Skocz do zawartości

Wrzuć screena


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, _Be_ napisał:

Twarze są ładne, ale jaki ta gra ma obrzydliwy aliasing nawet na Pro to ja cie nie mogę (na screenie nawet widać ZĘBY na kablach) 

Jest tak jak piszesz. O tym wspomniałem też w mojej opinii w "właśnie ukończyłem". Jedyna, ale dość duża wada oprawy graficznej nowej Yakuzy (oczywiście mając na uwadze że ogólnie nie jest to poziom gier AAA od wewnętrznych studiów Sony).

Odnośnik do komentarza

Pamiętam jak będąc szczylem, kiedy rzeczy w prasie drukowanej były jeszcze RELEWANTNE to dobre kilkanaście razy przeczytałem recenzję MGS'a na GBC w jakimś szmatławcu (GameBoy Magazyn? Play? Click?..) Recenzent dał chyba gierce maksa, a ja z zazdrością oglądałem kolorowe screeny. Przewijam życie na fastforwardzie i jestem tutaj, leżę wieczorkiem na kanapie i gram:

 

8w28pMM.jpg

 

DOLCE VITA pHL51gM.png

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

jeszcze gembojem podświetlanym szpanuje pier,dolony :nosacz3:

 

 

 

i ma rację. a co do gierki to jest na mojej liście do ogrania, z tego co pamiętam grając na VISUAL BOY ADVANCE to gameplay daje radę.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Metroid: Samus Returns (3DS)

 

oEKrLwE.jpg

 

O boże :banderas:

 

Znacie to uczucie tak dużego przywiązania do serii, że jesteście ślepi na jakiekolwiek minusy czy niedociągnięcia? Celebrujecie każdą chwilę, co 2 minuty macie orgazm GRACZA, bo każda sekunda z grą to przy okazji bagaż wspomnień? Rozpoznajecie charakterystyczne dźwięki, wyłapujecie klisze i schematy związane z serią, przez co robi się ciepło w sercu. Zero obiektywizmu, łykam w tej grze wszystko, nie obchodzą mnie żadne inne Aksjom Werdże, Ori czy inne Hollow Knighty. Tylko pani Samus Aran na opuszczonej planecie z niesamowitą misją od Federacji, czyli "ej Samus w sumie to byłaś na tej planecie i zaje,bałaś Mother Brain, ale trochę jeszcze zostało tych metroidów to weź wróć i posprzątaj ok?"

 

Jezuuuu 16 lat czekałem na klasycznego Metroida w 2d i się doczekałem. Mam chyba te słynne ciareczki. Modlę się do każdego P z 240p na tym osranym ekranie.

 

 

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Oczywiście już się odpala gatekeeping, hurr durr prawdziwy Metroid tylko piksele :ohboy:

 

Bardzo dobra gra, bardzo dobry Metroid. Dla mnie AM2R i SR dobrze ze sobą współżyją i się uzupełniają, AM2R jest upgradem w klasycznym stylu, a SR jest innym spojrzeniem na klasyk. Świetnie się bawiłem przy obydwu i jak dla mnie, kwestią tego, która jest lepsza to osobista preferencja, a nie prawda objawiona.

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Square napisał:

Grałem trochę u kumpla, po czym wróciłem do Bordersów. Może jakbym pograł dłużej to by wciągnęło, ale teraz już za późno aby się przekonać.

Czemu za późno? Ja w Destiny grałem w tamtym roku i dobrze mi się grało. Teraz gram dopiero w dwójkę i też mi się przyjemnie pyka, a ludzi dalej jest mnóstwo do pogrania. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...