Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Bo to chodzi o całą tę otoczkę grania.Nie o same gry.Człowiek dorośleje i zmieniają się priorytety.Mimo, że gra jest fajna brakuje tego uczucia z dzieciństwa-głębi.Szukanie wyzwań nic nie da-równie dobrze można grać stojąc na głowie-to też wyzwanie.Nic na siłę,pogra się chwilę w bezsensowne odmóżdżacze, by za jakiś czas coś zatrybiło przy jakiejś grze.Dało trochę tej namiastki dawniejszych czasów.

Odnośnik do komentarza

Obiecałem że nie bede pisał w temacie dla debili czyli CW, ale tutaj mozna mam rozumiec pogadac o gierkach luźniej o to chodzi borygo13? 

 

Ja powiem wam ze jak piłem to mialem tak jak czoko nic mnie nie kręciło z gierek, myslałem ze wyrosłem. A teraz? A teraz serio czuje sie jak za małolata, jestem podjarany zapowiedziami, czekam z wypiekami na twarzy na nowe tytuły , łykam zaległości. Coś pięknego, nareszcie moge robic to co chciałem jak byłem małolatem tyle ze wtedy blokowało mi to ograniczone kieszonkowe TERAZ ZADNYCH BARIER DO BYCIA KONSOLOMANIAKIEM czujesz to kur.wa 

 

Ostatnio wkręciłem sie w acion rpg, dopiero co przeszedłem dragons dogma (bardzo mi sie podobało) a teraz chłone dark souls 2. 

 

jest dobrze, ale powaznie tez mysle o kupnie wii

Odnośnik do komentarza

Ja natomiast ostatnim czasy szukam jakiegoś fajnego sprzętu mobilnego do emulacji.
Możecie coś polecić? Nie chcę żadnych aplikacji na telefon tylko dedykowany sprzęt, choć ostatnio zastanawiałem się nad PSP.
Chciałbym odświeżyć parę klasyków ze SNESa/NESa/PSX/GBA i zależy mi na możliwie najlepszym efekcie audio/wizualnym w niskiej cenie.
Ktoś z was robił sobie taką nostalgiczną wędrówkę ostatnimi czasy, a może to tylko moja chwilowa fanaberia? Nie wiem ale oglądając obecny świat branży skupiającej się wokół gier aż chcę mi się znowu grać w stare giereczki. 

Odnośnik do komentarza

Ja natomiast ostatnim czasy szukam jakiegoś fajnego sprzętu mobilnego do emulacji.

Możecie coś polecić? Nie chcę żadnych aplikacji na telefon tylko dedykowany sprzęt, choć ostatnio zastanawiałem się nad PSP.

Chciałbym odświeżyć parę klasyków ze SNESa/NESa/PSX/GBA i zależy mi na możliwie najlepszym efekcie audio/wizualnym w niskiej cenie.

Ktoś z was robił sobie taką nostalgiczną wędrówkę ostatnimi czasy, a może to tylko moja chwilowa fanaberia? Nie wiem ale oglądając obecny świat branży skupiającej się wokół gier aż chcę mi się znowu grać w stare giereczki. 

 

tak.

Odnośnik do komentarza

No ja mam kącik retro 

 

YkL6dKe.jpg

 

 

 

Nawet najlepszy emulator nie zastąpi crt plus szarego :D

 

Poza tym zbieranie gier na szarego to dla mnie teraz coś takiego jak w stanach zbieranie kart bejsbolowych było :)

 

No ale jesli chodzi o nes/snes to fakt tylko emu

Super jest posiadać taki kącik ale umówmy się że trzeba do tego posiadać stale miejsce zamieszkania :frog:

Edytowane przez Zdunek
Odnośnik do komentarza
Gość ragus

 

Kusi mnie tez cień mordoru, fajnie wyglądało na filmikach, moje klimaty, ciekawe czy dobre

 

Dałem się zwieść klimatem, czy tam tematyką, ale pod tym wszystkim kryje się kolejny Assassin Creed, który nie ma niczego wspólnego z rpg'iem. Miej to na uwadze.

 

 

Możecie coś polecić?

 

PSP, tylko niestety emulacja SNESa jest mocno taka sobie. Dźwięk się rozłazi, jest dużo artefaktów, zwolnień i tak dalej. Natomiast emulacja NESa, GBA czy PSXa jest w porządku. Sam czasami mam ochotę zaopatrzyć się w to dziwactwo:

 

shield-front-open-bloodsword.jpg

 

Niby Shield jest do gierek z Androida, ale bądźmy poważni xD. Emulacja wszystkiego działa na nim super no i mógłbym streamować sobie gry z PC w 1080p/60fps leżąc w łóżku. No i podobno sprawdza się lepiej do Remote Play niż Vita.

