Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Post Millenial... Taghvie po tylu latach udało się trafić wreszcie w konserwatywne gusta w Kanadzie, aż nawet ktoś w PL linkuje do nich. Przynajmniej będzie zawsze mnie bawiło, że skopiowali swoje stanowisko o etyce w dziennikarstwie od Washington Posta (tak ze 75% krótkiego tekstu xDDDD). Lubię też sposób ich pisania:  zbieramy wiadomości od innych publikacji (najczęściej od CBS, huehuehue) i przedstawiamy jako op-edy.

No, a co do sprawy z Holowką to ta jest bardziej skomplikowana, Alex jeszcze na dłuuuuugo przed wybuchem afery nie miał dobrej opinii w branży, jeśli chodzi o zachowanie i stabilność psychiczną przede wszystkim, niestety, włącznie z zachowaniami określanymi jako "suicidal" (co grając w nomen omen bardzo dobre Night in The Woods, da się wyczuć). No, ale teraz tragedia rodzina jest rozgrywana prawie polityczne. Przykry koniec, przykrej sprawy.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Rozi napisał:

Rok 2019 a ja nadal się zastanawiam, jak komuś się może podobać ten bezpłciowy design. Za 10 lat znowu się zastanowię.

życze powodzenia aby po 20 latach się udało ;) niektórzy być może potrzebują więcej czasu

Edytowane przez ASX
Odnośnik do komentarza
W dniu 25.09.2019 o 11:33, Hendrix napisał:

Post Millenial... Taghvie po tylu latach udało się trafić wreszcie w konserwatywne gusta w Kanadzie, aż nawet ktoś w PL linkuje do nich. Przynajmniej będzie zawsze mnie bawiło, że skopiowali swoje stanowisko o etyce w dziennikarstwie od Washington Posta (tak ze 75% krótkiego tekstu xDDDD). Lubię też sposób ich pisania:  zbieramy wiadomości od innych publikacji (najczęściej od CBS, huehuehue) i przedstawiamy jako op-edy.

No, a co do sprawy z Holowką to ta jest bardziej skomplikowana, Alex jeszcze na dłuuuuugo przed wybuchem afery nie miał dobrej opinii w branży, jeśli chodzi o zachowanie i stabilność psychiczną przede wszystkim, niestety, włącznie z zachowaniami określanymi jako "suicidal" (co grając w nomen omen bardzo dobre Night in The Woods, da się wyczuć). No, ale teraz tragedia rodzina jest rozgrywana prawie polityczne. Przykry koniec, przykrej sprawy.

 

Ale obrzydliwy post. Typowa taktyka "a za PO..." w starym stylu, najpierw dopierdółka do źródła, a potem victim blaming. To tak jakby Wyborcza opisała sposób manipulacji seryjnego gwałciciela, a w komentarzu byś walnął  "Wyborcza to lewacka gazetka, a ta zgwałcona to w ogóle nie miała dobrej opinii i już wcześniej chodziła w mini" ani słowem nie wspominając o sprawcy, o którym był artykuł.

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

"Dopierdółka do źródła" będzie zawsze, gdy źródło nie jest rzetelne (a to nie jest, nie moja wina, poważna publikacja nie kradnie newsów na taką skalę, wstawiając jako swoje i pudrując op-edami), nie wiem gdzie tam widzisz victim blaming też. O tych wydarzeniach rozmawiałem z osobami, które miały okazję poznać przelotnie Alexa na różnych oficjalnych i mniej oficjalnych eventach, jak i śledziłem wątek tej sprawy jak i tej związanej bezpośrednio z #gg od bardzo dawna, bo robienie gier to część życia moich znajomych, wszystkich płci, uważam, że mam prawo do głosu.

Zresztą co ja będę się produkować, napisałem to co myślę w poprzednim poście, szkoda, że śmierć osoby dręczonej problemami (nie wiem czy osoby zainteresowane sprawą czytały w ogóle opinie bliskich mu osób...) jest wykorzystywana w tak polityczny i zarazem spodziewany sposób, wbrew woli rodziny.  Na tym forum widziałem wiele ohydnych postów, swojego do nich nie zaliczę. Nie mam też zamiaru dalej się produkować na ten temat, choć pierwotnie miał być to dłuższy post.

Pozwalając sobie jeszcze na uszczypliwość: nie napisałbym, że Wyborcza to lewacka gazeta, bo taką nie jest, ona ledwo jest liberalna, zresztą analogia z każdej perspektywy jest średnio udana.
 

Edytowane przez Hendrix
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...