Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Za chwile rok pyknie a ja nie skończyłem RDR2. 

 

Zasiadlem od wczoraj i.. no nie moge odmówić rozmachu wygenerowanego świata. Najbardziej plastyczny jaki do tej pory powstał. 

Gierka chyba czekała na swój czas. Pieknie to wygląda, te detale i smaczki. Muzyka i klimat. Warto było poczekać bo teraz chłonę przygodę jak należy. R* to jednak R*. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Największym problemem było to, że z horroru z elementami strzelania zrobił się splatter. Wciąż nieodżałowana seria. Wiem, że film był już wstawiany, ale sprawdźcie proszę z jaką pasją gość gada o swoim tytule. Silnie heteroseksualny gamedev. :banderas: 

 

 

  • Plusik 1
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Bo trójka nie była tak zła, jak ją malują - miała zaskakująco mocny klimat w sekcji kosmicznej (która nie była tak mała, jak niektórzy tu sugerują), fajnym pomysłem był ten prom do eksploracji wraków, a sama śnieżna planeta i ogólny unchartedowo-masseffectowy feeling też mi nie przeszkadzał, bo już dwójka była bardziej grą akcji, niż survival-horrorem - tam mi się to nie podobało, ale się oswoiłem, więc DS3 łyknąłem z marszu i nawet się nie skrzywiłem.

Mimo że wolałbym, by istniała tylko jedynka, która do dziś jest dla mnie absolutnym 10/10, to całościowo oceniam trylogię bardzo pozytywnie i chętnie przywitałbym choćby remaster.

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, ASX napisał:

te wszystkie zmiany (inspiracja Uncharted, wciśnięcie coopa, odejście od horrorowego klimatu) wymusiło EA.

 

Dwójka nie spełniła pokładanych w niej nadziei i wymusili na Viscreal casualizacje gry aby lepiej ją stargetować pod masowego odbiorca i wyszło jeszcze gorzej.

tyyy.. no scena ucieczki przed hunterem inspirowana Uncharted była cudownym przerywnikiem, na zealocie stres zarówno w czasie uciekania, jak i nerwowego strzelania w butlę z gazem w przestrzeni kosmicznej. tak wiem w przestrzeni kosmicznej nie ma tlenu xd 2/10

 

konieczny do platyny run na zealocie z ograniczeniem do 3 sejwów i strategiczne robienie ich przed okreslonymi momentami nie zapomnę nigdy

 

w sumie jeśli płaczecie za pierwszą odsłoną, to... no jest taka, mało znana gra, która spełnia wszystkie wymogi tego gatunku :problem:

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 4.09.2019 o 20:47, Wredny napisał:

Bo trójka nie była tak zła, jak ją malują - miała zaskakująco mocny klimat w sekcji kosmicznej (która nie była tak mała, jak niektórzy tu sugerują), fajnym pomysłem był ten prom do eksploracji wraków, a sama śnieżna planeta i ogólny unchartedowo-masseffectowy feeling też mi nie przeszkadzał, bo już dwójka była bardziej grą akcji, niż survival-horrorem - tam mi się to nie podobało, ale się oswoiłem, więc DS3 łyknąłem z marszu i nawet się nie skrzywiłem.

Mimo że wolałbym, by istniała tylko jedynka, która do dziś jest dla mnie absolutnym 10/10, to całościowo oceniam trylogię bardzo pozytywnie i chętnie przywitałbym choćby remaster.

Dla mnie wszystkie 3 części pod względem gameplayu i fabuly sa swietne, troche wrecz w opiniach mitologizuje.sie 1pod wzgledem klimatu a dla mnie to wlasnie 2 przyprawiala o ciarki na.plecach.

 

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, drozdu7 napisał:

Trochę szkoda że nie zdecydowano się na wypuszczenie odświeżonej trylogii Dead Space na obecnej generacji. 

Tego i trylogii Mass Effect ze wszystkimi dodatkami, brakuje trochę bo wiadomo że dużo różnych gówien remasterowano

 

I Crysis Trilogy - więcej remasterów od EA nie potrzebuję (no może jeszcze Burnouty z PS2). 

 

Ogólnie, co by nie mówić o EA, że są pazerni itp, to praktycznie nie sięgają po "łatwą kasę" z remasterów, a mają przecież sporo hiciorów z poprzednich dwóch generacji. Ciekawe zagadnienie... 

 

Jedyne co pamiętam to niedawny Bulletstorm, a tak to zupełnie nic. 

Odnośnik do komentarza

Sony wypuszcza kolekcje exów w nowych pudelkach (w sensie tych kartonowych obwolutach jak był np Wipeout stylizowany na pudełko PSXowe wypuszczony) 

 

Only-on-PlayStation-Collection-2044536.j

 

:banderas: ależ cudo 

 

Only-on-PlayStation-4-collection-1174721

 

I reszta gier only on playstation collection 

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...