Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Bulletstorm jest troszkę zbyt ufabularyzowany, ale sukces DOOM 2016 pokazuje, że jest popyt na gry gdzie pierwsze skrzypce gra niczym nieskrępowana rozpierducha. Sam bym dzisiaj przytulił nowego Serious Sama albo Painkillera właśnie.

Odnośnik do komentarza
W dniu 13.07.2019 o 11:54, suteq napisał:

Paweł, przecież nowy Serious Sam jest zapowiedziany i prezentuje się paskudnie. xD

 

To jest aż żałosne. W czasach kiedy mamy takiego Dooma czy np Killing Floor 2 dostajemy gameplay rodem z początków 2000. 

Odnośnik do komentarza

wolf jedynka tak, dwojka to mocny zawod ;/ w Doomie przeszkadzaja mi killroomy, czegos takiego nie bylo w starych strzelankach xd zamiast po trochu dac przeciwnikow w kazdym miejscu to wygladalo to tak 10 minut zwiedzania - 5minut walki - 10minut zwiedzania - 5 minut walki 

 

oczywicie dosc uproscilem to porowanie no ale kill roomy sa (pipi)owe nawet gdy gameplay jest dobry

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Mi szczerze powiedziawszy nie przeszkadzały killroomy kiedy rozgrywka jest tak dobrze wykonana. Ciągle było mi mało i dalej uwielbiam patrzeć na finishery z piły. A do tego były całkiem przyjemne sekcje platformowe. 

Jak dwójka będzie co najmniej taka sama to będę zadowolony a zapowiada się jeszcze lepiej z tym łańcuchem. :fsg:

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

Wolf i oldschool? To wciąż pchana przez cutscenki prawie co korytarz strzelanka bez przesady. Takie gry po jednym przejściu nie chce się więcej wracać, chociaż dla TNO zrobiłem wyjątek, bo jednak był niedosyt a strzelanie wyszło świetnie.

Odnośnik do komentarza
Gość suteq
8 minut temu, Dr.Czekolada napisał:

Wolf i oldschool? To wciąż pchana przez cutscenki prawie co korytarz strzelanka bez przesady. Takie gry po jednym przejściu nie chce się więcej wracać, chociaż dla TNO zrobiłem wyjątek, bo jednak był niedosyt a strzelanie wyszło świetnie.

Ta fabuła w Wolfie jest taka z piz.dy, że jedyną opcja to skipowanie tego dziadostwa i latanie po korytarzach z dwoma shotgunami siejac rozpier.dol. :banderas:

W Doomie też jest jakaś historia ale nie jesteś odrywany przez nią od rozgrywki dlatego stawiam Wolfy niżej ale to dalej dobre gierki, szczególnie TNO. 

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza
27 minut temu, kubson napisał:

wolf jedynka tak, dwojka to mocny zawod ;/ w Doomie przeszkadzaja mi killroomy, czegos takiego nie bylo w starych strzelankach xd zamiast po trochu dac przeciwnikow w kazdym miejscu to wygladalo to tak 10 minut zwiedzania - 5minut walki - 10minut zwiedzania - 5 minut walki 

 

oczywicie dosc uproscilem to porowanie no ale kill roomy sa (pipi)owe nawet gdy gameplay jest dobry

Przecież w większości gier masz kill roomy.  Gearsy, Uncharted czy nowe Tomb Raidery na przykład. 

Odnośnik do komentarza
Przecież w większości gier masz kill roomy.  Gearsy, Uncharted czy nowe Tomb Raidery na przykład. 


To że są w większość nie znaczy że jest to dobre rozwiązanie :dunno:

Ale moim zdaniem w Uncharted nie przeszkadza to tak bardzo jak w Doomie gdzie w połowie gry zaczął mnie bardzo męczyć ten schemat
Odnośnik do komentarza
Gość suteq
44 minuty temu, messer88 napisał:

Old Blood klimatycznie kozak, w końcu najbliżej mu do RtCW co chyba dalej wydaje się najlepszym wolfikiem 

RtCW miał lepszy okultystyczny wątek i klimacik. Tutaj są zwykle zombiaki, tam miałeś większą różnorodność przeciwników a jak się schodzilo do katakumb to kisiel w majtach. No i ten bossik na końcu rozdziału. :obama:

 

 

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...