Skocz do zawartości

Shankor

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie co robic wlaczam Diablo 3 po aktualizacji karty graficznej i nim wejdzie do menu internal power error  czyli niebieski ekran wcześniej miałem problem z wydajnoscia i teraz to :/ taka skuteczna porada nim przejdzie na reszte apek?

 

Proszę o przeniesienie tego do odpowiedniego dzialu pomyliłem się :(

Edytowane przez Xord
Odnośnik do komentarza

Grzesiu, bo trochę w (pipi)a Cię zrobiłem. Sprawdziłem teraz ten dysk i on nie tworzy takiego sticka, z którego zainstalujesz system na nowo, a jedynie bootowalny zbiór narzędzi do już zainstalowanego. Można przywrócić jakiś punkt przywracania czy w ogóle zrobić factory reset systemu, można odpalić wiersz poleceń albo próbować naprawić problemy bootloaderem.

 

Do tworzenia penków zdolnych zainstalować system jest to samo narzędzie którym można było wymusić update.

 

Edit: (pipi)a, przecież tam można zaznaczyć, że ma też pliki systemowe zgrać. Nvm.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

Po aktualizacji do 10 coś się porobiło z Wi-Fi w moim laptopie. Mianowicie, jeśli działa na samej baterii, net straszenie zamula ciężko obejrzeć cokolwiek  na Youtube  i obrazki na stronach wyświetlają się dobre kilkanaście sekund. Natomiast, kiedy wypinam baterię i lapek działa wyłącznie na kablu wszystko wraca do normy. WTF :/

Odnośnik do komentarza

Po aktualizacji do 10 coś się porobiło z Wi-Fi w moim laptopie. Mianowicie, jeśli działa na samej baterii, net straszenie zamula ciężko obejrzeć cokolwiek  na Youtube  i obrazki na stronach wyświetlają się dobre kilkanaście sekund. Natomiast, kiedy wypinam baterię i lapek działa wyłącznie na kablu wszystko wraca do normy. WTF :/

 

Opcje zasilania sprawdzone ? W profilu zasilania masz ustawienia wydajnosci karty sieciowej, daj na maksymalna wydajnosc.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...