Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Gość aphromo
29 minut temu, ASX napisał:

 GamePass pomaga w sprzedaży gier,

Co kilku osobom na forumku nie mieści się w głowie. 

SuperData reports: "Sea of Thieves has early success but with a caveat. Sea of Thieves had 1.7 million monthly active users on console and 283,000 on PC during its launch month. However – more than half of these users obtained the game through the limited free trial offered as part of Microsoft’s Xbox Game Pass.

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, aphromo napisał:

SuperData reports: "Sea of Thieves has early success but with a caveat. Sea of Thieves had 1.7 million monthly active users on console and 283,000 on PC during its launch month. However – more than half of these users obtained the game through the limited free trial offered as part of Microsoft’s Xbox Game Pass.

Super Data? serio? 

Odnośnik do komentarza

Napsze tutaj bo do tematu Chrono Trigger nikt nie zagląda. No wiec mam ponad 17 godzin już nabitych i po jednej walce z bossem odblokował mi się dungeon. Wchodzę, za(pipi)iscie trudno, ale cisne na sile. Po 4 godzinach rozgrywki go przeszedłem w koncu, za(pipi)iscie trudnego bossa miał. Myśle ze to cholera jest zbyt trudne żeby tak przechodzić i miałem racje, był opcjonalny.  Patrzę w internety, bo coś chyba nie tak ze to jest takie trudne no i wychodzi ma to, ze przeszedłem 

Spoiler

Black Omen

 

O wiele za wcześnie xDD z postaciami na tam 37lvl, bez dobrego gearu xDDD i to jeszcze bez 

Spoiler

Chrono i Robo xDDDD gdzie moj dream team to Ci dwaj i żaba xDDD leczenie to ja kur.wa miałem aryą i frogiem na 400hp xDDD Gra mnie pewnie pokierowała żebym szedł do Death peak uratować Chrono a ja zamiast tego poszedłem do black omen bo mi się poje.balo xD

 

 

Kur.wa jestem z siebie dumny. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 13.02.2019 o 20:57, aphromo napisał:

SuperData reports: "Sea of Thieves has early success but with a caveat. Sea of Thieves had 1.7 million monthly active users on console and 283,000 on PC during its launch month. However – more than half of these users obtained the game through the limited free trial offered as part of Microsoft’s Xbox Game Pass.

 

image0.jpg?width=431&height=574

Odnośnik do komentarza

Coś ściemnione te dane. Przecież na Xboxie nikt nie gra, 95% aktywnych userów to PC-towcy.

 

@Mojave masz tak wielkie grabie, że pudełko w nich wygląda jak atrapa 

Edytowane przez Paolo de Vesir
Odnośnik do komentarza
Gość suteq
31 minut temu, Ficuś napisał:

mk11 mimo wczesniejszych plotek dziala wciaz na eu3, batman arkhmam knight tez dziala na eu3 - oba wygladaja niesamowicie, a to silnik pastgenowy przy czym nie widzialem jeszcze gry na eu4 co by wygladala jakos oszalamiajaco

No ale to nie jest zwykły UE3 tylko mocno zmodyfikowany na własne potrzeby. Tak samo jak CoD używa ciągle IW Engine, który jest modyfikowanym silnikiem z Quake 3 ale obecnie jest stosowana już chyba 7 jego edycja. 

Odnośnik do komentarza
37 minut temu, Ficuś napisał:

mk11 mimo wczesniejszych plotek dziala wciaz na eu3, batman arkhmam knight tez dziala na eu3 - oba wygladaja niesamowicie, a to silnik pastgenowy przy czym nie widzialem jeszcze gry na eu4 co by wygladala jakos oszalamiajaco

Gears of War 4 niszczy 

Odnośnik do komentarza

Czy was też irytuje jak w wielu grach AAA gra sama z siebie zmniejsza mi poziom trudności jak przegram ze trzy razy?

 

Pykam właśnie w TLOU i przegrałem trzy razy na jednej planszy i nagle zauważyłem, że zmniejszyła się ilość przeciwników! Szczerze od razu odechciało mi się przez to grać. Straciłem motywację bo wiem, że teraz przejście tej planszy nie sprawi mi żadnej satysfakcji. A już zaczynałem planować strategię jak pokonać ten poziom i było fajnie.

 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Figaro napisał:

Czy was też irytuje jak w wielu grach AAA gra sama z siebie zmniejsza mi poziom trudności jak przegram ze trzy razy?

 

Pierwsze słyszę szczerze mówiąc. Gra pyta czy pomóc ale nie kojarzę żeby sama zmieniała poziom.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Paolo de Vesir napisał:

 

Pierwsze słyszę szczerze mówiąc. Gra pyta czy pomóc ale nie kojarzę żeby sama zmieniała poziom.

 

Nie chodzi o suchą zmianę trudności z Normal na Easy, ale w gameplayu, jak właśnie zmniejszenie ilości przeciwników, czy nagłe pojawienie się itema, tam gdzie go nie było wcześniej.

Odnośnik do komentarza

W sumie rozumiem do czego odnosi się Figar. Również zauważyłem to grając w TLoU: przedostatni poziom trudności, prawilnie bez nasłuchiwania i z wyłączonym telewizorem, więc ciężko było i ginąłem często lub rozpoczynałem walkę z małą ilością życia. Ellie ni stąd ni zowąd potrafiła wyciągnąć apteczkę lub kilka sztuk pocisków. Nie wybijało mnie to z wczutki, bo wiadomo że dziewczyna mogła gdzieś znaleźć jakieś przedmioty w trakcie eksploracji, ale nie szło nie zauważyć tej pomocy.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...