Skocz do zawartości

Shankor

Windows 10

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dopiero zamierzam zaaplikować sobie ten update, ale po tym, co tu widzę lepiej chyba spróbuję instalacji na czysto po uprzednim formacie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja nie wiem skąd wam się te problemy biorą. U mnie system instalowany na czysto i żadnych problemów z przeglądarkami i spadkiem fps.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Problemy biorą się z faktu, że aktualizacje (i sam system Windows 10) są niedopracowane i wydawane na prędce.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No ale skoro u mnie działa jak należy (Firefox i żadnych spadków klatek) to chyba wina nie lezy po stronie systemu tym razem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli uważasz, że problemy z programami i grami po aktualizacji systemu są winą użytkowników, to się nie dogadamy. Wys.rywają te update-y bez należytego testowania i ludzie mają problemy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dlatego podkreśliłem, że nie aktualizowałem systemu, a instalowałem na czysto, z obrazu. Możliwe, że proces aktualizacji niesie ze sobą jakieś problemy, tego nie wiem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

"U mnie działa", niezawodna odpowiedź na wszystkie błędy oprogramowania. 

• Plusik 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Od kilku dni zauważyłem dziwne zachowanie partycji systemowej, bo sama się zapełnia. Usunąłem już praktycznie wszystko z C: (kosz opróżniony) ale mimo to miejsca nadal ubywa w dość sporym tempie :( Ochronę systemu mam wyłączoną. Mogę to jakoś naprawić, czy zostaje strzelenie formata? :shotgun:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
41 minut temu, Qvstra napisał:

Od kilku dni zauważyłem dziwne zachowanie partycji systemowej, bo sama się zapełnia. Usunąłem już praktycznie wszystko z C: (kosz opróżniony) ale mimo to miejsca nadal ubywa w dość sporym tempie :( Ochronę systemu mam wyłączoną. Mogę to jakoś naprawić, czy zostaje strzelenie formata? :shotgun:

Myślę że po formacie będziesz miał podobnie, windows to straszny żarłok jeśli chodzi o miejsce na dysku. Sprawdź może ile zajmują na dysku instalatory aktualizacji (m.in. katalog WinSxS, można je usunąć, ale jest to dość długi proces), no i pamiętaj że spora część aplikacji się instaluje w katalogu C:\Users\nazwa\AppData czy coś takiego. Plik wymiany też swoje zajmuje

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Chciałem sobie wypróbować demko FH3 z ms store, tylko, że jest jakiś problem z bezprzewodowym padem (z X360), w sensie, że go jakby nie widzi i każe mi grać na klawiaturze  :/ Szukałem w ustawieniach gry, ale nie widziałem tam opcji, aby wymusić sterowanie na padzie. Na steamie (czy nawet origins czy uplay) normalnie mi ten pad działa, bez żadnych problemów. Ktoś coś wie może czemu tak się dzieje?  

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta