Skocz do zawartości

Wrzuć screena


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

41 minut temu, ping napisał:

*Jak w większości gier, które teraz wychodzą.

No nie o to chodzi właśnie, z tego co pamiętam to każdego sandboxa na normalu udało się przejść normalnym progresem fabularnym plus walka dawała wystarczająco dużo xp gdzie szperanie i robienie side questów owocowały tym, że postać stawała się OP. Tutaj wręcz wymagają od ciebie robienia side questów przez nienaturalną blokadę dmg przez to uważam, że gra jest debilnie zaprojektowana. Tyle. 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Rozi napisał:

Nie rusz Nierka, nie rusz :)

Nie chodzi o nie ruszanie, wyje.bane jajca mam co sądzisz o tej gierce, ale pisanie że tam był potrzebny grind to top kek. Nie pamietam nawet czy odpowiedziałeś na pytanie czy ustawiłeś sobie lepsze chipy i czy zrobiłeś upgrade broni (zrówno białej jak i robota wspomagającego) bo tam ani razu nie było trudnego momentu. 

1 minutę temu, ping napisał:

A widzisz, tak się składa, że główny wątek ukończyłem bez potrzeby grindowania

No robienie side questów ciężko uznać za grind tylko kwestia jest taka, że masz jeden level poniżej sugerowanego poziomu i granie już nie ma sensu. 

Odnośnik do komentarza

Nie, nie ustawiłem sobie chipów i nie ulepszałem broni, w ogóle w tę grę nie grałem, ona jest taka cudowna, niewinna i słodka, że ani razu nie trzeba po części dla handlarza biegać, cudowna, nieskazitelna gra :)

Odnośnik do komentarza

Szkoda że na vicie nie da się zalogować na inne konto, wbiłbym sobie platynkę drugi raz w obu częściach.

 

edit po 20 minutach: Akurat miałem na biurku vitę i mnie wzięło po zobaczeniu twojego screena, znowu zarwę noc przy masterowaniu mojej drugiej ulubionej misji w całej serii (po Seizure), czyli Stronghold.

 

bIjcEXK.jpg

Edytowane przez c0ŕ
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...