Skocz do zawartości

Shankor

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko Emsisoft Internet Security. Reszta to badziew. :)

 

A tak serio to polecam go bardzo. Stosunkowo nowy, a już pcha się do czołówki i jest cały czas ulepszany. Przy tym nie muli kompa i chodzi super nawet na 10letnim laptopie. :cool:

Odnośnik do komentarza

We wszystkim? Avast to dziadostwo jakich mało. Kiedyś go miałem. Nie wywiązał się ze swoich powinności, więc wyleciał na zbity pysk i już nigdy nie zagości na moim komputerze.

 

Emsisoft od roku działa u mnie jak marzenie i już za dwa miechy biorę kolejną subskrypcję na rok. :lapka:

Edytowane przez ireniqs
Odnośnik do komentarza

Niektóre z tych antywirusów są już nieaktualne w tym teście.

Co do tego co ja polecam:
http://avlab.pl/jesli-cenisz-sobie-prywatnosc-wybierz-emsisoft

Nie wiem do końca czy źródło wiarygodne/rzetelne, ale wydaję mi się że to całkiem niezły test, chociaż mało się na tym znam. Tak jak wspomniałem Emsisoft pcha się do czołówki ale jeszcze trochę brakuje. Antywir w tej postaci czyli Internet Security jest niecały rok na rynku, a już uratował mi kilka razy dupsko. :)

Edytowane przez ireniqs
Odnośnik do komentarza

apropos wirusów, nieopatrznie musiałem zainstalować przy okazji jakiegoś instalatora (najprawdopodobniej przy daemon tools).

Mianowicie mam coś takiego jak wander burst ad. Probowałem sposobów z gugla na deinstalacje tego ale nie wiem czy to przez to, ze mam win 10 czy to są jakieś fejkowe strony? 

Spotkał się ktoś kiedyś z tym problemem i wie jak sie tego pozbyc?

Odnośnik do komentarza

apropos wirusów, nieopatrznie musiałem zainstalować przy okazji jakiegoś instalatora (najprawdopodobniej przy daemon tools).

Mianowicie mam coś takiego jak wander burst ad. Probowałem sposobów z gugla na deinstalacje tego ale nie wiem czy to przez to, ze mam win 10 czy to są jakieś fejkowe strony? 

Spotkał się ktoś kiedyś z tym problemem i wie jak sie tego pozbyc?

Polecam programik

http://www.instalki.pl/programy/download/Windows/antyspyware/AdwCleaner.html

 

Powinien usunąć tego typu śmieciowe programy.

Edytowane przez ireniqs
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jak wlaczam komputer i gdy pojawia sie logo i ladowanie systemu, to system sie zawiesza. Musze zrobic reset przyciskiem i drugi raz system laduje sie normalnie. I tak jest caly czas. Co to moze byc, ma ktos podobnie?

Pewnie jakiś problem ze sterownikiem, ale tego nie można być pewnym. Instalowałeś system na lapku czy stancjonarce? Jaki config?

Odnośnik do komentarza

Komputer

 

 

Jak wlaczam komputer i gdy pojawia sie logo i ladowanie systemu, to system sie zawiesza. Musze zrobic reset przyciskiem i drugi raz system laduje sie normalnie. I tak jest caly czas. Co to moze byc, ma ktos podobnie?

Pewnie jakiś problem ze sterownikiem, ale tego nie można być pewnym. Instalowałeś system na lapku czy stancjonarce? Jaki config?

 

Stacjonarka : procek amd phenom II X2 545 3Ghz

                      grafika GF 9800GT

                      Pamiec RAM 4GB

Odnośnik do komentarza

Komputer

 

 

Jak wlaczam komputer i gdy pojawia sie logo i ladowanie systemu, to system sie zawiesza. Musze zrobic reset przyciskiem i drugi raz system laduje sie normalnie. I tak jest caly czas. Co to moze byc, ma ktos podobnie?

Pewnie jakiś problem ze sterownikiem, ale tego nie można być pewnym. Instalowałeś system na lapku czy stancjonarce? Jaki config?

Stacjonarka : procek amd phenom II X2 545 3Ghz

grafika GF 9800GT

Pamiec RAM 4GB

Próbowałeś po prostu przeinstalować system ponownie? Szkoda że zacina się bez jakiegoś komunikatu błędu, bo ciężko jest tak wróżyć z fusów. Moim zdaniem jest jakiś konflikt w sprzęcie, albo źle zainstalowany system. Do tej pory nie było raczej żadnych problemów ze sprzętem?

 

Swoją drogą trochę słaby ten Twój komputer. Spełniasz wymagania minimalne Windowsa 10?

Odnośnik do komentarza

komputer ma lata swietnosci dawno za soba. Nigdy nie mialem problemu ze sprzetem. Win10 chodzi bez zastrzezen ( moze tylko system uruchamia sie nieco dluzej niz jak wczesniejsza 7) Gry diablo 3, pillars of eternity, chodza jak dawniej, czyli tez bez zastrzezen. Proces instalacji przebiegl bez problemow i nie mialem komunikatow ze nie spelniam wymagan. Zrobilem update systemu. Jak mam teraz uruchomic proces instalacji ponownie? Wogole da rade zgrac na dvd wersje instalacyjna?

Odnośnik do komentarza

Jak mam teraz uruchomic proces instalacji ponownie? Wogole da rade zgrac na dvd wersje instalacyjna?

Przy pomocy Media Creation Tool ze strony MS ściągniesz sobie instalkę w postaci ISO, wypal na płytę albo przygotuj sobie bootowalny pendrive (program Rufus jest bardzo dobry do tego drugiego zadania) i instaluj. Tylko pamiętaj, żeby wyciągnąć klucz z systemu przy pomocy komendy w CMD albo programu Windows Key Check (czy coś takiego, nie pamiętam teraz dokładnej nazwy).
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...