Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, teddy napisał:

A może potwierdza się fakt że ludzie mają różny gust i bawią ich różne rzeczy? Albo że niektórzy są już tak zgorzkniali że nic ich nie bawi

 

no ale właśnie zupełnie nie o to mi chodziło

 

Posty kogoś ze spi,erdolonym gustem są dużo bardziej wartościowe od ameb, które powtarzają to co piszą inni. Dużo bardziej wolę czytać posty kogoś, kto jara się Horizonem, a nie lubi Assassin Creeda, bo to jest jego subkietywne zdanie, mogę się z nim nie zgadzać, ale to jego opinia. Mnie chodzi o efekt tłumu, o efekt kuli śnieżnej, który jest bardzo często widoczny na tym forum. Gdy wychodzi nowa FIFA - wchodzę do tematu i czytam zachwyty i walenie konia, jeden za drugim, nowa jakość, nowa fizyka, nowy gameplay, wszyscy się jarają a potem wchodzi ktoś inny, pisze, że to nieprawda i zostaje zminusowany i zwyzywany.

 

Przecież jakbym wszedł do tematu Spidermana 2-3 dni po premierze i napisał, że movement chu,jowy, walka skopiowana z infamousa, głupie questy na zbieranie plecaczków to bym dostał od każdego minusa mimo, że miałem rację, ale akurat nie taki był trend opinii w temacie w danym momencie.

 

Także jeszcze raz napiszę, żeby każdy zrozumiał. Gust można mieć kiepski, ale własny.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, szejdj napisał:

Przecież jakbym wszedł do tematu Spidermana 2-3 dni po premierze i napisał, że movement chu,jowy, walka skopiowana z infamousa, głupie questy na zbieranie plecaczków to bym dostał od każdego minusa mimo, że miałem rację, ale akurat nie taki był trend opinii w temacie w danym momencie.

No zostałbyś zminusowany, bo byś pierdolił głupoty jakbyś napisał tak o poruszaniu, a nie miał racji :)

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

Ale co ty za przeproszeniem (pipi)? Czyli jak przetestowałem dowolną gierkę i dla mnie np. movement jest świetny i wchodzę do tematu, gdzie większość również tak uważa, to nie mogę tego też napisać, bo będę wtedy tylko amebą, która powtarza to co piszą inni. Dopiero jak napiszę, że gra to góvno to będzie prawdziwie wartościowa opinia. :reggie:

Odnośnik do komentarza

i tak największe zwycięstwo to wyzwisko albo minus od roziego, wiem wtedy ze mam racje

1 minutę temu, MBeniek napisał:

Ale co ty za przeproszeniem (pipi)? Czyli jak przetestowałem dowolną gierkę i dla mnie np. movement jest świetny i wchodzę do tematu, gdzie większość również tak uważa, to nie mogę tego też napisać, bo będę wtedy tylko amebą, która powtarza to co piszą inni. Dopiero jak napiszę, że gra to góvno to będzie prawdziwie wartościowa opinia. :reggie:

no jak większość uważa, że movement jest świetny a potem odpalam grę i się okazuje, że movement jest jak w infamousie to tak - jesteś amebą

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, szejdj napisał:

no jak większość uważa, że movement jest świetny a potem odpalam grę i się okazuje, że movement jest jak w infamousie to tak - jesteś amebą

Czyli po prostu trzeba trafić z opinią w Twój gust?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
49 minut temu, szejdj napisał:

Przecież jakbym wszedł do tematu Spidermana 2-3 dni po premierze i napisał, że movement chu,jowy, walka skopiowana z infamousa, głupie questy na zbieranie plecaczków to bym dostał od każdego minusa mimo, że miałem rację, ale akurat nie taki był trend opinii w temacie w danym momencie.

Boisz się napisać swoją opinie bo dostaniesz jakieś pyerdolone minusiki? aha xD

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Pupcio napisał:

To co się plujesz? Zagraj i potem pisz te bzdury.

 

a ty to jestes glupi czy debil? nie potrafisz czytac ze zrozumieniem, albo w ogole nie potrafisz czytać nic poza menu w grach wideo? nie chodziło mi o spidermana tylko o ogólny trend takich bezmózgich yeti jak ty

 

kolejny przykład, że nie warto na tym forum pisać dłuższych postów niż jedna linijka, w sumei nic dziwnego że gry stają się coraz prostsze i mniej skomplikowane bo ci ku,rwa gracze by nie ogarneli w nich nic 

 

 

 

  • Plusik 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
21 minut temu, szejdj napisał:

a ty to jestes glupi czy debil? nie potrafisz czytac ze zrozumieniem, albo w ogole nie potrafisz czytać nic poza menu w grach wideo? nie chodziło mi o spidermana tylko o ogólny trend takich bezmózgich yeti jak ty

 

kolejny przykład, że nie warto na tym forum pisać dłuższych postów niż jedna linijka, w sumei nic dziwnego że gry stają się coraz prostsze i mniej skomplikowane bo ci ku,rwa gracze by nie ogarneli w nich nic 

 

 

 

Gra jest dobra więc większość opinii jest pozytywna? Wow czy to ta słynna kula śniegowa szejdiego? Szykuj się na nią 26 października jak wyjdzie rdr i będziesz mógł wkleić kolejny post jak pojawi się jakaś negatywna opinia. 

Odnośnik do komentarza

Nie wiem o co plujecie się do szejdjego? Prawdę napisał. Opinie nt. głośnych hitów na wyłączność są mocno spolaryzowane z tendencją do wzajemnego lizania się po jajkach. Z drugiej strony wchodzenie do świeżego tematu zamiast grać w gierkę to X kurwa D. Rak mocno, trzeba odczekać aż opadnie hype żeby normalnie dyskutować.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...