Skocz do zawartości

Shankor

Rekomendowane odpowiedzi

Na razie normalnie patche bezpieczeństwa i inne update'y normalnie wychodzą, dopiero jak nadejdzie data end of support dla siódemki i ósemki to można uznać te systemy za umarłe.

 

http://windows.microsoft.com/pl-pl/windows/lifecycle

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Czyli kupno win 7 jest najtańszym wyjściem posiadania oryginalnej wersji WIN 10? I jak to jest z wersjami tego win10? Chce przejść na niego ale słyszę że jakieś reklamy wyskakują  , że jakieś programy szpiegujące są no i która wersja jest najlepsza/najbardziej opłacalna(zależy mi na wmontowanym WMP)?

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Mam se laptopa z win7 i zastanawiam się nad upgradem do Win10. W tym momencie pytanie:

 

1) Jak zrobię darmowy upgrade to nie ma odwrotu, czy jak zmienię dysk to również będę mógł korzystać z tego systemu w laptopie?

 

Jak zrobisz obraz partycji systemowej z win7 to będziesz mógł wracać zawsze. Do tego czysta instalka i wpisanie cd keya z naklejki dalej jest możliwa pomijając licencje, która zabrania Ci takiego procederu i masz miesiąc okresu na wypróbowanie win10 i decyzję czy go chcesz zostwić czy nie.

 
Hardware konfig możesz zmieniać po upgradzie i/lub czystej instalacji win10. Jeżeli zrobisz upgrade, dodasz/odejmiesz drugi hdd i będziesz chciał zrobić czystąinstalkęwin10 z pena to bardzo możliwe, że system się nie będzie mógł aktywować.
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Przy przechodzeniu z Windowsa 7 lub 8 na 10 twój główny profil może się źle skonfogurować. Stwórz w Windowsie 10 nowe konto. Zmiań w ustawieniach aby nowe konto było tym pierwszym podstawowym kontem. przenieś swoje pliki na nowe kotno, usuń stare. Problemy powinny zniknąć. Miałem tak na swoim Lapku. Pasek star się nie otwierał, niektórych programów nie otwieral ale po zmianie konto wszystko jest już ok i śmiga rewelacyjnie.

Edytowane przez Frredy
Odnośnik do komentarza

Miałem zainstalowany oryginalny Windows 10 ale coś zaczął przymulać więc zrobiłem format i zainstalowałem W7 (załóżmy, że z nie do końca pewnego źródła). Znalazłem źródło problemu i teraz chcę wrócić do W10. Czy po usunięciu siódemki mogę go normalnie zainstalować czy muszę najpierw gdzieś wyrejestrować klucz z pierwszej jego instalacji albo coś? Aby nie było, że niby są 2 kopie Windowsa na tym samym kluczu.  

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...