Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

zamknij mordę, radzimy użytkownikowi mate6, który (gdybyś czytał uważnie a nie wypełniał misje wypowiadania się na każdy temat) nie ma zamiaru bulić dodatkowo za 3DSa, a zwłaszcza za model xl/new/cokolwiek, który jest 3-4 razy droższy od DS Lite

 

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Rayos napisał:

zwykły 3DS w 2019 xDDDD 

 



U mnie na zwykłym 3dsie gry wyglądały smooth na XL wyglądają troszkę jak rozpikselowana kupa.

Nie kupujcie byle jakich programatorów zarówno do 3ds jak i DSa! Chińczycy instalują w nich timebomb tzn, że po przekroczeniu jakiegoś roku przestają działać. Oczywiście na necie są sposoby jak temu zapobiec ale po co się męczyć jak można sprawdzić listę programatorów bez tego gówna. Na alegro są zarówno te z timebomb jak i bez.

Odnośnik do komentarza

Zauważmy, że mój post dotyczył Pana Mecenasa wypowiedzi, która mogła wprowadzić nieświadomych czytelników w błąd. Chodzi dokładnie o poniższy fragment: 

2 godziny temu, ragus napisał:

A niech se pogra jak człowiek w rozdzielczości 1:1

 

Sugerowało to jakoby, iż 3DS nie potrafi wyświetlić gier z DSa w trybie pixel-perfect, postanowiłem więc wyjaśnić zaistniałą sytuację. 

 

W przypadku kolejnej informacji z Pana strony, która, ponownie, mogła wprowadzić kogoś w błąd, postanowiłem doprecyzować, moją poprzednią wiadomość, że na Nintendo 3DS z rodziny XL/NEW XL uzyskać można obraz o jakim Pan Mecenas chciał wspomnieć już na samym początku. Mam nadzieję, że teraz wszystko jest już zrozumiałe.  Przy okazji, liczę na to, że na sali sądowej potrafi Pan jednak precyzyjniej wyrażać swoje myśli, bo póki co można je interpretować na szereg, niekoniecznie chcianych przez Pana, sposobów :). 

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

acekardzik nigdy nie zawiódł, tylko pewnie połowa tych acekardów teraz na allegro to podróby podrób

Teraz, Rayos napisał:

Zauważmy, że mój post dotyczył Pana Mecenasa wypowiedzi, która mogła wprowadzić nieświadomych czytelników w błąd. Chodzi dokładnie o poniższy fragment: 

 

Sugerowało to jakoby, iż 3DS nie potrafi wyświetlić gier z DSa w trybie pixel-perfect, postanowiłem więc wyjaśnić zaistniałą sytuację. 

 

W przypadku kolejnej informacji z Pana strony, która, ponownie, mogła wprowadzić kogoś w błąd, postanowiłem doprecyzować, moją poprzednią wiadomość, że na Nintendo 3DS z rodziny XL/NEW XL uzyskać można obraz o jakim Pan Mecenas chciał wspomnieć już na samym początku. Mam nadzieję, że teraz wszystko jest już zrozumiałe.  Przy okazji, liczę na to, że na sali sądowej potrafi Pan jednak precyzyjniej wyrażać swoje myśli, bo póki co można je interpretować na szereg, niekoniecznie chcianych przez Pana, sposobów :). 

 

Cytat

zwykły 3DS w 2019 xDDDD 

 

 

wytatuuj sobie na czole te swoją wypowiedź

 

i skończ z tym tonem, bo jak się walfujesz o coś na PM to taki wyszczekany nie jesteś

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Pupcio napisał:

Ej będziecie kupować nowe konsole na premiere? ps4 kupiłem kilka miesięcy po premierze i mam taki uraz że z nową konsolą poczekam z 2 lata, no i mój backlog na obecną generację mnie trochę przeraża 

 

tylko jeżeli będziemy mieli do czynienia z płynnym przejściem z pro/koksa, to znaczy pełna kompatybilność i po prostu kontynuowanie produkcji, tyle że na nowy sprzęt

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, Pupcio napisał:

Ej będziecie kupować nowe konsole na premiere? ps4 kupiłem kilka miesięcy po premierze i mam taki uraz że z nową konsolą poczekam z 2 lata, no i mój backlog na obecną generację mnie trochę przeraża 

 

Jako że nie wiadomo o nich praktycznie nic (no poza tym że PS będzie miało 5 na obudowie) to ciężko stwierdzić.

Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, Pupcio napisał:

Ej będziecie kupować nowe konsole na premiere? ps4 kupiłem kilka miesięcy po premierze i mam taki uraz że z nową konsolą poczekam z 2 lata, no i mój backlog na obecną generację mnie trochę przeraża 

 

ja tam kupuje na premierę. Jeżeli tylko moje ulubione gierki płynnie przejdą na nextgeny. 

Edytowane przez ASX
Odnośnik do komentarza
52 minuty temu, Pupcio napisał:

Ej będziecie kupować nowe konsole na premiere? ps4 kupiłem kilka miesięcy po premierze i mam taki uraz że z nową konsolą poczekam z 2 lata, no i mój backlog na obecną generację mnie trochę przeraża 

Zależy co będzie na start i w ogole, ale pewnie nie. 

 

Wy tam wyżej przecież to jest pewne jak w banku, że Xbox oferuje pełną kompatybliność nowy. 

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, kubson napisał:

Na chwile obecna Xboxa tak, a playstation olewam

 

Tak zrobię. Rozsądek podpowiada, żeby zaczekać, portfel i ciekawość mówią "bierz kumplu". Wyjdzie middlegen to premierówkę się opier,doli i kupi middlegena. I tak się dzieje życia cud dzień po dniu.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

zobaczymy co pokażą, jeśli rzeczywiście będzie jeszcze większa implementacja xboxa w windows 10, będzie gamepass i inne chmury to wstępnie dobra blacha plus ps5, chyba, ze sony też coś takiego wymyśli wtedy to nie wiem xd, tak czy srak, blacha w domu, była jest i będzie, xbox wydaje się zbędny przy implementacji systemu pod pc.

Odnośnik do komentarza

No jak Sony nie strzeli sobie w stopę i zrobią implementację gier z PS4 to wiadomo, że PS5 będzie brane na premierę. A jak nie zrobią, to nie wiem, co będzie ale mało prawdopodobne, że oleją taki pomysł. Liczę, że wraz z konsolą będzie jakieś już mocne wsparcie z VR, bo w tym kierunku widzę przyszłość, ten kto grał w hełmie, wie o co mi chodzi.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...