Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

20 godzin temu, oFi napisał:

opening? no niema lepszego :

 

Po wspaniałym intrze ze wspaniałym motywem głównym w dwójce, intro trójki to było dla mnie jak splunięcie w twarz. Odpalając MGS2 potrafiłem niemal za każdym razem obejrzeć ten filmik, w przypadku Snake Eatera może raz przebrnąłem w całości. No ale może to kwestia tego, że te słynne "bondowskie" klimaty zawsze mnie mierziły. 

  • Plusik 1
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza

Najgorzej, że Bluepoint zepsuło synchronizację dźwięku i obrazu w openingu trójki przy okazji wydania MGS HD Collection, ta wersja ma offset o jakąś sekundę-dwie względem oryginału i ogląda się to źle :/ Tak jak ich lubię to tego im nigdy nie wybaczę

Edytowane przez Bzduras
Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Bzduras napisał:

Najgorzej, że Bluepoimt zepsuło synchronizację dźwięku i obrazu w openingu trójki przy okazji wydania MGS HD Collection, ta wersja ma offset o jakąś sekundę-dwie względem oryginału i ogląda się to źle :/ Tak jak ich lubię to tego im nigdy nie wybaczę

Lol, rzeczywiście. Cos mi nie pasowalo zawsze w Intrze z hd kolekcji. 

O tutaj chyba ktos poprawil

 

 

Odnośnik do komentarza
59 minut temu, Wredny napisał:

Jak najbardziej, jeszcze jak...
Co prawda sterowanie jest dziwne, a jedynka wali straszną pikselozą (i słynnymi PSXowymi, pływającymi teksturami), ale kolekcja HD z dwójką, trójką i Peace Walker to sztosik.

Można zawsze spróbować Twin Snakes z GCN jeżeli przełknie się chuiowy ost i matriksowe akcje.

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, maciucha napisał:

no i tak sie ku.rwa kończy zaczynanie gry w mgsa

przyjdzie 3 kolesi i każdy powie żeby zacząć od innej części :yao: 

Poradnik for ju:

- MGS1 PSX albo Twin Snakes jak masz alergię na graficzkę z '99

- MGS2 (jeśli pierwsze dwie godziny wydadzą Ci się męczące to wywal fpisdu i przejdź dalej)

- MGS3

 

Reszta jak Ci się będzie chciało, piątka gejmplejowo jest najlepsza w serii.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...