Odnośnik do komentarza

Ja natomiast ostatnim czasy szukam jakiegoś fajnego sprzętu mobilnego do emulacji.

Możecie coś polecić? Nie chcę żadnych aplikacji na telefon tylko dedykowany sprzęt, choć ostatnio zastanawiałem się nad PSP.

Chciałbym odświeżyć parę klasyków ze SNESa/NESa/PSX/GBA i zależy mi na możliwie najlepszym efekcie audio/wizualnym w niskiej cenie.

Ktoś z was robił sobie taką nostalgiczną wędrówkę ostatnimi czasy, a może to tylko moja chwilowa fanaberia? Nie wiem ale oglądając obecny świat branży skupiającej się wokół gier aż chcę mi się znowu grać w stare giereczki. 

ja moje PSP miałem kilka lat i wydaje mi się, że więcej czasu spędziłem na emulatorach niż dedykowanych grach. Dlatego ciągle śni mi się zhakowana Vita z emu DC i  N64 :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

 

Kusi mnie tez cień mordoru, fajnie wyglądało na filmikach, moje klimaty, ciekawe czy dobre

 

Dałem się zwieść klimatem, czy tam tematyką, ale pod tym wszystkim kryje się kolejny Assassin Creed, który nie ma niczego wspólnego z rpg'iem. Miej to na uwadze.

 

Poważnie? Assasiny ://////

 

Zdunek ale miej tez na uwadze to ze psxy w dobrym stanie nie tanieją to samo gry. Takze mysle ze lepiej teraz sie zaopatrywac w sprzety a najwyzej je przenosic z gniazdka do gniazdka bo potem moze byc kupa z dostepnoscia. 

 

Ja teraz wracam do finala 8 sobie

Odnośnik do komentarza

LOL przecież tam się nic nie dzieje na ekranie i typ jeszcze nagrywa film, że przeszedł no damage. Beka. To tak jak bym tutoriale z gier nagrywał i wrzucał na youtube, że bez skuchy przechodzę. Prawdziwe shmupy od Cave to jest szampańska zabawa.

 

Edytowane przez ping
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Iwata z nowego wywiadu:
 

 

Iwata: So [modern games] are backed by this huge amount of effort and technology, but it feels like very few people remember them [story moments] or players skip over things within the game.

Kawakami: It certainly feels like there's too many cut-scenes these days.

Iwata: Of course, you can use them effectively; I'm not trying to dismiss them completely, but I can't help but wonder what could have been instead done with the energy [time, money, resources] that went into them. Miyamoto has never used many cut-scenes, in his games, but recently I think he has begun to think the same way, too.

 

 

Nintendo <3 WWS, uczcie się.

Odnośnik do komentarza

Iwata z nowego wywiadu:

 

 

Iwata: So [modern games] are backed by this huge amount of effort and technology, but it feels like very few people remember them [story moments] or players skip over things within the game.

 

Kawakami: It certainly feels like there's too many cut-scenes these days.

 

Iwata: Of course, you can use them effectively; I'm not trying to dismiss them completely, but I can't help but wonder what could have been instead done with the energy [time, money, resources] that went into them. Miyamoto has never used many cut-scenes, in his games, but recently I think he has begun to think the same way, too.

 

 

Nintendo <3 WWS, uczcie się.

 

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Kusi mnie tez cień mordoru, fajnie wyglądało na filmikach, moje klimaty, ciekawe czy dobre

 

Dałem się zwieść klimatem, czy tam tematyką, ale pod tym wszystkim kryje się kolejny Assassin Creed, który nie ma niczego wspólnego z rpg'iem. Miej to na uwadze.

 

Poważnie? Assasiny ://////

 

Pisalem juz wielokrotnie, i bez trolowania, ze CM to dokladnie 50% batmana i 50% asasyna. I nie ma w tym cienia przesady. Biegniesz typem, widac palisade, hyc, hyc i juz ja pokonales. Wpadsz za ogrodzenie, atakuja cie orki, nabijasz im z kwadrata, kontrujesz z trojkata. Tyle. Zagrac dla opinii i sprzedac.

 

 

Ja polecam TowerFall. Gierka o lucznikach ze swietnym co-opem i beczka miodnosci. Startujesz z tylko 3 strzalami, ale mozesz podnosic zarowno zuzyte swoje, jak i przeciwnika.

 

2445010-twilightspire.png

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.