Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Gość _Be_

Nie no akurat zombie nie, ale są nazi w kosmosie :> I za(pipi)isty smaczek związany z pewnym czarnoskórym leworęcznym muzykiem 

 

 

tylko dla który już grali i skończyli bo to duży spoiler

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość mate5

Ja ostatnio znów sobie odświeżyłem HM i nadal bawi i nieraz wprowadza w istny trans. Eh,szkoda,że na dwójkę trzeba jeszcze tyle czekać :/

Ostatnio pobiłem swój speedrun do 37:53, dalej chu.jowo, ale ważne że jest progres. Jak ogarnę wykonywanie sequence skipów za pierwszym razem, to pewnie spokojnie zejdę do 32 minut. A WR tylko ~24 minuty :|

 

 

Najgorsze jest RNG w Deadline, jak na ostatnim piętrze żaden mobek nie ma shotguna i w zasadzie wtedy nie mam po co grać dalej.

Odnośnik do komentarza

Pisałeś kiedyś że chyba jesteś nienormalny że kręcą cię speed runy. Odpowiadam: jesteś tak samo nienormalny jak setki graczy sprzed 14-16 lat, którzy co miesiąc uzupełniali swoimi wynikami Aleję Sławy w Playstation Plus przemianowanym po roku na PlayerStation Plus.

 

Praktycznie w każdym numerze poswiecona była min. jedna strona na najlepsze wyniki z trylogii Crasha, Spyro, RE, Metala, TR 1-4, czy rekordowych liczb pojedynków w trybach time attack i survival Tekkena 3 (niektóre dobijały nawet do dobrych kilku setek!). Ogólnie tęsknię za tego rodzajem uświęcaniem growego nerdostwa w obecnych magazynach konsolowych.

Edytowane przez nobodylikeyou
Odnośnik do komentarza
Gość mate5

Praktycznie w każdym numerze poswiecona była min. jedna strona na najlepsze wyniki z trylogii Crasha, Spyro, RE, Metala, TR 1-4, czy rekordowych liczb pojedynków w trybach time attack i survival Tekkena 3 (niektóre dobijały nawet do dobrych kilku setek!). Ogólnie tęsknię za tego rodzajem uświęcaniem growego nerdostwa w obecnych magazynach konsolowych.

 

Wejdź sobie na poniższa stronkę i przepatrz leaderboardsy, coś pięknego jak ruchliwe jest ich community.

 

http://deertier.com/

Odnośnik do komentarza

Ja ostatnio grając w Ubi gierki (FC4, Unity) dużo też grałem w platformóweczki 2d (m.in. Mario Land, Król Lew, Kaczor Donald) na SNES. Ciekawy mix :) teraz zabieram się za sesję na Nintendo64 z platformóweczkami 3d (Mario64, 2 x Banjo, Donkey Kong64) na zmianę z Infamous Last Light i nowym Dragon Age, w sumie już jakiś czas nowe, czasami ciut płytkie gierki przeplatam klasykami i naprawdę wtedy tak nie nużą, a nawet lepiej smakują.

Odnośnik do komentarza

Ja z nowszy gier koncze dark souls 2 i tez wlasnie zabieram sie za Last Light bo trzeba odpocząć od chlastania mieczykiem :)

 

W sumie mam pada pod kompa to chyba tez sciagne jakies platformery na emu i popykam. Co polecacie ze snesa na pierwszy rzut? Jakies mario czy zeldy?

Odnośnik do komentarza

Ja z nowszy gier koncze dark souls 2 i tez wlasnie zabieram sie za Last Light bo trzeba odpocząć od chlastania mieczykiem :)

 

W sumie mam pada pod kompa to chyba tez sciagne jakies platformery na emu i popykam. Co polecacie ze snesa na pierwszy rzut? Jakies mario czy zeldy?

Last Light akurat Infamous na PS4 :)

 

Co do gier na snes to dwie sprawy:

1) masz tv crt to postaraj się kupić snes, chodzą naprawdę za nieduże pieniądze i w dobrym stanie. Jestem miłośnikiem platformowek ale jak próbowałem grać na emu w takiego Kaczora Dnalda no naprawdę - 100 fajności i wczutki.

