Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 14.07.2019 o 23:07, nobody napisał:

Doom miał cudowny level design, który z nawiązką rekompensował monotonię rozgrywki. Dokładnie taki jak w latach 90' i tego właśnie najbardziej brakuje dzisiejszym shooterom fpp. 9/10 ale chyba nie dałbym rady skonczyć drugi raz ;/

 

No nie, lepszy niz w latach 90. Duzo lepszy. A co do dzisiejszych shooterow to.....nie sa to przewaznie arena shootery. Doom 2016 jest super, skonczylem i splatynowalem. Po tym zaatakowalem Batglefielda1 - fajna kampania, oryginalnie (pierwsza wojna), ladne to, swietna muzyka, multi mi sie nie chcialo, za duzo wszystkiego. Po tym titanfall 2 zewszad chwalony.....nudne, generyczne majkelobejowskie story, nudne generyczne poziomy, beznadziejne AI, miejscami calkiem ladne. Multi ? Pewnie fajne ale za duzo wszystkiego, nie chcialo mi sie. 

 

 

Odnośnik do komentarza

Krotka, liniowa, pewnie taka wiekszosc tego typu fpsow. Ale je na ogol nie gram w fpesy. B1 urzekl mnie po pierwsze samym pomyslem, po drugie prezentacja i atmosfera. Wyglada swietnie i brzmi swietnie. Pamietam, ze jak wypuscili pierwszy trailer, to pomyslalem - o wow, pierwsza wojna, chetnie zagram na jakiejs turbo przecenie i tak zrobilem. Jezu nie wiem, dam 6/10 zebyscie mnie nie pogryzli.

 

Odnośnik do komentarza

No klimat, grafika, muzyka tak jak piszesz fajne, szkoda tylko że cały gameplay ze strzelaniem do kaczek jest tak czerstwy że nie da się przy tym wysiedzieć. 

 

Widać że singiel był robiony na odyerdol byle był. Zresztą sami pracownicy DICE przy komentując równie słabą kampanie w Battlefroncie tłumaczyli sie że terminy są takie że nic lepszego uszyć nie da rady.

Odnośnik do komentarza
22 godziny temu, ASX napisał:

No klimat, grafika, muzyka tak jak piszesz fajne, szkoda tylko że cały gameplay ze strzelaniem do kaczek jest tak czerstwy że nie da się przy tym wysiedzieć. 

 

Widać że singiel był robiony na odyerdol byle był. Zresztą sami pracownicy DICE przy komentując równie słabą kampanie w Battlefroncie tłumaczyli sie że terminy są takie że nic lepszego uszyć nie da rady.

 

Swietny voice acting. Staranne podejscie do odwzorowania aspektow pierwszej wojny w zupelnie niesymulacyjnej fantastyce shooterowej. Czolgi, zeppeliny, prototypy niewykorzystanych broni. Sporo fajnego lore wtloczonego w dzienniki i zadania poboczne. Swietne animacje zolnierzy, reakcje na kule i eksplozje. Tytul nie klamie, rzeczywiscie jest to pole bitwy. Fajny pomysl na opowiedzenie tego w postaci kilku nowel z roznych stron konfliktu.

No wszystko jest krotkie, gameplay jest.....po prostu jest (skrypt na szynach). Dalem za to 60 zl w paczce z titanfall 2, skonczylem raz, podobalo mi sie. Nie byl to deus ex, nie byl to doom (az nie moge sie nadziwic jak to fajnie wyszlo). Titanfalla zostawilem w polowie bo sie nim znudzilem ale pewnie skoncze. 

 

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Kazub napisał:

Titanfalla zostawilem w polowie bo sie nim znudzilem ale pewnie skoncze. 

Nie wiem jak to mozliwe...TF2 ma bardzo dobrze rozlozona akcje. Walczymy w Tytanie, mamy elementy platformowe, walki piechoty, pojedynki z bossami. Gierka dawkuje nam to w odpowiednich proporcjach. Duzym plusem jest relacja BT Cooper. Zadne Eye Pety, wirtulane psiaki czy Trico nie przywiazaly mnie tak do czegos wirtualnego. W efekcie za kazdym razem robiac zrzut Tytana na sieci naprawde czuje sie ze jest to moj obronca.

Odnośnik do komentarza
Gość suteq
12 minut temu, Pupcio napisał:

W ogóle to aa  ma 10 lat niech mnie chuy :obama: co za poyebana akcja

niedawno grałem w remaster i poza tym, że czasem wygląda gorzej niż oryginał to dalej się w to dobrze gra, oczywiście wyczyściłem mapę, po raz 5 :) 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...