Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

43 minuty temu, ragus napisał:

Pograłby w coś kolorowego po tym residencie. Zastanawiam się nad a hat in time/spyro. Grał ktoś w obie?

 

Astro Boy: Omega Factor. Odpalisz sobie na emulatorze gameboya na jakimś 3DS czy coś. Kolorowe? Zaje.bisty gameplay? Różnorodne zabawne postaci? Jeśli tego szukasz to się nie zawiedziesz i będziesz miał S Z T Y W N I U T K I E doświadczenie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Figaro napisał:

 

Albo Yooka Laylee.

 

Yooka Laylee serio takie dobre Figaro? Nigdy nie grałem, ale słyszałem że gierka jest zbyt archaiczna na dzisiejsze czasy i jest nieszczególnie dopracowana. Mimo to chętnie sprawdziłbym to samemu, choćby dla humorku, bo zagrałbym w dobrego platformera.

 

Próbowałem ostatnio zrobić drugie podejście do Super Lucky's Tale ale chyba znowu wymięknę, jakieś to przeciętne do bólu i bez duszy.

Edytowane przez ASX
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, ASX napisał:

Yooka Laylee serio takie dobre Figaro? Nigdy nie grałem, ale słyszałem że gierka jest zbyt archaiczna na dzisiejsze czasy i jest nieszczególnie dopracowana. Mimo to chętnie sprawdziłbym to samemu, choćby dla humorku, bo zagrałbym w dobrego platformera.

 

 

Mi się strasznie podobało, ale ja lubię wszystkie klasyczne platformery 3D. Zapewne Ci się nie spodoba. Już chyba to Hat in Time prędzej Ci podejdzie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

A to daj potem znać jak Ci podeszło. Ja mam słabość do takich światów pełnych skakania, eksploracji, z taką fajną muzyką i kolorami. Czułem się jakbym grał w przeciętną platformówkę z N64 i było to dobre uczucie. Po prostu gra o skakaniu i eksploracji, bez mapy, znaczków, objectivów, blahrblahg.

 

 

 

 

Edytowane przez Figaro
Odnośnik do komentarza

Spyro to dla mnie najbardziej kolorowa gra tej generacji, niektórzy uważają że remake Ratchet'a jest bardziej bajkowy, ale IMO Spyro wypala gałki różnorodnością barw. To chyba jakaś zasługa filtrów dodatkowych, bo jednak nie dekoncentrujemy się przy tym. Dla mnie trylogia Spyro jest fajnym time capsule, gdzie zamiast wielkiego sandboxa, mieliśmy po prostu portale do światów. Ot, jeden świat na raz, miła przekąską w trakcie dnia. A jak jeszcze wymasterujemy ten świat, to już w ogóle. Ta gra relaksuje. Mogę śmiało polecić, zwłaszcza że Toys for Bob zrobili kapitalną robotę jeśli chodzi o stworzeniu contentu od nowa - tak powinien wyglądać remake ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, mate6 napisał:

 

Astro Boy: Omega Factor. Odpalisz sobie na emulatorze gameboya na jakimś 3DS czy coś. Kolorowe? Zaje.bisty gameplay? Różnorodne zabawne postaci? Jeśli tego szukasz to się nie zawiedziesz i będziesz miał S Z T Y W N I U T K I E doświadczenie.

 

Pamiętam, że kupiłem tę gierkę rzutem na taśmę, bo jakiś sprzedawca na eBayu miał parę interesujących mnie tytułów w sztywniutkim stanie, a na forumku ktoś pisał, że sztosik (chyba @ping). Wziąłem ze sobą na jakiś wyjazd wakacyjny i o mamusiu jak to wjechało jak złoto :banderas: Świetnie wyważony poziom trudności miała ta gra, sunęło się przez nią z mega satysfakcją.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Figaro napisał:

Ten nowy Spyro ma właśnie za dużo tych filtrów graficznych, aż oczy bolą. Dodać do tego mega chuyowy motion blur i smoczek za blisko kamery... ehhh. Oryginały są tak fajnie surowe, lepiej się na to patrzy. Paradoks.

No chyba nie, świetne odnowienie starych gier.

Edytowane przez XM.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...