Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

TR2013 ma lepszy gameplay od 1-3, a nie zdziwię się że i U4 no ale to swieta krowa Uncharted, mega sztosy bo ex.

Co xD

 

Gunplay w TR 2013 jest gorszy niż w U 1-3. Niewiele ale gorszy. I jest jego o wiele za dużo, aż się momentami tym rzyga. :/ 

Odnośnik do komentarza
25 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

No niestety, znów dostanę szkielet gry siedzącej w 2007, no ale hej! nie zmienia się nic, szacunkem. Noty Dogz bogowie.

No ale wpierw może to sprawdzisz, zwracając uwagi na ficzery wspomniane w moim poście, plus odpiszesz wcześniej na zarzuconą ci niekonsekwencję krytyki tych "niewłaściwych wzorców", o których niedawno pisałeś?

 

Bo, no wiesz, aktualnymi argumentami sam stoisz dokładnie na tej samej pozycji, tylko po drugiej stronie urojonej barykady. 

Edytowane przez nobody
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Ficuś napisał:

uncharted ma byc growym indiana jones i wychodzi mu to swietnie, wciskanie mu na sile jako wad elementow rozwoju postaci, craftingu i zadan pobocznych z tomb raiderem troche smierdzi mi tu cw i udowodnieniem na sile, ze exy playstation sa zle bo multiplatfrormy sa lepsze

 

40 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

TR2013 ma lepszy gameplay od 1-3, a nie zdziwię się że i U4 no ale to swieta krowa Uncharted, mega sztosy bo ex.

 

xddd czyli mialem racje, typowy wezyr poza wojenka w cw na dwoch forach jeszcze w konsolowej teczy probuje xdd

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, ragus napisał:

skradanie z tak skandalicznym AI to xDDDD

 

 

przecież oni (pipi) nie widzą lary jak stoi obok nich, głupota AI w tomb raiderach mocno się wyróżnia, jak pachołki

 

ej to samo jest w Uncharted, ta kurła nawet zagwizdać nie możesz xd, chuy nie żebym bronił tych spyerdolin growych jak TR 2013 czy ROTR bo to maksymalne raki, ale U4 też jest zyebane w wielu elementach. 

 

Kiedyś już o tym mowilem: TR to chuyowy film i chuyowa gra, Uncharted to chociaż fajny film. 

Odnośnik do komentarza

Przestań Ficek. Akurat nie mam problemu z krytyką obu obozów. Możesz sobie udawać konesera i światowego gracza, ale forum nie zapomni szału macicy przy Vicie i teraz Switchu.

 

Uncharted, jak i Gearsy są dla mnie seriami które po dwóch, maksymalnie trzech częściach, można spokojnie poddać odświeżeniu podobnemu do God of War czy Resident Evil.

Edytowane przez Paolo de Vesir
Odnośnik do komentarza
26 minut temu, _Be_ napisał:

Obrzydliwe jest to twoje bronienie spyerdolonych mechanik w Uncharted. 

Acha czyli jednak bawimy się w to na serio. (*) Poczekaj, wytłumaczę byś mógł przeprosić:

 

1. Odpisałem, że jednak istnieje w tej gierce mechanika do odwracania uwagi wrogów w podobny sposób (i btw nie działa to w stylu "ciekawe, obczaję co to")

 

2. Dla podkreślenia samoświadomości, jak mimo to słabe jest to rozwiązanie, dostałeś - wydawało mi się -wystarczająco autoironiczny dobór emotek. O np. takie coś: :bolduper:

 

Tyle i tylko tyle, by dostać guwnoposting, w stylu CW mode i kompletną teorię obrony całej mechaniki rozgrywki xd

 

Szit, a ja myślałem, że znów bawimy się w zabawę w złośliwe śmieszki. :obama:

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, nobody napisał:

Acha czyli jednak bawimy się w to na serio. (*) Poczekaj, wytłumaczę byś mógł przeprosić:

 

1. Odpisałem, że jednak istnieje w tej gierce mechanika do odwracania uwagi wrogów w podobny sposób (i btw nie działa to w stylu "ciekawe, obczaję co to")

 

2. Dla podkreślenia samoświadomości, jak mimo to słabe jest to rozwiązanie, dostałeś - wydawało mi się -wystarczająco autoironiczny dobór emotek. O np. takie coś: :bolduper:

 

Tyle i tylko tyle, by dostać guwnoposting, w stylu CW mode i kompletną teorię obrony całej mechaniki rozgrywki xd

 

Szit, a ja myślałem, że znów bawimy się w zabawę w złośliwe śmieszki. :obama:

Ale pisz do mnie w zrozumiałym języku plis. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...