Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Pupcio napisał:

Ej będziecie kupować nowe konsole na premiere? ps4 kupiłem kilka miesięcy po premierze i mam taki uraz że z nową konsolą poczekam z 2 lata, no i mój backlog na obecną generację mnie trochę przeraża 

 

Oczywiście, że nie. Raz w życiu wziąłem konsolę na premierę i żałowałem. Gadżeciarzem nie jestem, patrzę na sprzęt pragmatycznie, jak będzie parę mocnych tytułów, w które "muszę" zagrać, to zacznę myśleć o zakupie, a w pierwszym roku-dwóch pewnie wyjdzie tego jak na lekarstwo (nie mówiąc o tym, że może będą jakieś cross-geny). Przy okazji cena spada, nowsze modele są mniej awaryjne, no dla mnie same plusy. Do tego czasu do grania zawsze się coś z backloga znajdzie (choć faktem jest, że mam tego coraz mniej). 

Odnośnik do komentarza

Jedyną konsolę jaką miałem na premierę było PS3.

 

Oh boi

 

Ta podjarka na starcie, to urojone poczucie bycia wyjątkowym po wyjściu ze sklepu. Te lata pustki i stagnacji. Potem jeszcze YLOD, uraz do końca życia. Przez pewien okres czasu aż odbiłem się od konsolowego grania na rzecz laptopa, nigdy więcej.

Odnośnik do komentarza

Konsole od Sony/MS, nie dzięki. Chyba, że na premierę X'a byłyby nowe Gearsy, to tak, mam soft spot do tej serii.

 

A pan Nintendo? Niby mogę pisać, że też nie, ale nie oszukujmy się, z pewnością jak nintendofagowa szmata już wystawię d.upala i dam pieniążki. Ale to i tak nie w najbliższej przyszłości.

Odnośnik do komentarza

Ja tam dopiero w 2019 ogarnę sobie Xboxika One (białą Skę :sexkonik: ), w 2020 ogarnę sobie Switcha bo już będzie pewnie dobra biblioteka gier, a w międzyczasie będę doganiał wszystko co chciałem ograć na PS4. Więc jesli next geny wyjdą w 2020, to w 2021 kupię już nową konsolkę.

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Pupcio napisał:

Ej będziecie kupować nowe konsole na premiere? ps4 kupiłem kilka miesięcy po premierze i mam taki uraz że z nową konsolą poczekam z 2 lata, no i mój backlog na obecną generację mnie trochę przeraża 

 

Zawsze jest pewna obawa na początku, ale paradoksalnie potrzebni są klienci, by konsola się rozkręciła. Zresztą zobaczymy ile będą kosztować i jaki wypaśny TV trzeba będzie sobie tym razem sprawić. Osobiście uważam, że obecna generacja jest bardzo udana jeśli chodzi o liczbę hitów. Przy PS3 żałuję, że nie ograłem wielu gier i jakoś nie mam parcia by wracać, gdy backlog z obecnej generacji jest potężny. Oczywiście kompatybilność wsteczna mile widziana, inaczej pupa bardzo zaboli. PS4 kupiłem później także z powodów finansowych. Teraz sytuacja wygląda odmiennie i inne jest myślenie - bardziej nie tyle "czy" co "kiedy". No i line up. Chyba to zdecyduję. Potrzeba mi 1-2 hitów single player i mocnego zawodnika do online, który pozwoli mi przeczekać aż więcej gier się ukaże. Liczę na silne uderzenie ;)

Odnośnik do komentarza

Magiczny papieros to tylko w piątkowy wieczór, kiedy wyłączony mam telefon i całkowicie wolną chatę. W mieszkaniu półmrok, lampka i doświadczenia pokroju hohokum czy gry od thatGAME. W innych warunkach ciężka bania i zero ogaru w multi. Od czasu do czasu lubię.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

W sumie to nie wiem jak z nową generacją. Z roku na rok wychodzi coraz mniej interesujących mnie gierek ale pewnie jak Xbox będzie miał wsteczną kompatybilność (na 99%) to go wezmę, ale to zdecydowanie za wcześnie na takie deklaracje. W obecnej generacji konsolę kupiłem dopiero na premierę Wieśka 3 bo wcześniej dobrych gier było tyle co kot napłakał. :reggie: 

Odnośnik do komentarza

W innym kierunku się nie zgadzam. Poza kawą, mediami społecznościowymi i okazyjnym alkoholem (których to konsumpcję i tak chciałbym ograniczyć) to nie ruszam używek. Poprzedni post to oczywiście wyolbrzymienie i żart, ale no osobiście mam podejście do narkotyków które oscyluje między ambiwalentnym a negatywnym.

Edytowane przez mate6
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, ragus napisał:

God of War na mefedronie był grany żeby nie zasnąć 

 

Pewnie mówisz o reboocie, ale no z klasycznych god of warów grałem w 3 cześci i tylko CoO na PSP ukończyłem bo było krótkie i mnie nie zdążyło zanudzić. Szczególnie w God of War 1 ta nuda była frustrująca bo żaden z leveli w tej grze nie dorastał do otwierającego na statku z hydrami.

Edytowane przez mate6
Odnośnik do komentarza

GoW 1 wprowadzał do serii genialnym klimatem, świetnym protagonistą i niesamowitą adaptacją mitologii greckiej. Gameplay był sztywniutki, walki z bossami, jak już były, to dostarczały mocno (walka z klonami na V. Hardzie do dziś mi się czasem śni po nocach), ale fakt faktem: design leveli czy lokacje nie powalały. Za to dwójeczka to już :banderas: od początku do końca trzymała za jaja 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...