil shooterów i gier akcji AAA posiada takie sympatyczne gore zlewające cenzurę 

 

 

Odnośnik do komentarza

Problemem jest chyba to, że dawniej w Vice City to wyglądało wręcz komiksowo. Kończyna znikała, postać śmiesznie kuśtykała, krew się lała w postaci komiksowej fontanny. A teraz jeśli mielibyśmy mieć urywane kończyny, to wyglądałoby nieskończenie bardziej drastycznie. Myślę, że dzisiejsza wizualizacja przemocy jest dużo bardziej drastyczna niż 10 lat temu. Inna sprawa, że przez "mainstream" twórcy gier trochę stracili jaja.

 

W RDR po headshocie do modelu postaci dodawano coś, co miało udawać dziury po kulach. Wyglądało to okropnie. Nie pod względem technicznym, ale po prostu obrzydliwie.

BTW suteq nie pier,dol z tym To The Moon, gra może z 5h zajmuje?

Odnośnik do komentarza

Silent Hill 2 i Sanitarium to jedne z najwspanialszych gierek jakie mogłem doświadczyć. Małe które gry, tak bardzo działają na wyobraźnie, jak te dwie. Obie, prezentują bardzo podobną warstę fabularną, która skupia sie na ludzkiej psychice i tego, jak bardzo może ona być silna czy też słaba. Sanitarium stawiam jednak wyżej. Za wspomniany Chapter 2. Najlepszy mindfuck i lokacja w grach ever.

 

Ludzie odpowiedzialni za Sanitarium i ci z TeamSilent powinni połączyć siły i stworzyć wspólny projekt na Kickstarterze.

Odnośnik do komentarza

A Dreamweb ktos zna? Jesli myslicie, ze to Hotline Miami spopularyzowalo pixelowa brutalnosc, morderstwa, sex i widok z gory to... macie racje, spopularyzowalo. Ale nie bylo pierwsze na tym polu i jakby sie przyjrzec blizej to duzo z Dreamweba zapozycza. Gra, wbrew porownaniu do HM, to przygodowka z elementami akcji, w ktorej bohater ma za zadanie... Tego dowiecie sie sami. Powiem tylko, ze czuc gesty klimat cyberpunku/blade runnera, a rozwiazania niektorych zagadek sa, jakby to powiedziec, z jednej strony oczywiste a z drugiej prztyczkiem w nos "tradycyjnych p'n'c".

 

dreamweba.png

Odnośnik do komentarza

@Mejm,

 

Wygląda ciekawie, trzeba sprawdzić  :lapka:

 

 

Ale do tego się nigdy nie mogłem przekonać... A znam osoby, dla, których była to gra wszechczasów. 

Niestety teraz, jak już rozumiem po angielsku i jestem już zahartowany z gierkami, jakoś cały czas mnie to odrzuca  :pechowiec:

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...