2) co do platformówke to koniecznie trzy części Super Mario World, Kaczor Donald, Alladyn to tak na wstępie :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość mate5

Ja na psxa mam problem z dostępnoscią a co mowic snes, chyba ze macie jakies stronki czy fora gdzie handluje sie takimi retro gierkami?

 

Dostawa z Allegro i z Ebay wszędzie dojedzie, NAWET do Ostrołęki. ;)

Odnośnik do komentarza

Myslealem ze metro xD

 

Ok dzieki panowie, balon z checia bym kupił snesa ale co z grami? ;) Ja na psxa mam problem z dostępnoscią a co mowic snes, chyba ze macie jakies stronki czy fora gdzie handluje sie takimi retro gierkami?

Ja sam od użytkownika naszego forum kupilem snesa pal z grami, potem klasycznie allegro. Jest tam pełno pla cartów, naprawdę w dobrych cenach, np zarypiate platformówki Smery 1 i 2 to po ok 25 zł za szt. chodzą.

 

Aaa co do platformówek na start przygody ze SNES to oczywiście trzy części Dnkey Konga.

Odnośnik do komentarza

Kanabis jak jestes w cugu Castlevani i nie podzielasz glosow, ze granie na emu to ch.uj, to sciagnij sobie emu GBA i trzy Castlevanie, ktore tam wyszly. Sa 2D, tak jak SotN a zastosowanie innego systemu walki w kazdej z nich powoduje, ze nie powinny ci sie znudzic. 

 

Polecam tez zobaczyc od czego sie wszystko zaczelo i zassac emu NESa z Castlevania 1. Dla mnie najlepsza czesc. Ta muzyka <3. Niewiarygodne, ze to powstalo w latach 80.

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

Kończe castlevanie sotn , jezu jaka ta gra miodna. Niby wydawąłoby sie ze 2D nie ma szans w tych czasach a z chęcią popykałbym sobie w coś w tym stylu na obecnych konsolach

A panie z obecnych tytułów to Shovel Knight, Outland, The Waste Land, Gucamelee, Cave Story, Strider a tytułow starszych to własnie wymieniane Castelvanie z GBA albo Metroidy czy to Zero Mission czy Fusion czy w końcu Super Metroid. Albo jeśli pixele cię troche odrzucają (Chociaż takie Gucamelee nie jest pixelartowe) to sprawdź to

 

 

hd wersja castelvanii z 3ds

Odnośnik do komentarza

Od lat czochram na Playstation i nigdy nie rozumiałem świata Nintendo  - aż do czasu, jak Mikołaj podrzucił mi pod choinkę WiiU wraz z pro kontrolerem oraz Bayonetta 1,2 + Mario 3D i DonkeyKongiem. W życiu bym nie przypuszczał, że jest na świecie coś innego, oryginalnego i sprawiającego taką frajdę, której niestety w dobie dzisiejszych gier nie odczuwam już na PS3/PS4. Cały ten syf pokroju AC:Unity nie istnieje na WiiU, albo ja go nie dostrzegam jeszcze. Zapomniałem co to bugi w grach, co to mikrotransakcje, co to nie działający PSN, co to trofea - po prostu rewelacja, z której bardzo jestem zadowolony. Świetna konsola, no ale tego chyba pisać tu nie muszę. Bayo urywa łep.

 

Kolejny uzdrowiony :master:

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

 

Kończe castlevanie sotn , jezu jaka ta gra miodna. Niby wydawąłoby sie ze 2D nie ma szans w tych czasach a z chęcią popykałbym sobie w coś w tym stylu na obecnych konsolach

A panie z obecnych tytułów to Shovel Knight, Outland, The Waste Land, Gucamelee, Cave Story, Strider a tytułow starszych to własnie wymieniane Castelvanie z GBA albo Metroidy czy to Zero Mission czy Fusion czy w końcu Super Metroid. Albo jeśli pixele cię troche odrzucają (Chociaż takie Gucamelee nie jest pixelartowe) to sprawdź tohttp://youtu.be/XVf2KZ2vljshdwersja castelvanii z 3ds

Castlevania z 3ds jest baaaaaardzo słaba i omijałbym ją szerokim łukiem. Ech, nigdy już nie zobaczymy nowej, dobrej castlevanii 2d :((((((

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.