Skocz do zawartości

Shankor

Rekomendowane odpowiedzi

 

Edge jest szybkie bo to przegladarka bez pluginow, bez dodatkow, z przepisanym i podkreconym silnikiem Trident z poprzednich IE. Jest szybka i w sumie nic poza tym.

 

U mnie od zawsze tylko Maxthon i Chrome jako zapas.

 

Chyba się przerzucę na tego edge'a. Zawsze korzystałem z Chrome'a (jedyny plugin to adblock) ale w porównaniu z Edgem to chrome chodzi jak IE... Microsoft? Zawsze szanowałem

 

A z adblocka zrezygnujesz?

 

Trochę beka z opłatami za pasjansa bez reklam, do tego w formie abonamentu. Ciekawe co dalej? 

Odnośnik do komentarza

Ja zainstalowałem na lapku te pod Win 7, od razu zaczęło to działać jak należy. Nie wiem tylko jaki masz problem w sumie ;/.


ten filmik to jest sztos, typek nawet nieźle gada o tym wszystkim i na końcu zaczyna odmawiać Ojcze Nasz xDD

Odnośnik do komentarza

Surface 3 i Win 10 :wub:  i to przelaczanie sie miedzy desktop a tablet view... do tego szokens ze na surface normalnie giereczki mi dzialaja... this war of mine, civ 5, miodzio... musze starcrafta sprawdzic.

 

Bateria troche slabo trzyma ale ogolnie jest cacy.

Odnośnik do komentarza

Ściągam Windowsa, dochodzi do 100%, potem coś tam przygotowuje i po kilku % wyskakuje

 

"Instalator nie może zainicjować katalogu roboczego". Po kliknięciu ok, ściąga od nowa. Wyczytałem, żeby przenieść ściągnięte pliki na inny dysk (SSD mam zawalony) tylko no właśnie, gdzie on zapisuje te pliki?

Odnośnik do komentarza

Mnie również nie zaktualizował się automatycznie. Trzeba ściągnąć programik ze strony Microsoftu. Ten program też nie zadziałał ale ściągnął wszelkie dane do ukrytego katalogu $windows_WS. Tam klikamy na setup i jedzie. Ogólnie ładuje się szybciej od 8.1 i działa w miarę bezproblemowo, na razie. Poza tym,że w chrome nie mogę wyłączyć tego dziadowskiego zarządzania profilami. Na win 8.1 działało a tu jakaś kapa. Aha no i sklep nie działa ;)

Pytanie do Zeratula: rozumiem że Surface dostał pełnoprawnego Win 10 a ten kastrat RT pozostał wspomnieniem?

Odnośnik do komentarza

używate tego systemu od premiery i tak: 

- jak wyłączyć pasek języka przy zegarku? (raz mi się udało, ale powrócił)
- czy na laptopach też macie problemy z baterią? Na windows 7, lapek trzymał mi 3.5~4h pracy, a teraz ledwo 2.5h. 
- touchpad nie wykrywa gestów i czasem sie zacina na 2-3s. najbardziej brakuje mi scrollowania jednym palcem... ale odkryłem, ze dwoma działa x) 

a ogolnie to spoko system, szybko działa 

 

(Laptop Dell Precision)

Odnośnik do komentarza

Ukryte foldery $windows.~BT i jeszcze jeden z innymi literami na końcu jak dobrze pamiętam, na dysku C:

 

Dzięki, przeniosłem ale nadal jest problem. Tym razem dochodzi do 100% także po raz drugi, potem na środku ekranu mam granatowe okienko z logiem WIny, idzie 3% i znowu ten sam błąd.

 

 

KUR>WA MAĆ. Może to dlatego że mam lewy kod na 8.1 z allegro?

 

edit: dobra, zwolniłem miejsce na SSD i poszło. system śmiga.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...