Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

23 minuty temu, Bzduras napisał:

@blantman, odpalaj szampana - Telltalr wraca do gry. Może jednak TWAU Season 2 jednak powstanie?

 

https://arhn.eu/2019/08/telltale-games-powraca/

Ja nawet już ostatniego sezonu walking dead nie tykałem. Szczerze telltale mi się przejadło i mogloby dalej być martwe. Z blantmanów są lepsze gierki jak what remains of, council, firewatch czy life is strange. 

Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, Mejm napisał:

Chyba nie jestes z tych poje.bow co myla mechanike ze tematem przewodnim? Nie zeby DL bylo w tej pierwszej kwestii czyms specjalnym, bo nie jest, ale juz w 2015 byla tylko kolejna gra o zombie bo "ej, to sie ciagle sprzedaje no to takie i my zrobimy". Nawet w pier.dolonych cod tryb hordy to strzelanie do zombie xD Nie przypominam sobie bardziej meczonego tematu w grach od poczatku ich istnienia. Nawet ww2 sie szybciej przejadlo.

 

Nie mylę ale twoje posty o byciu ambasadorem ps3 i marudzenie o wyeksploatowaniu tematu zombie (w 2019, gdzie największa fala takich gierek była chyba z dobrą dekadę temu) mogło zasugerować, iż nie ogrywałeś tego kawałku kodu. Patrząc z boku na DL też myślałem "ojezu następna zombie gra" a logo Techlandu nie podnosiło mi michałka, mając przed oczyma Dead Island, do czasu aż nie kupiłem tej gry i nie skończyłem. Jest na prawdę dobra i nie widzę co innego mogliby tam zamiast zombiaków wstawić, żeby nie zmieniać nic w gameplayu.

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Dr.Czekolada napisał:

wyeksploatowaniu tematu zombie (w 2019, gdzie największa fala takich gierek była chyba z dobrą dekadę temu)

Nie, żebym bronił Mejma i do samego DL2 też nic nie mam (wygląda bardzo spoko), ale w ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy obrodziło nam w gierki, w tej tematyce - SoD2, Overkill's TWD, RE2R,  ostatni sezon TWD od telltale, DG (i pewnie jeszcze o czymś zapomniałem), a to tylko same większe tytuły, już pomijam indie czy jakieś tryby zombie dodawane do różnych gier. Wymień bardziej aktualnie eksploatowany temat.

 

Z innej beczki: czeka ktoś czy wszyscy co chcieli sobie przypomnieć ograli już na przerobionym (s)nesie mini/etc?

 

Odnośnik do komentarza
40 minut temu, MBeniek napisał:

Nie, żebym bronił Mejma i do samego DL2 też nic nie mam (wygląda bardzo spoko), ale w ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy obrodziło nam w gierki, w tej tematyce - SoD2, Overkill's TWD, RE2R,  ostatni sezon TWD od telltale, DG (i pewnie jeszcze o czymś zapomniałem), a to tylko same większe tytuły, już pomijam indie czy jakieś tryby zombie dodawane do różnych gier. Wymień bardziej aktualnie eksploatowany temat.

 

Z innej beczki: czeka ktoś czy wszyscy co chcieli sobie przypomnieć ograli już na przerobionym (s)nesie mini/etc?

 

 

 

(pipi)a, Disney robi lepsze remakei gier niż filmów.

Odnośnik do komentarza

Nie ma się co oszukiwać, że setting zombie pasuje do praktycznie każdej gry i większości gatunków. Z klimatem robi to różne rzeczy (pamiętne DLC do meksyku), ale ja tam lubię pobawić się trochę z hordą bezmózgów w kotka i myszkę. A jeśli gry z zombie będą nadrabiać po prostu jakością, jak np. ostatni RE, to ja poproszę tego nawet do porzygu. 

 

A propos Projektu REsistance to modlę się, żeby to nie był jakiś totalny akcyjniak z oddziałem STARS strzelającym w co się da, ale w sumie wierzę Capcomowi, bo wyraźnie wrócił na prawilną drogę top developera. Najlepiej jakby wydali coś w stylu symbioza 7 i RE2R oraz dodatkowo tak, akcyjniaka, tylko w stylu RE4 z gęstym klimatem :rayos:

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, blantman napisał:

Dead island to był paździerz z dobrym trailerem xD Jaka ta gra była nudna tylko dla masochistów. Za to Dying Light:banderas:

O to ja mam ciut odwrotnie. DI przeszedłem dwukrotnie i owszem, gra szybko staje się dosyć schematyczna ale ciachanie zombiaków sprawia ogrom frajdy. Za to DL ma strasznie słaby początek i dopóki nie zdobędziesz fajnej broni, walka z zombie będzie strasznie niesatysfakcjonująca. No i po czasie tak naprawdę DL też robi się bardzo schematyczne ale podobnie jak DI, ma mechaniki które przyciągają do ekranu. :usmiech: 

 

Ale Riptide to już jest śmieć. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Rozi napisał:

Patrzcie jak się zarzyna najlepszą grę o koszykówce:

 

To już chyba EA nie jest nawet tak pazerne.


Widziałem to dzisiaj. Masakra :facepalm:
Nawet się chooye nie kryją z tym, że zrobili z gierki slot machine - wręcz się tym szczycą.
 

35 minut temu, suteq napisał:

Ale Riptide to już jest śmieć. 


Obydwie fajne, ale Riptide dużo lepsze - wszystko poprawione, bardziej zróżnicowane, no i stabilniejsze, bo pierwsza część była strasznie zabugowana.
Jedynie kawałek Sama B lepszy w jedynce.

Odnośnik do komentarza

Pokaż mi gdzie jest ta różnorodność w Riptide bo jedyne co ja widziałem to 90% skopiowane z oryginału, a w misjach jeszcze dodano to głupie do bólu bronienie miejsca przed hordami zombie. Dodatek zrobiony na szybko i bez żadnego polotu. The Following chociaż dodał samochód i ogromny świat chociaż też mogę mu wiele zarzucić. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...