Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, teddy napisał:

Breath of the wild to tez ubi game a zobacz jakie oceny zgarnia. Wazne zeby byla dobrze zrobiona

 

o to

 

W Sunsecie tez były znajdzki, ale Insomniac tak fantastycznie ogarnął character movement że zbieranie śmieci było pretekstem by pośmigać po świecie. :fsg:

 

 

Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, Pupcio napisał:

No nazwanie tego ubi grą już tak nie razi w oczy. No i z tym poruszaniem się po dachach to nawet kwikłem xD

Dlatego napisalem "protoplasta", chyva zgodzosz sie ze to Asasyn zapoczątkował schemat ubigierli w otwartym świecie

 

 

Poza tym prawdą jest że niewielu na forum stać na wyrobienie sobie własnej opinii, większość ogranicza sie niestety do bezmyślnego powtarzania utartych i zasłyszanych gdzieś schematów.

 

Dotyczy to zresztą niestety nie tylko naszego forum i gierek ale chyba wzystkich sfer dyskusji jak polityki, filmów, muzyki itd.

Odnośnik do komentarza

moje posty z dnia premiery i dzien pozniej, jakos nie trzeba bylo czekac na kermita i nikt mi wtedy minusow nie dawal i bolu nie mial (a gierka i tak mi sie podoba i to baardzo)

W dniu 8.09.2018 o 08:44, Ficuś napisał:

2h za mna, klon infamous z arkham w oblednej, OBLEDNEJ oprawie

 

 

W dniu 8.09.2018 o 10:33, Ficuś napisał:

Klon infaumosa z arkham tez nie pisze z przekasem, nie przeszkadza mi to 

 

W dniu 8.09.2018 o 14:12, Ficuś napisał:

Nie do konca mozna olac poboczne bo z nich ma sie te zetony do ulepszania

 

Fanem spidermana wielkim nigdy nie bylem stad tez az tak lore gierki do mnie nie trafia ale grajac widac totalnie jaki to jest open world z aktywnosciami wzorowany na ubistyle. Chwala bogu ze walka super, zawsze lubilem ta arkhamowa i tu mi siadlo bardzo.

 

No i technicznie....kosmicznie to sie prezentuje

 

W dniu 8.09.2018 o 20:58, Ficuś napisał:

Im dalej tym lepiej, gierka jest dla mnie tym czym chcialem by byl i gdzie rozczarowal arkham knight

 

A technicznie....abstrakcja

 

Kola na nowo nie wymysla ale to co kopiuje z innych gierek kopiuje swietnie

 

Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, mozi napisał:

Swoją drogą wolałbym spiderka bardziej jak Batek AA ale to już chyba nie przejdzie. Teraz musi być zbieranie skrzynek + 40 h żeby było 100% i pucharek. 

 

Jak to sobie wyobrazasz w ogole? Supermana tez bys chcial jak batman AA? xd niektorym bohaterom pasuja zamkniete miejscowki innym nie, lazenie Spidermanem czy Supermanem po wykrojonym terenie to byloby strasznie naciagane, do detyktywistycznego Batmana bardzo pasowalo.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...