Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Wredny napisał:

i o to było tyle hałasu? szczerze mówią spodziewałem się czegoś znacznie gorszego. 

 

nie zauważyłem jakiś wyraźnych śladów LBGT i feminanizmu, autor narzeka raczej na budowę otwartego świata, powtarzalne zadania, słabo zarysowanego, antypatycznego bohatera i  fabułe. Chwali niektóre wątki fabularne i rozgrywkę która bywa satysfakcjonująca 

Edytowane przez ASX
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wspomniane wątki były później, na twitterze, jako "update" "recenzji".
A sam tekst, no taki bardzo babski bym powiedział - zero konkretów, najważniejsze sprawy w formie wzmianki, a 90% narzekania to fabuła, bohater i opisywanie misji krok po kroku...
Najpierw myślałem, że może baby tak mają, ale rozmawiałem z dwiema koleżankami, co ogrywały Days Gone i nie rozumieją tych zarzutów, bo zarówno historia jak i postać Deacona są dla nich super, chyba że ktoś odpuścił po godzinie grania i nie dał szansy grze, żeby zaprezentowała się w pełnej krasie.

Choć z drugiej strony...

Nie mam amerykańskich, "postępowych" koleżanek, tylko polskie, swojskie dziołchy, którym nie przeszkadza, gdy facet mówi o swojej żonie "my ol' lady" i gapi się na jej tyłek :reggie:

  • WTF 1
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, Wredny napisał:

Nie mam amerykańskich, "postępowych" koleżanek, tylko polskie, swojskie dziołchy, którym nie przeszkadza, gdy facet mówi o swojej żonie "my ol' lady" i gapi się na jej tyłek

 

Serio Twoi koledzy mówią do swoich żon "maj ol' lejdi"? Bardzo amerykańskie (?) jak na polskie, swojskie dziołchy.

Odnośnik do komentarza

No dla mnie to jest niepojęte jak można tak spi.erdolić grę sportową. Ja wiem, że przeskok technologiczny, inny system sraty taty, ale no te 10-15 lat temu robili fajne piłki, dopracowane, klimatyczne, dające mnóstwo funu. Taka Fifa 19 wygląda i pracuje, jakby ktoś w ogóle nad nią nie pracował, totalne gunwno obesrane, całkowicie niegrywalne. A przecież jeszcze kilka edycji temu potrafili zrobić fajną piłkę. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jezu ale pjerdolenie, że aż zęby bolą. FIFA 19 ma taka otoczkę, że żadne te stare PESy/FIFY nie mają podejścia, odpal sobie mecz Liverpoolu na Anfield, posłuchaj jak spiewają You'll never walk alone, z oryginalnymi komentatorami z Premiere League i całymi menusami, z odtworzonymi stadionami itp W tej grze nawet spiewają to 

 

 

Jak bramkę strzeli Zaha. Można narzekać, że gameplay jest przewidywalny, jest łyżwiarski i skrypty prowadzą do wylewu w tej grze, że FUT ma zyebaną mechanike i ludzie grają w niego dla ekonomii, że EA nigdy nie zrozumie pewnych mechanizmów, które rozumie Konami ale mówić, że FIFA jest niegrywalna :rotfl: ale że ma kiepską otoczkę xD W sensie jasne PES 2018 wciąga dupom każdą piłkę EA i dla mnie to jest najlepsza piłka od czasów PESa 6 a FIFA po przejściu na frostbite straciła dla mnie trochę z funu z gry ale nadal to jest solidna piłka, która w momencie jak wybierzesz sobie odpowiedni tryb może dostarczyć zabawy każdemu (polecam kiedyś zagrać 2v2 na kanapie, zupełnie zmienia mindset gry), do tego można grać bez asyst i wtedy gra też zupełnie inaczej bo jednak defaultowy tryb to full retard i ping pong. 

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, krupek napisał:

Nie no, może licencja i dopracowanie scenerii meczowej jest ok, ale nie wmówisz mi, że Fifa 19 jest grywalna, to jest piłkarski crap growy. Zero przyjemnoćci, a gram w piłki od Fify 2000.

 

A w co grałeś w tej Fifie?

Odnośnik do komentarza
48 minut temu, _Be_ napisał:

To nie wiem, ale jak ci pes 2018 też nie wszedł to chyba ma zbyt duże oczekiwania co do gier piłkarskich i nostalgia przesłania ci realną sytuacje. 

 

Realna sytuacja jest taka, ze nikt za 10 lat z rozrzewnieniem nie wspomni Fify 19 :pawel:

Wez sie ogarnij.

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Dave Czezky napisał:

 

Realna sytuacja jest taka, ze nikt za 10 lat z rozrzewnieniem nie wspomni Fify 19 :pawel:

Wez sie ogarnij.

 

No a czy ja mówie, że ktoś będzie tę grę wspominał? Czy jakąkolwiek fifę? Mówie, że jest po prostu ok gierką do pogrania na kanapie, online chuy. I skończ z tym protekcjonalnym tonem majkel bo żena

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...