Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Orzeszek

jakieś 120km nad toronto jest miejsce pokroju stadionu dziesięciolecia, jest to 400 market, a tam w środku jest taki oto sklepik z grami retro

1d076e7909b5fa2fmed.jpg

zafoliowany powerglove? jest. Suikoden? jest 15 sztuk w folii w stanie mint xd człowiek jest niesamowity, goli graczy i smakoszy, sporo rzadkich itemów, w doskonałym stanie.

310759151aab004bmed.jpg

 

92f028bdb4c63f1amed.jpg

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

No goli graczy. Suikoden 350 dolarów. Taniej niż ebay no i można pomacać przed zakupem. 

Btw typ jest Niemcem ale płynnie mówi po polsku : najwiecej zarabia na retro, jeździ po garażowych wyprzedażach i skupuje nesy/snesy/gameboye za półdarmo i pcha po 80-100 dolcow.

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

W Polsce jakby ktoś zrobił garażową wyprzedaż, to i tak wszystkiego ceny by wcześniej posprawdzał na allegro i wystawił przynajmniej za tyle samo xd. W czasach powszechnego neta to sam nie wiem, czy da się gdzieś jeszcze wyhaczyć coś na zasadzie "kobieta się nie zna i sprzedaje stare gierki syna, żeby się nie kurzyły". Kiedyś słyszało się, że w większych ciucholandach potrafiły takie perełki się trafić. 

Odnośnik do komentarza

OLX to kopalnia świetnych okazji i można tam trafić na prawdziwe perełki. Pamietam jak za 350zl kupiłem fabrycznie nowe PS Vita OLED albo ktoś ustrzelił GameBoya Micro mojej koleżanki za niecałe 250zl bo nie znała ona jego ceny. To pierwsze miejsce gdzie zaglądam jeśli mam zamiar coś kupić.

Odnośnik do komentarza

Ło korva co to kto to :O

 

jeśli to jest jakaś prawdziwa gierka aaa w świecie harrego to bralbym day1.

Set in the 19th Century (1800's) Wizarding World, this 3rd person open-world action RPG game centers around your character with unique abilities who has eared a late acceptance to Hogwarts School of Witchcraft and Wizardry. You are a newly arrived 5th year student to Hogwarts that demonstrates a latent gift for magic with a unique ability to track and identify remnants of a pottant ancient power.

Upon arrival, strange events begin to materialize In the Forbidden Forrest and trouble begins to brew within the castle walls. Together with Professor Elezar Fig, you embark on a journey through both familiar and never before seen locations to bring to light the truth behind these mysterious occurrences.

On your quest you will craft potions, master new spells, and discover fantastical beasts. You will battle Dark Wizards, Goblins, and other supernatural enemies and uncover the truth about your destiny - the Fate of the Wizarding World lies in your hands.

FEATURES

  • Journey to Hogwarts to become one of 8 different Wizard types
  • Experience Hogwarts, make new friends, uncover new secrets, and change the fate of the Wizarding world.
  • Experience a new magic system that creates countless possibilities to master magic.
  • Freely explore the Wizarding World for the first time.
  • Choose your house and friends at Hogwarts, and decide to pursue a path of good or evil.
  • Create your own witch or wizard, and experience a all new story separate from the books or films
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Chciało się kasę z góry, a teraz się żałuje. :sapek: Typowy polaczek. :yao: 

Na miejscu redów domagałbym się takiej samej kwoty za wypromowanie jego książek. Bez gier nikt na zachodzie nawet nie wiedziałby o istnieniu jego "dzieł". 

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, MBeniek napisał:

Chciało się kasę z góry, a teraz się żałuje. :sapek: Typowy polaczek. :yao: 

Na miejscu redów domagałbym się takiej samej kwoty za wypromowanie jego książek. Bez gier nikt na zachodzie nawet nie wiedziałby o istnieniu jego "dzieł". 

Nie no, Saga była wcześniej znana dość dobrze w Europie Wschodniej, niemniej jednak gry wpłyneły na to że postać geralta i saga o wiedźminie, jest znana szerszemu odbiorcy.

Odnośnik do komentarza

Najpierw było tak :nosacz3::

 

Oferowali mi procent od dochodów, ale powiedziałem "Nie, nie będziecie mieli z tego żadnych dochodów - dawajcie mi od razu wszystkie pieniądze. Całą sumę".

 

A teraz jak jednak się okazało, że dochody jednak były: :nosacz2:

 

I tak nie jest w najgorszej sytuacji, gierki Redów dały wielokrotny boost do popularności jego książek na całym świecie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...