Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Kmiot napisał:

Przymierzałem się do Yakuzy, ale je'bią tego tyle, że mi się odechciewa. Remaki, spin offy, prequele, jeszcze jedna część nie wyszła, a już zapowiedziana kolejna, ech.

Już sam nie wiem czy ewentualnie zaczynać od Zero, czy Kiwami 1.

Pewnie dla kompromisu nie zacznę od niczego.

Zacznij na 0 i na 0 skończ 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

ostatnio z nudów znów wróciłem do V robić side opsy. zdobywanie posterunków, usypianie i porywanie żołnierzy, kradzieże broni, surowców i pojazdów, by rozwijać własną bazę i przydzielać nowych członków zespołu, nadal wciąga jak cholera i tylko gdzieś z tyłu głowy robi się smutno na wspomnienie starej trylogii ;/

 

dobry pacing i średni gameplay > nawet najlepszy gameplay ze słabym pacingiem

 

tak samo miałem zresztą z Nioh i DMC4

Edytowane przez nobody
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, nobody napisał:

W innym poście doprecyzowałeś że 0 daleś "6", a Kiwami 8/10, ale nie pamiętałem gdzie dokładnie, a spędzenie ponad 5 minut w "ostatnio ukońcyłem" było już wystarczająco cringy xd

 

No też mi się wydawało, że XM to kolejny sympatyk Yakuzy na forumku ale jak widać jest normalny. :usmiech:

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, Figaro napisał:

Moze to późna godzina, ale jak dla mnie to zdanie nie ma sensu

Chodzi mi o to, że zestawiając np. 2 gry o tych samych założeniach, np. Nioh i DkS, mimo, że pierwsza posiada responsywniejsze sterowanie, bogatszy i bardziej widowiskowy system walki, oraz płynność rozgrywki i krótsze loadingi - czyli ogółem lepzy gameplay - przez powtarzalność przeciwników, recykling bossów i leveli, oraz dużo uboższy level design i estetykę poziomów (metroidvaniowa struktura świata gry vs misje na odzielnych levelach), znacznie przyjemniej obcowało mi się z grami FROM. 

 

Tak samo dużo przyjemniej wypada dla mnie liniowa struktura pierwszego mgsa niż V, gdzie pomimo gorszego sterowania, gunplayu, oraz uboższej palety możliwości, człowiek do samego końca chce się dowiedzieć, jak potoczy się dalsza akcja, nierozdrobniona przez pierdoły typu uratuj randomowego informatora, dobij do poziomu X, aby zakupić tłumik dla asystującego snajpera, zamiast genialnie wyreżyserowanej sceny wieńczącej boss fight, posłuchaj sobie nowych newsów na taśmie, w przerwie między kolejnymi zrzutami ze śmigłowca.

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...