Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Paolo de Vesir napisał:

Opinie nt. głośnych hitów na wyłączność są mocno spolaryzowane z tendencją do wzajemnego lizania się po jajkach

Zwłaszcza takie eksy jak te wymienione przez szejdiego, np. FIFA, dotyka to zjawisko. Cholerni fanboje jednej platformy :/

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Rozi napisał:

Skończyłem. Wspaniała to byłą gra, nie zapomnę jej nigdy. Cóż za cudowna gierka! Teraz drogą po platynę i czekando na dodatki :banana-santa:

 

Finałowe starcie było masakryczne wizualnie, chyba jeszcze tylu fotek nie natrzaskałem w grze. Mała galeria:

 

  Pokaż ukrytą zawartość

 

 


Dm_6_1UX4AULLGu.jpg:large

DnASSiNWwAAHUiB.jpg:large

DnASfpkXsAUbffg.jpg:large

DnASozeW4AArg3r.jpg:large

DnASkaMWwAEDUST.jpg:large
 

 

 

 

  Pokaż ukrytą zawartość

To co, w dwójce dwóch Spider-manów, czy Peter odejdzie na emeryturę? A może zginie na początku gry? Harry jako Venom, oł jeeeeea!

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 10.09.2018 o 23:37, wet_willy napisał:

No I jest Platynka :D Najlepsza gierka tego roku :D

 

W dniu 10.09.2018 o 12:55, XM. napisał:

Ogólnie petarda i 2 miejsce w tym roku za MHW.

 

W dniu 10.09.2018 o 02:26, Fanek napisał:

Właśnie skończyłem lecą napisy końcowe, panowie te zakończenie.. czy Insomniac zrobił najbardziej epicką walkę z bossem finałowym w historii gier video? :obama:

Ciekawe ile czasu nad tą samą walką siedzieli, ale to było dobre! pisze to i morda dalej się cieszy :D     Przy Horizon mówili, że przy tym dużym robocie siedzieli 6mscy.

Pamiętam w którymś wywiadzie Insomniac mówił, że gdy dostali Spidermana do zrobienia "najpierw przeczytaliśmy wszystkie komiksy i obejrzeliśmy kreskówki, a później zaczęliśmy wszystko od nowa" :D

 

Chyba najlepszy tytuł póki co w tym roku, średnia metacritic jest zdecydowanie za niska, to tytuł z mocnym 9/10.

Ale Insomniac dostarczył, szkoda że druga część dopiero na PS5, w tej generacji już raczej się nie wyrobią. Po napisach tych długich jest jeszcze jedna scena

 

Grałem na normal i na koniec miałem 76% gry, dozbieranie reszty to będzie przyjemność :)

nie pamiętam kiedy ostatnio przy jakimś tytule tak usiadłem, średnio pewnie po 7h dziennie, (pipi)a ale to było dobre!

 

 

W dniu 6.09.2018 o 23:16, Rozi napisał:

Ta gra będzie dla mnie jedną z gier tego roku, albo jedną z gier życia.

 

dalej mi się nie chce przeklejać

Odnośnik do komentarza
W dniu 8.09.2018 o 19:16, sajmon34 napisał:

Gierka goty :) Bawie sie duzo lepiej niz przy Gowie no i co mnie ucieszylo to cicha praca prosiaka :) Przy wolfie2 chciala odlatywac. Hehe

 

W dniu 8.09.2018 o 16:20, Shen napisał:

Moje goty 2018.

 

W dniu 7.09.2018 o 16:01, Faka napisał:

Ale ta gra to jest dosłownie EMEJZING. Bujanie się - emejzing, walka - emejzing, zwiedzanie miasta, zbieranie plecaków, odbijanie zbirów. No jest co robić i nawet to nie nudzi i nie nuży. GOTY gra, sorry Krejtos ale mesjaszem jest Peter Parker :obama:

 

Mimo wszystko powtarzam, że wcale mi od rana nie chodzi o spidermana.

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Pupcio napisał:

A co jeszcze bluber?

No większość rzeczy jest przeniesiona z gierek ubi softu, wieże, plecaki, durne side questy, poruszanie sie po dachach. No rdzeń to taka typowa ubi gra z elementami walki z Batmana. Nie mówię, że to źle ale w sumie wiadomo o co chodzi. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...